Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

... mene pa včeraj ni bilo ... :cry:

... pa tako sem se veselil koncev, jetrnc in bure ... :twisted:

... pa tako sem se veselil koncev, jetrnc in bur ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc pa lep ureme med tednam. Pridem domov pa je tema :evil: . Ma se grem stavt, da se bo v četrtek vse posral  :evil:  :evil:  :evil: .

Če bodo temperature ugodne jo bom nekam puhnu med prazniki.

Rok - ti maš spet minuz za nedeljo :? .... kam si jo torej puhnu med prazniki.... a si peljal svojo boljš polovico kam na lepše :D .... sej temperature so ble kar ugodne.... midva sva bla v petek z motorčkom na morju (šla prižgat Ali-ju (Hitri) svečko :( ).... bil je sonček in prav prijetno toplo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENA NAJVA PIJACE:

Zasauci, ce mate kej cajta v cetrtek, 7.11. ob 20:00, potem se lahko dobimo na kaksni pijacki za kratko, ker delam do takrat v Zagorju. Pa ce poveste, kam pridem v Zagorju ali Kisovcu, pa ce bo kdo tam, potem recemo kaksno... Giannija vidim, da ne bo, ker gre v LJ... Kaj pa ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENA NAJVA PIJACE:

Zasauci, ce mate kej cajta v cetrtek, 7.11. ob 20:00, potem se lahko dobimo na kaksni pijacki za kratko, ker delam do takrat v Zagorju. Pa ce poveste, kam pridem v Zagorju ali Kisovcu, pa ce bo kdo tam, potem recemo kaksno... Giannija vidim, da ne bo, ker gre v LJ... Kaj pa ostali?

Gregs - ti kr poklič, tko kot sva se dogovorila :wink: lahko gremo v Zagorje v Saloona (npr.).... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ni blo, ker sem šou v LJ, pa itak sem motorja tako lepo spucu, da je kar škoda spet usrat ga. Tud v četrtk se nisem nikamar glih pelu, ker sem mel prevlzga mačka od srede. V petek sem pa malo delal.

Z avtom ne vem kolk se bom glih vozu gor na podmejo pozim (predvsem zato, ker nimam svojga :lol: ). Bi se za pozim lahko kje bližje zmenl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom ne vem kolk se bom glih vozu gor na podmejo pozim (predvsem zato, ker nimam svojga  :lol: ). Bi se za pozim lahko kje bližje zmenl.

Rok - a se ti mal hecaš :lol: ... dej si ene dve strani nazaj preber.... že to nedeljo smo se dobil v Polni luni od 16.00 naprej in je blo prov fajn :D ....

Hm, bolj slabo mi ti tale motosvet spremljaš al kuga je zdej tu... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs - ti kr poklič, tko kot sva se dogovorila  :wink:  lahko gremo v Zagorje v Saloona (npr.).... :D

Potrebujem natancnejsa navodila... je to kje blizu fontane?! Se rpavi v kriziscu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs - ti kr poklič, tko kot sva se dogovorila  :wink:  lahko gremo v Zagorje v Saloona (npr.).... :D

Potrebujem natancnejsa navodila... je to kje blizu fontane?! Se rpavi v kriziscu?!

Te počakamo na parkingu pred stavbo kjer imaš predavanja.... torej v četrtek ob 20.00 :D se mi zdi, da bo tko še najboljš.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te počakamo na parkingu pred stavbo kjer imaš predavanja.... torej v četrtek ob 20.00 :D se mi zdi, da bo tko še najboljš.... :wink:

V redu. Malo cez 20:00 pridem po stengah dol. Je pa to tam na ovinku proti Kisovcu, pred mostom, na desni strani. Glej bordo alfo.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avtom ne vem kolk se bom glih vozu gor na podmejo pozim (predvsem zato, ker nimam svojga :lol: ). Bi se za pozim lahko kje bližje zmenl.

Rok - a se ti mal hecaš :lol: ... dej si ene dve strani nazaj preber.... že to nedeljo smo se dobil v Polni luni od 16.00 naprej in je blo prov fajn :D ....

Hm, bolj slabo mi ti tale motosvet spremljaš al kuga je zdej tu... :roll:

Imam drag in počasen internet, tako da ne morem glih zmeri sledit. Ja na Luno bom pa že kdaj parletu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPALALA

Obelix si slišu ZAENKRAT :twisted: :twisted: :flasingsmile:

zaenkrat; Slovar slovenskega knjižnega jezika pravi:

''zaenkrat tudi zaenkrat prisl. (e; a) pog. zazdaj: zaenkrat imajo dovolj hrane / zaenkrat se še ni nič spremenilo

Štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak če bosta vidva dajala motor v otroško sobo se vama lahko zgodi, da ga bodo otroci (konebodovečzaenkratpress) prisvojili in priredili po svojih željah ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam' date=' da je šel najin motor na zimsko spanje. :cry:[/quote'] To ni bila dobra odločitev. Zunaj sije sonce, temperatura pa itak ni važna ...dolge gate pa gremo na furo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni bila dobra odločitev. Zunaj sije sonce, temperatura pa itak ni važna ...dolge gate pa gremo na furo.

Ja, ja, vem da odločitev ni bila najboljša- ampak 100 jurčkov je pa tudi nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z'kaj pa to n'delo ž ub štjrih :?: :shock: :?:

A ti bi spet mau kumpliciru? :twisted: Kaj pa tvoja ukrugla miza? Pual boš pa spt jamru, da vsak tedn z'mdiš.

Tko ko prej, torej ob 16:00, men prou paše. :D

Prejšn tedn si bil pa kr za ub štirih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z n'delo vela! Pouna luna ub štirih.

Midva z vikingom ne moreva ob štirih :( (povabljena na bolj pozno slavnostno kosilo).... prideva pa :wink: .... ampak z veliko zamudo, če boste še tam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi spet mau kumpliciru? :twisted: Kaj pa tvoja ukrugla miza? Pual boš pa spt jamru, da vsak tedn z'mdiš.

Prejšn tedn si bil pa kr za ub štirih.

:D :D :D :D

:evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!