Skoči na vsebino

yamaha warriors


Priporočene objave

hahaha kakšne izjave, da dol padeš, ste tukaj določeni plačani za pluvanje, a vam je to sam tko hobi??? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da je v vsaki temi vsaki deseti post povezan z temo, ostalo pa pljuvanje po vsem kar leze, gre in se pelje... :whistle:

bogi slovenci, noben nobenemu ne privošči niti ne priznava boljše stvari od svoje. :huh: :hmm:

aja, to tudi nima nobene veze s to temo :headbang: :topic:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej da se držimo teme: je kdo vozil že yamaho r7 ? Na Hrvaškem so, pa je tudi pri nas kakšna ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej da se držimo teme: je kdo vozil že yamaho r7 ? Na Hrvaškem so, pa je tudi pri nas kakšna ?

jaz imam na polici modelček r7 :grim samo ti to nič ne pomaga :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tisti motor, ki ga vidiš, ko zagrmi mimo, ko ob cesti špagetarju sklopko zračiš :evilgrin: :P

Z Marutijem al ka si že reku da maš? :whistle:

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi marutija smo imeli pri hiši pred leti :naughty:

Sploh ni bil tako slab za korejski približek Suzukija .)

Pri Gixxerju pa vsaj sklopka in vse bremze delajo, ko motor iz fabrke pride, kar za nekatere makaronarje ne mormo reč :whistle: :P

(sammalozafrkavamdaneboslučajnokakšnezamerepress) :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi marutija smo imeli pri hiši pred leti :naughty:

Sploh ni bil tako slab za korejski približek Suzukija .)

Pri Gixxerju vsaj sklopka in vse bremze delajo, ko motor iz fabrke pride, kar za nekatere makaronarje ne mormo reč :whistle: :P

Dela ko urca vse, sej nimam Ducatija hudiča :D.

Pr Yamahi mi je tut.... aja btw kako kej šesta prestava?  :whistle:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela ko urca vse, sej nimam Ducatija hudiča :D.

Pr Yamahi mi je tut.... aja btw kako kej šesta prestava? :whistle:

6. Suzuki ne rabi, gre že v 5. dovolj za kosat se z italjančki :evilgrin:

Aja, pa za s sintersajzerji tut :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. Suzuki ne rabi, gre že v 5. dovolj za kosat se z italjančki :evilgrin:

Aja, pa za s sintersajzerji tut :D

hahaha matr ti bi pa že kakšen tablet rabu proti "alergiji" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej da se držimo teme: je kdo vozil že yamaho r7 ? Na Hrvaškem so, pa je tudi pri nas kakšna ?

Camlek ma eno doma, poklič ga pa upraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. Suzuki ne rabi, gre že v 5. dovolj za kosat se z italjančki :evilgrin:

Aja, pa za s sintersajzerji tut :D

V moj sintisajzer 6. sploh niso montiral, ker pri konkurenci kot jo je imel sploh ni bla potrebna :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se kregajo take pojave k pridejo na ride ''dirkat'' pa mislijo da so frajerji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako....tukaj se zbirajo najpemetnejši osebki na tem planetu!...malo heca....sam tudi kanček resnice je v tem....eh opažam, da se povsod samo neki dajejo med sabo in eden drugega je**jo v glavo....in bolj kot to delajo bolj so veseli....no no sam da ste srečni pa sm tudi jst :headbang:

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama slama :wacko: ...bo treba pucat :topic:...drgač so pa vsi motorji kul, sam je ravno Yamaha doma...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

je zanimivo čitat kako se obkladate levo in desno, v končni fazi je pa vseeno kaka je mašina - bistveno je da se pelje in da človek na njej uživa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je moja XTZ-jka zame najboljši motor na svetu, ko bom pa zamenjal, bom pač zamenjal, bo pa najbrž imela yamaha prednost tudi ko bom razmišljal o drugem motorju (TDM) ker XTZ je stara 15 let pa špila bez greške :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

prav nič nismo obupali, veselo nabiramo kilometre,za tiste ki jih zanima poraba olja je pa takole, na rednem servisu spomladi 2,6 l za informacijo,je bila yamaha je yamaha in tudi v bodoče bo verjetno yamaha zato ker imam s temi motorji dobre izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

pobi, tkole je...vsak svojo kobilo hval a ne? sem imel aprilio potem sem imel suzukija in nato dve yamahi. no eno še imam. vsi so bili vredu, z nobenim nikakršnih problemov. sem pa najbolj zadovoljen z sintesajzerjem :worship:. gre kot svin... super za v dvoje...ko bom pa velik si bom pa kupil fjr 1300.:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi, tkole je...vsak svojo kobilo hval a ne? sem imel aprilio potem sem imel suzukija in nato dve yamahi. no eno še imam. vsi so bili vredu, z nobenim nikakršnih problemov. sem pa najbolj zadovoljen z sintesajzerjem :worship:. gre kot svin... super za v dvoje...ko bom pa velik si bom pa kupil fjr 1300.:notworthy:

Super post dobiš +. FJR je zakon :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!