Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

Puzdrauleni ! 8)

Fajn, fajn, se ste kr neki napisal nje, pište pište lde........ :wink:

Ja, Obelix prau, deb se mal dubil u Nedelo pr Louski kuč. Zde pa jst na vem kut je glih to. :oops:

Ljega as to mislu, guor na Podmej ? ? ?

Sje pjileš skuz Trboule, prki Gabrskem, puol pa mim Jagra, prideš na Podmejo, puol je pa gour na vrh jna gustilna, preden se začnejo uvinki za Prebold ? ? ? ? ? As to tm guor mislu ? :roll:

Tkule Lde, čej tou ta prava lukacija, puol tist kma cajt nej pride.

Vabljeni vsi ki bjerete tale forum, zasauci in usi ostali !

Kuga j zdej, kir pride ? :D

Mejckite se, smejckite se in bodite v perju :) :lol: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nedelo smo pol kr zmejen , sam de se nebi pol kdu zguvarju da se je prpravlal na slab vreme al pa kej pudubnga....Ura naj bo kr fiksna 18.00

Gianni ti pa spuruač še ustalm zgurjanam (Cvenki,DonCarloti,Robkati...)

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puzdrauleni !  8)  

Ja, Obelix prau, deb se mal dubil u Nedelo pr Louski kuč. Zde pa jst na vem kut je glih to. :oops:  

Ljega as to mislu, guor na Podmej ? ? ?  

Sje pjileš skuz Trboule, prki Gabrskem, puol pa mim Jagra, prideš na Podmejo, puol je pa gour na vrh jna gustilna, preden se začnejo uvinki za Prebold ? ? ? ? ? As to tm guor mislu ? :roll:  

Točn t'm. Na vrh Pudmeje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zastonj se danes skoraj nič več ne naredi ...

... torej se tudi ti nisi zastonj trudila ...

... in kakšno je bilo tvoje plačilo???

... vsi te hvalijo ter povzdigujejo zaradi sestave Dvosmernega slovensko-zasavskega slovarja z opombami ...

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zde pa tku, pru pravil tegale topica j: PIŠE SE ČISTOKRVNA ZASAVŠČINA, (USE ŠKRINCE. PA KURBLVELE, PA HUNTI, PA DRUTPIRŠNE, SO IZREDNO DOBRODOŠLE.. :lol: ) slo. knjižnega jezika spluoh ne jebemo :evil: , duvulena je uporaba useh naših sočnih, mastnih ta pravih...Mat kurja, Mat ku.., P.M, lhka tud u kraticah, pa pol enkrat legendo za osredno slo. napišemo.:P  Kr brez teh se ta prou zasavsc na mure nč zment, M.K. jle dej tku. :wink:  

... zastonj se danes skoraj nič več ne naredi ...  

... torej se tudi ti nisi zastonj trudila ...  

... in kakšno je bilo tvoje plačilo???  

... vsi te hvalijo ter povzdigujejo zaradi sestave Dvosmernega slovensko-zasavskega slovarja z opombami ...

Easy a vid'š kak je pru pravil tegale topica in kaku s' ti napisu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne rabim slovarja ... se bom raje trudil, da bom poslovenil vašo zasavščino ...  :twisted:

Ni šans! :wink: Mi se pa trudmo, da vsaj tl'le Zasauščino guvurimo. Sej za kej drgje nč ne rjačem. Tud j'z ne guvurim zmj'ri tkule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti se kar tolaži ...

A ti mal provuciraš slučajn... :roll: , ti se kr matri, važn d mi skup držimo... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne ... jaz niti slučajno malo ne provuciram ... jaz provuciram VELIKO in ZANALAŠČ ...  :twisted:

Bomo vidl, če se upa u nedelo prkazat. Al zna sam provucirat po forumi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja, 18:00, birtija na Podmeji.

Zna biti, da vam pridem v inšpekcijo. :wink:  :D

Brrrmmm !!! :lol:

Dubrudošel, ti le prid, se bumo kuončn le spuznal, :wink: skratka kukr je rečen..ub 18.00h De ste mi usi gouurrr !! :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do kdaj boste tam? ... načelno potrjujem prihod okoli 20.00 ...

Buomo, vrjitn mal žgal pu uvinkih, ker dukler nau noč, dukler seu vidl se bomo mal vuzil..pol pa u kako gustilno na topl, na kak pjačko. :lol:

Jat mislem, da bomo še ub osmih gor.....dobrodošel, ti kr prid, de kiro rečemo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mene strah zelo sploh ne ... ampak to, da mi boste enduro po zasavsko sfrizirali, to pa presega vse meje ... :evil: ... ne boste mi vi nič endure frizirali ... razen če beseda "endura" v zasavščini ne pomeni nekaj drugega, kot pa jaz mislim ... a bi lahko dobil prosim en izvod Dvosmernega slovensko-zasavskega slovarja??? :lol:

Ti kr prit h nm u nedelo pa boš dobr vidu kuga tu pumen :)

du tkret pa nej ustane presenečenje,upam da obožuješ presenečenja :lol: :lol:, če jih ne tud prou :P

Če te to nedelo ne bo da bi dal z rundo, boš mogu dat nsledno nedelo za dve :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta slovar je prepisan iz kakšne knjige o knapih,     ače pa zasavci ne govorijo tako!

No ti pametnjakovič :roll: , povej iz katere knjige je tule prepisan (PS sej nism rjakla, d sm tule sama sestavla ampak sm s sam potrudla in poiskala).

Glede tega, d zasavci ne guvurimo tku....bi se dal n to temo še kej puvedat :wink:

Zasavci, kaj pravte na to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ta slovar je prepisan iz kakšne knjige o knapih, drugače pa zasavci ne govorijo tako!

Ud kut pa tjab ta ideja :?: , de ne guvurimo t'ku :roll:

Vrjtn še nisi slišu tprauga zsavca"Mat k...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta slovar je prepisan iz kakšne knjige o knapih, drugače pa zasavci ne govorijo tako!

A s' Zasauc, d' veš, al kuga? :twisted: Ni glih prepisan iz knige ampak iz interneta snet. Sluvar je bila v malce bol razširjeni ublik ubjavlen v eni knig, ki je ti ziher nis brau, drugač b' vedu zakaj gre. Če b'jo pa rabu, ti jo pa z vesjalam pusodm. Sicer pa iz čjasa pa mislš, da Zasauščina izhaja, če ne iz knapuščine. Tistele besede iz sluvarčka glih ne uporablamo, sej jih v usagdanjem živlej ne rabmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jouuu...puzdrauleni !

Lega kumarat...Drajver...Driver..al kuga s že ? :roll: Kuga nja varjameš de mi tku guvurimo ? :P Timo ze dal jno guor na kumaro !! :evil: Lega M.K....Prit med ns pa seumo ke pomenl :evil: , sam jna runda t ne uide 8) :lol: :shock: :lol: :wink:

Ja, murm rječt, de smo se mel prou fajnn...Blo ns je kr presenetlivo zlo velik, kr je zlo puhvalno in me veseli....naslednč pa de vs je še vjaač!!!!!!

Mislem, de bo to jna večjih sekcij motosveta.

Ja Drekavac...upam, da ni blo nč kej hudo...de bo ZZR kmal zdrav in da s tabo ni nč hudga, da se končno edina ZZR-ja 600, motosveta, mal zapodita v Podmejske ovinke.

Billy..hoojjj, ja škoda ko si tko pozno prebral, drugič mal spremljaj tale topic..sigurno se bomo še kej zmenl!

Ja smo ga kr fajn žgal, ovinki so res lepi, škoda da jih je bla polovica mokrih :roll: ...Gianni peljal CBR900RR.... :shock: :lol: :lol: ..komentar...ponoči nism mogu spat. :oops: :oops: :oops: ... .brez besed :roll: :oops: :lol: :lol: .... :lol: :lol: ...vuaaauuu..koj to strojčk...za u spalnico al pa dnevno sobo..de bi ga sam gledu :oops: :shock: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Mače je tudi prilezlo gor na Podmejo? Kdaj pa? Je nisem videl. Tam je bil en mali beli pesek (ali psička), Mačkice pa nikjer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Mače je tudi prilezlo gor na Podmejo? Kdaj pa? Je nisem videl. Tam je bil en mali beli pesek (ali psička), Mačkice pa nikjer :)

Mačica je bla bol pozna, bulš pozn kot nikol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Mače je tudi prilezlo gor na Podmejo? Kdaj pa? Je nisem videl. Tam je bil en mali beli pesek (ali psička), Mačkice pa nikjer :)

Pršla taku Mačica kot Švanc. Švanc zatu, da n'm bi pukazala svojo novo CBR-ko, pa ste že vsi zginl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Mače je tudi prilezlo gor na Podmejo? Kdaj pa? Je nisem videl. Tam je bil en mali beli pesek (ali psička), Mačkice pa nikjer :)

Ja, jst bla tut guar. Sm pršla s Trbuovlske smeri in ko sm se lih spuščala po Preboldski strani, srečam delegacijo motosvetovcev, ki so sopihali proti vrhu. Jaz nebodigalena obrnem pa gasa za njimi. pa sm jih valjda šele na vrhu dobla, ko so se že ustvli. Brrrm, zato sva se midva zgrešila, ker sem mal prepozno pršla. No, v Lovski koči smo ob enem vročem kakavu (Kiki in Viking hvala) malo poklepetali, pol pa po štajerski strani nazaj v ljubljano. Po tisti strani je bilo vsaj malo bolj toplo. Za savo je namreč zeeeeeeeeeeebbbbbbbbblllllllllloooooooooooo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puzdrauleni !

Tkullee, zde m pa še jst eno prjavu, ja blo je fajnnnnnnn, pohvale, čestitke, itd...za obisk Gregsu, Ali, Climberju, Brrrmmu, Master of disasterju, Bladzotu, Mačici, k so nas prišl tku lepo obiskat!!! 8) 8) Vabljeni tut nasledno Nedelo in tku naprej.... 8) :lol:

Aja....premza, fajn de smo te spuznal, zde spa u partij, :wink: ..ns je že vječ...ja ja ja...se sm reku de bo tole jna vjičih sekcij :lol: :lol: :P :P , pa de nauš puzabu na forumi udpret uno temo o levih in desnih ovinkih :shock: :shock: :lol: :lol: 8)

No pa Švanc je tut knm pršu s svojo novo CBR900RR letnik 98...mmmmm,njamiii, kako je lepaaaaaaaaaaaa...aja Urša zde s tut ti u partij, spt njs je vječč...ni kej, čedalje bolj zanimivo postaja :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: 8)

Sam ovinki so bli mokri :cry: :cry: :cry: , pa mrzlo ko hudič, upam da seu dal nasledno Nedelo ke pelat. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Gianni, se tebi nekaj popravkov... :wink:

1. ni bil Master of Disaster, temvec Dark Metal

2. ni bila Ala, temvec Alla

3. Jebemo, spet sem eno misko s CBR900 spustu mimo... grrrr.... :evilbat: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!