Skoči na vsebino

Zavarovanje jetski-ja


Rock-46

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Kako kaj zavarujete svoje vodne skuterje???

Namrec osnovno zavarovanje za jetski-.ja je skoraj 300% drazje kot za coln.

In so mi naracunali cca 370€ za mojega jet-a.Slisal pa sem da eni zavarujejo jetski kot plovilo in se s tem izognejo tako dragemu placilu in placajo slabih 100€, itak u bistvu rabis to potrdilo samo zato da ti izdajo plovno dovoljenje za HR.???

Kako vi kaj resujete to?

LP;Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Kako kaj zavarujete svoje vodne skuterje???

Namrec osnovno zavarovanje za jetski-.ja je skoraj 300% drazje kot za coln.

In so mi naracunali cca 370€ za mojega jet-a.Slisal pa sem da eni zavarujejo jetski kot plovilo in se s tem izognejo tako dragemu placilu in placajo slabih 100€, itak u bistvu rabis to potrdilo samo zato da ti izdajo plovno dovoljenje za HR.???

Kako vi kaj resujete to?

LP;Rok

Pri kateri zavarovalnici si zavaroval? To je ful ugodno. Meni so naračunali 600€ osnovno zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo iz prve roke, kako zavarovat jetskija.

>Gres na hrvasko, gres na eno od hravskih zavarovalnic in zavarujes vodni skuter za 360 KUN. Pri nas so mi naračunali 380€.

LP,Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

A so ti na Hrvaškem vključili v zavarovanje za tole ceno tudi Slovenijo? Po mojem mnenju je bolje zavarovati v Sloveniji - se da tudi fino na kaki zavarovalnici zmenit (še posebej če imaš več stvari pri njih zavarovanih) - osebno imam slabe izkušnje z Hrvaško okoli teh pravnih zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Ravnokar sem registriral skuter in mi je prijazni možakar na kapitaniji razložil kako se najbolj splača registrirat skuterja!

Skuterja sem zavaroval pri triglavu in dal 300 eur za celo leto kar se mi je zdelo kr veliko, ne dajejo nobenih popustov niti za plačilo z gotovino!!!

Potem pa sem izvedel nekaj pametnega skuterja registriraš tik pred sezono, zavarovanje sicer skleneš za celo leto vendar ga po koncu sezone na kapitaniji odjaviš in dobiš od zavarovalnice povrnjeno ostalo zavarovalnino se pravi če imaš registriranega 2-3 mesece to sploh ni neki denar!

Za odjavo in prijavo ne rabiš vozit vodnega skuterja rabiš samo papirje!

Upam, da bo še komu to koristilo

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

lp....ena neumesna ...:)mene pa zanima kje bi lohka kupil voziček za prevažanje stoječega vodnega skuterja:)?prosim svetujte mi...lp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!