Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

Vete kuga mi je prejle, ku sm se iz Pl pelalala, padl na pamet! Da u Trbouskem ''Nasa centri'' ni nbjane zastave na pou droga, glede na tu, da jim je raketa dual padla. A misllte, da so sploh slišal u tem (glede na tu, da TV Pink ne predvaja nuvic)? :twisted:

PS Matr sm žl'ht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, napis, ne pa neumnosti sprasvat...  :wink:  :twisted:  :D

Picerija POLNA LUNA vsako NEDELJO ob 16.00

No zdej pa da te vidmo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerija POLNA LUNA vsako NEDELJO ob 16.00

No zdej pa da te vidmo

Ponizno prosim, ce opises, kako se pride tja.... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Za nevedneže: Polna luna je ob cesti Trbovlje - Zagorje čez Slačnik. Lokal se nahaja na desni (gledano iz Trbovelj), 100m pod vrhom Slačnika. To je samo preventivno opozorilo, da je ne boste iskali kje za Savo.

Lahko greš pa tud iz Zagurja. U prvem in edinem semaforji greš naraunost. V naslednjem večjem križiši zaviješ desno za Trboule. Potem pa glej zgori.

Najlaže je pa da pukličeš enga ud n's pa te pride čakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Za nevedneže: Polna luna je ob cesti Trbovlje - Zagorje čez Slačnik. Lokal se nahaja na desni (gledano iz Trbovelj), 100m pod vrhom Slačnika. To je samo preventivno opozorilo, da je ne boste iskali kje za Savo.

Lahko greš pa tud iz Zagurja. U prvem in edinem semaforji greš naraunost. V naslednjem večjem križiši zaviješ levo za Trboule. Potem pa glej zgori.

Najalže je pa da pukličeš enga ud n's pa te pride čakat.

Tole si pa tuk kvalitetn napisala de š js ne bi najdu , če neb vedu :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda zagurska, ne me heblat! :twisted:

Gregs vozu skjuz delat u Zagurje, mal postran, na honorarca... pa sou kr nekikrat ke cez Slacnk u Trboule. Tko, de me ne b' prevec obiral klele do kosti.... hihihi.... :wink:

Samo, da vem, kje je.... ostalo pa... bomo videli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianniii cestitam....nima drugih besed sem ves solzen in vesel od sreče da si naredu 8) :lol: :P :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuga je Zasauci! A ste čist zaspal al vas je sneg zamjadu :twisted: ?

Če ne drgač, pa upam, da se u nedelo vidmo! Glede na ene ''ideje o spememb zbiralnega cajta'' se je treba zment zdej zment ub kjeri ur (ub štirih al' ub pjatih) se bomo dubival. Se mislem, da nou za doug, ker bo hiter spet Pudmeja u iger.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg me ni glih zamedu. Sam ga j pa u hribih kr velik. Taku da sem se šou dons kr na marelo smučat (na nočno) pa je blo kr fajn, sploh po celem snegu.

Ma če je vsaj za smučat mal lažje čakam pomlad.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm ja tud men se zdi da ste zaspal mal...vsak dan parkrat pogledam ce je kej nuovga :) pa ni nic. No ja bo ze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandaaaaa, :lol: koj zde...mat kurja :lol: ?

Au te kej pisal...al kuga ? Ja...tkule j. Mjene u Nedelo nje bo na kufe...nimam avta in sem popolnoma nemobilen :cry: :cry: :cry: :roll:

Pa ta zima..pa te polarne temperature mi grejo že zlo na živce......uuu, kdaj bo asfalt spt dobr prjemal :roll:

Ma grem nasledn tedn mal smučat nekam...da si mal adrenalin napumpam, mam že kr krizo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mjene u Nedelo nje bo na kufe...nimam avta in sem popolnoma nemobilen :cry:  :cry:  :cry: :roll:

Ma smo te klicarl iz PL :twisted: pa so se nm en busanci uglašal:Broj trenutno nije dostupan al neki tazga :roll:

Kej si se pa potepu, al si na Jahorin smuču :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat kurjaaaa.....ja bio u blizini Hrvatske granice..... :shock: :lol:

Pa se je mobitelu neki sfuzlal...je kr preklopu na VIP.

Izpit.....preveč adrenalinski...tko da...po vsej verjetnosti bom zagrnu :? Drgač pa jst guvurim o prijetnem adrenalinu :shock: 8) :lol: ...ne pa o izpitnem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj.... :D

Za jutr neki čuden vreme napovedujejo :roll: .... a gre zasavska sekcija kljub takemu vremenu na nočno smuko al bomo prestavl.... (jst sm kr za to, da gremo) :wink:

PS kaj pa pustni FS - itak, da gremo a ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva tud za (da gremo). Sej ni nujn, da bomo sam smučal. :wink:

Točn tko - gremo....ma važen, da se mamo fajn :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej si se pa potepu, al si na Jahorin smuču :twisted:

na Jahorini majo baje letos nove topove : zemlja - zrak

:lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud zato de gremo.....smučat - sej na nočni smuki ni važn

kakšen je vreme, vidl se tko ne bo nič :!:

Se še slišmo -upam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!