Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

... nič anketo delat ... raje mejo potegnit pa jih čez samo ob plačilu depozita spustit ... :twisted:

Tm ni nč tacga, da bi mi rabl. :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nič anketo delat ... raje mejo potegnit pa jih čez samo ob plačilu depozita spustit ... :twisted:

Tm ni nč tacga, da bi mi rabl. :twisted: :twisted: :wink:

... pa tudi če bi vi prišli na to stran zato, ker bi nekaj rabili in bi lahko tukaj dobili, vas itak nebi nihče razumel, saj se pri nas še sedaj ne da dobiti Slovensko-zasavskega dvosmernega enostranskega slovarja ... A ste ga že sploh izdali??? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa tudi če bi vi prišli na to stran zato, ker bi nekaj rabili in bi lahko tukaj dobili, vas itak nebi nihče razumel, saj se pri nas še sedaj ne da dobiti Slovensko-zasavskega dvosmernega enostranskega slovarja ... A ste ga že sploh izdali???  :twisted:

Ja easy.... tebe smo pa ž kr mal pugrešal... :wink: s tvojimi večno eno in istimi vprašanji o slovarju.... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasavci kuga delate, da tuki u Ljubljani toča pada, na gorenjskem pa že sneg.... :roll:

Zdej so sam dve variante.... al gremo na morje.... al pa si počas smučke prpravmo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasavci kuga delate, da tuki u Ljubljani toča pada, na gorenjskem pa že sneg.... :roll:

Zdej so sam dve variante.... al gremo na morje.... al pa si počas smučke prpravmo....

V LJ se v tem trenutku ze jasni.... :wink:

Kiki, ti nabavim ena ocalca, ali ti kar lece prinesem?! Hihihihihi.... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuaaaaaaauuu.....mal se morm pretegnit, janci se je zbudu :D mmmm, kok je blo fajn pancat :oops: :oops:

Jst sm pa tak zaspanko :oops: :lol:

Kiiiikiiicaaa...a bojo kmal slikce :lol:

No jst grem zdej se mal zadremat..nazaj, če bo kej pametnega me zbudte :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasavci kuga delate, da tuki u Ljubljani toča pada, na gorenjskem pa že sneg.... :roll:

Zdej so sam dve variante.... al gremo na morje.... al pa si počas smučke prpravmo....

V LJ se v tem trenutku ze jasni.... :wink:

Kiki, ti nabavim ena ocalca, ali ti kar lece prinesem?! Hihihihihi.... :wink: :twisted: :D

:evil: :evil: :evil: .....Gregs a veš da med spanjem mišice rastejo? :evil: :evil: :evil: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ se v tem trenutku ze jasni.... :wink:

Kiki, ti nabavim ena ocalca, ali ti kar lece prinesem?! Hihihihihi.... :wink: :twisted: :D

Ja v tem trenutku se pa res že jasni, Gregsi.... :lol: :lol: :lol: Sicer pa.... a na vašem koncu LJ pa ni padala toča al kaj.... :?

Ali si jo mogoče prespal.... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuaaaaaaauuu.....mal se morm pretegnit, janci se je zbudu :D mmmm, kok je blo fajn pancat :oops: :oops:

Jst sm pa tak zaspanko :oops: :lol:

Kiiiikiiicaaa...a bojo kmal slikce :lol:

No jst grem zdej se mal zadremat..nazaj, če bo kej pametnega me zbudte :lol:

Ne..... v LJ že sonček sije :D .... HBDJP.... :wink:

Gianni, pogrešal smo te..... :oops: :oops: :oops: sej vem, da spanje tud na lepoto upliva.... ampak... tolk ti pa tud ni treba spančkat no..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuaaaaaaauuu.....mal se morm pretegnit, janci se je zbudu :D mmmm, kok je blo fajn pancat :oops: :oops:

Jst sm pa tak zaspanko :oops: :lol:

Kiiiikiiicaaa...a bojo kmal slikce :lol:

No jst grem zdej se mal zadremat..nazaj, če bo kej pametnega me zbudte :lol:

Ne..... v LJ že sonček sije :D .... HBDJP.... :wink:

Gianni, pogrešal smo te..... :oops: :oops: :oops: sej vem, da spanje tud na lepoto upliva.... ampak... tolk ti pa tud ni treba spančkat no..... :lol:

Gianni spi med tednam zatu, da bo lohk u nedelo ob štirih biu pukuanc za zbor na Pudmej. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se mal peljal po sončku :D , nazaj pa po temi :? . Me j zebl ku mladga majmuna. Ob 8 ko sem pršu dumo sem kumi nogo čez zic spravu.

Dons in jutr bo očitno premrzl za mojo "full opremo" -beri "zgulene kavbojke pa jakno s Trbiža", nasledn tedn dež, tku da bom šou kr na zavarovalnco po denar od zavarovanja pa pospravu mutorja, ker tega mi je pa škuoda za pozim, sm predoug šparu. Če bo kak res lep dan se bom pa najbrž brez tablce na kak ukolišk hrip zapelu.

Kaj pa ostali se še full vouzte, al bote kej puspravl :?:

:!: A kre kdo jutr SUPERMOTO gledat u Dumžale (dirka ob 13.00) :?:

--------------------------------------------------------

Lep puzdrav iz mieglinega mrzuga Kisuca, serbus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljega js sm pa učiri mutorčka vn pustavu...mal sm ga spucu, pol sm pa reku, da jo udarm do trafike po oktobrskega motorista. :wink:

Dam jakno gor, pa kavbojke, sm si reku, ah sej do trafike pa ja ni delč :roll: .......sm mislu da mi bo noge prlimal na tank, tuk je zeblllllllllll..brrrrrrrrr :? :? :(

Pršu nazaj domov in takoj pospravu motor :( :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nama je ratal prit du Kresnic, pual, je pa d'ž začeu. Pa sva šla č'z Vače nazaj pa na Geoss. No slabih 100km. Zjbl pa naj ni nč.

Se vidmo jutr na Pudmej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podmeja je bla učjeri v sončku :D , sam temperatura ni bla glih najbolj zaželjena... :? .... je blo pa v lovski koči toliko bolje ob vročem čajču in prijetni družbi, ki se je zbrala v kar precejšnjem številu.... :wink: .... ja prov luškan smo se mel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podmeja je bla učjeri v sončku :D , sam temperatura ni bla glih najbolj zaželjena... :? .... je blo pa v lovski koči toliko bolje ob vročem čajču in prijetni družbi, ki se je zbrala v kar precejšnjem številu.... :wink: .... ja prov luškan smo se mel....

Pa kostajn smo jedl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kostajn smo jedl.

..... in postavili prve temelje za igro naše zasavske sekcije za NFS.... :wink:..... prov zanimive ideje so padale.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kostajn smo jedl.

..... in postavili prve temelje za igro naše zasavske sekcije za NFS.... :wink:..... prov zanimive ideje so padale.... :lol:

Aha, tista de drug na druzga skačemo, pa če gre kaj narobe gre komu uhelj, drug pa z glavo v drevo, je bila taprava za ns :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učjri sem muajmu fazerču kupu nove čeule :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kolebu sem med dunlop 207 in michelin pilot sport, pa sem se pol udluču kr z michelinke

Motoristična sezona se nadaljuje :wink: :lol: Podmeja vabi :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učjri sem mujmu fazerču kupu nove čeule :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kolebu sem med dunlop 207 in michelin pilot sport, pa sem se pol udluču kr z michelinke

Motoristična sezona se nadaljuje :wink: :lol: Podmeja vabi :lol: :lol:

Za tale dež so Mišelinke zihr bulš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil včeraj odjaviti motorja. Do izteka registracije mi je ostalo še 5 mesecev, pa sem izvedel kolk bom nazaj dobil, no pa sem še vedno mislil odjavt, pol sem pa še za stroške odjave, potrdila o odstranitvi nalepke in stroškov prijave + bencin, čas in živci videl da bi nazadnje za teh 5 mesecev bil na profitu za kakih 7 jurjev. Pred okencem sem si potem premislil in pustil motor registriran.

Tooooooooo mi deli, ne bodo se z nas norce delal,se bomo raj celo zimo vuzil :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učjri sem muajmu fazerču kupu nove čeule :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Motoristična sezona se nadaljuje :wink: :lol:

Zdej se pa še s Pečenkotam zmen z vrjame... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!