Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

Puzdraulena banda ! :wink:

jouuuu....vuaauuu...njjjj....aaaaa...pretegnit se morm...Janci se je zbudu :oops:

Jst ga tut nam udjavu....lega ku se začne spumlad, bo še sigurn kak lep dan, pa mo nardil jn krog... :P :P :P

Viking kuk z dal za mišelinke? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puzdraulena banda ! :wink:

jouuuu....vuaauuu...njjjj....aaaaa...pretegnit se morm...Janci se je zbudu :oops:

:shock: :shocked!: Gianni je ob enajstih ustou. A si kej bulan? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga tut nam udjavu....l

Sej se ne splača, ku pa grejo letn cajti nekak tkule:

zima..., jesen..., zima..., pomlad..., zima..., pomlad..., poletje..., jesen..., poletje..., jesen..., poletje..., pomlad..., jesen..., poletje..., zima..., pomlad..., zima..., jesen..., pomlad..., zima..., ... pol je pa let ukul, pa spet od začetka, pa vsak let drugač. :D

Težku udjaut, ku n veš kdaj bo zima. :?

Bo treba Američanom kak raufnk zamašit, predn še tiste mal poletja, ku ga je ustal, zjebejo. :2gunfire: :usa :usa :usa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla premza... :wink:

Spet maš ene dva zanimiva Fazerčka :D v oglasniku.... a kej čekiraš al nč... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla premza... :wink:

Spet maš ene dva zanimiva Fazerčka :D v oglasniku.... a kej čekiraš al nč... :lol:

Pa še kuk drugih mutorjev je nu't. A usi prudajajo al kuga? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kuk drugih mutorjev je nu't. A usi prudajajo al kuga? :twisted:

Mjan se zdi, d so se tegale vremena ustrašl :lol: .... sam sezone še ni kuanc.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla premza... :wink:

Spet maš ene dva zanimiva Fazerčka :D v oglasniku.... a kej čekiraš al nč... :lol:

Kličem... že slišm enga optimista na uni stran žice...

aja, da je ko nov,... hmmm,.... zakaj je pa dražji kot nov,... aja ker ste ga redno vzdržval pa vanga vlagal..., a gume da so pa zanič,... bomo pač od cene odbil..., a da ne, ker je za take kilometre normaln da so hin,... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla premza... :wink:

Spet maš ene dva zanimiva Fazerčka :D v oglasniku.... a kej čekiraš al nč... :lol:

Kličem... že slišm enga optimista na uni stran žice...

aja, da je ko nov,... hmmm,.... zakaj je pa dražji kot nov,... aja ker ste ga redno vzdržval pa vanga vlagal..., a gume da so pa zanič,... bomo pač od cene odbil..., a da ne, ker je za take kilometre normaln da so hin,... :?

No zaradi takih in podobnih oslarij nisem kupil Fazerja. 98 letnik cena 1.200.000 ?????!!!! Je mislu, da je tista zlata farba iz tapravga zlata al kuga.

Letos imamo pa itak cel let april in se zna zgodit, da se bomo za božično-novoletne praznike vozil z motorji, maja se bomo pa smučal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matkurja,tuk cajt nism bil klele guor,da sm svuoj gesl puzabu....

Ja,zasavci,lepo da smo se spuznal,čeprou bul na hitr, pa sej bomo nadoknadl. Gianni........se slišmo

lep puzdrav,pa previdn na cest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kej zasavci.... sam trije delovni dnevi so pred nami... to bomo pa že zdržal a ne.... :wink:

Za vikend pa spet kej na morje pogledat... :wink: Ta vikend je blo na obali prav prijetno.... na Rijeki je blo v soboto zvečer prijetnih dvajset stopinj brez veterčka.... :D skor tko kot poleti.... kar težko smo šli nazaj domov... :(

Kuga je zdej Gianni a se boš še kej vozu al nč.... :? Učjeri si mi obljubil, da se boš prijavu na NFS :D .... no da te vidmo... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kej zasavci.... sam trije delovni dnevi so pred nami... to bomo pa že zdržal a ne.... :wink:

Pred mano so tri dni, ko morm na šiht, da bojo delovni pa ne bi reku. Sem se odloču met krompirjeve počitnce. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred mano so tri dni, ko morm na šiht, da bojo delovni pa ne bi reku. Sem se odloču met krompirjeve počitnce. 8)

Premza, ti ku si že za november vse podelu.... maš zdel počitnce lhka kr cel mesec.... :lol: :lol: :lol:

PS ... kako je blo učjeri u kitajski.... jst sm te doma čakala, da mi prineseš ocvrte banane.... tebe pa ni blo.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS ... kako je blo učjeri u kitajski.... jst sm te doma čakala, da mi prineseš ocvrte banane.... tebe pa ni blo.... :(

Ja midva sva pa s p'čjanim kustajam čakala na ocvrt sladoled.:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS ... kako je blo učjeri u kitajski.... jst sm te doma čakala, da mi prineseš ocvrte banane.... tebe pa ni blo.... :(

Ja midva sva pa s p'čjanim kustajam čakala na ocvrt sladoled.:lol:

Kako naj se s tegala zvlečem? Tuhti premza, tuhti..

Da nism najdu, bi bil dober izgovor, vejo, da nism vedu kje sploh je...

Lohk pa tud rečem, da sem prpozn nazaj pršlu, pa ne bi zgledal, da okol rogovilm...

Al pa, da nimam pojma kje so doma, pa da sem jih isku, pa jih nisem najdu...

Dej premza, spomn se hit neki pametnga!

Uf, spet na glas tuhtam,... pa sej ni noben slišu.

Ne bote verjel, ampak na poti nazaj (s sladoledom in banano) so me ugrabl vesolci, mene so sicer spustil (neustrezen primerk), ampak sladoleda in banane pa ne... :(

Dobr sem se vofnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sem se vofnu!

Dragi premza...

Nč se ti pr men nisi vofnu :lol: .... naslednjič me boš kr s sabo uzjel, pa bo.... :wink:.... ampak, da nisi na marone pršu... ti je pa res lhka žal... primorski so definitivno najboljši.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj se s tegala zvlečem? Tuhti premza, tuhti..

Da nism najdu, bi bil dober izgovor, vejo, da nism vedu kje sploh je...  

Lohk pa tud rečem, da sem prpozn nazaj pršlu, pa ne bi zgledal, da okol rogovilm...

Al pa, da nimam pojma kje so doma, pa da sem jih isku, pa jih nisem najdu...

Dej premza, spomn se hit neki pametnga!

Uf, spet na glas tuhtam,... pa sej ni noben slišu.

Ne bote verjel, ampak na poti nazaj (s sladoledom in banano) so me ugrabl vesolci, mene so sicer spustil (neustrezen primerk), ampak sladoleda in banane pa ne... :(

Dobr sem se vofnu!

Pusluši ti. A si sploh predstaulaš kak trdu smo mi ulužil, da smo dubil ta prave lovranske marune. Šli smo u subuto dual, eno uro čakal u vrst z' j', pr tem pa še puslušal guvejo musko ala cro. Pual pa še celo nuč tuhtal, če nam bo kjer mutorje ukradu. Sam zjbl ns pa k srjč ni. In tjabe ni blu, kr so te vesolci ugrabl. Bot v'sel, da ta ni kak Kitajc. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak, da nisi na marone pršu... ti je pa res lhka žal... primorski so definitivno najboljši.... :wink:

Sej se že cel dopoldne grizem zarad tega. Pol pa gledam un kiosk pred delavskim (napis "porcija 300SIT" me navaja na misu, da bi znal tam pečt kostanj), sam še nisem vidu, da bi se tam kej dogajal... :evil:

Ni ga cez vroc na ulici pecen v cajtnge zavit kostanj :D

zima..., jesen..., zima..., pomlad..., zima..., pomlad..., poletje..., jesen..., poletje..., jesen..., poletje..., pomlad..., jesen..., poletje..., zima..., pomlad..., zima..., jesen..., pomlad..., zima..., ... pol je pa let ukul, pa spet od začetka, pa vsak let drugač.  
Ste opazl, da se moja napoved letnih časov uresničuje :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kej zasavci.... sam trije delovni dnevi so pred nami... to bomo pa že zdržal a ne.... :wink:  

Za vikend pa spet kej na morje pogledat... :wink:  Ta vikend je blo na obali prav prijetno.... na Rijeki je blo v soboto zvečer prijetnih dvajset stopinj brez veterčka.... :D skor tko kot poleti.... kar težko smo šli nazaj domov... :(  

Kuga je zdej Gianni a se boš še kej vozu al nč.... :?  Učjeri si mi obljubil, da se boš prijavu na NFS  :D .... no da te vidmo... :wink:

Puzdrauleni :oops: ...ja dons me sonček pa res malce zvablja na en krog z mojmu Fredijem :P ...uu.še dobr de ni nubedn puklicu za njega, se kr fajn počutm :lol: :lol: .... Kikica se že prijavljam, že pišem...sam kufe si še skuham :oops: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si sploh predstaulaš kak trdu smo mi ulužil, da smo dubil ta prave lovranske marune. Šli smo u subuto dual, eno uro čakal u vrst z' j', pr tem pa še puslušal guvejo musko ala cro. Pual pa še celo nuč tuhtal, če nam bo kjer mutorje ukradu. Sam zjbl ns pa k srjč ni....

Edino kar mi je žal, da sem v nedeljo zamudila.... je zajtrk u bambusu :wink: ...., ko je blo tko lepo in toplo jutro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar mi je žal, da sem v nedeljo zamudila.... je zajtrk u bambusu  :wink: ...., ko je blo tko lepo in toplo jutro...

Sej ti jaz enkrat plačam kavo u Bambusu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!