Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Priporočene objave

Mjan je usejen. Tisto ub šjastih sem krt tku napisala. Sam dejmo se zd'le zmant, kr gremo hmal dumou. :wink:

Premzata pa muri zatu, ker se buji, da mu bo auto ceu dan guar stau. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuga pa, če bi bla ura taka kot prej... al pa recimo okol 17.00... a to bi pa šlo... :roll:

Tko ko prej, torej ob 16:00, men prou paše. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko ko prej, torej ob 16:00, men prou paše. :D

O.K. jst sem ZA... :wink: ... torej se vidmo v nedeljo ob 16.00 v Polni luni.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NEDELJO OB 18h V POLNI LUNI

POPRAVJAM NA

NEDELJO OB 16h V POLNI LUNI

A je zdej uredu?

Od zdej naprej prtožbe pušilite na tramvaj kumando :twisted:

Kej je zdej ud premzata ukrugla miza na temo sobotni večer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koj zde bandaaaa.....kdajj ??? Ub štirih u Pouni..duaber, sje muguče vidmo :wink:

Premza pa ukrugla miza :roll: :?: ..kuga a kej nja vem mugče :oops: :P

Koj zde BAAAAAAaaaaaaKkkkkkkkkIIII, mat kurja Zagurjan a uš kr prituhnjeno gledu pa bral pa listu, pa kr nč se nauš prjavu smle guor :x . Te mo kr naublal, :twisted: če se čimprej na nalimaš smle guor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No sej pol dobiš en vlk Huraaaaaa, za BAKITA :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza pa ukrugla miza :roll:  :?: ..kuga a kej nja vem mugče :oops:  :P  

Premza je imel umes en post, ki ga je zbrisal v cajtu, ku sem jst pisal svojga. U tistem postu je napisal, da ob 17h oz. 18h ne mure prit, ker imajo ukruglo mizo na temo sobotni večer.

Je mislu, da nou nbjan vidu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE STE ZDEJ ZASAVCI?  SKORAJ ENO URO SEM ŽE PRIJAVLJEN PA NIKJER NIKOGAR--------PA MENDA ŠE NE SPITE?

Kje pa, smo se že zbudil (glihkar) :shocked!: :crazyeyes: :morning:

Rana ura, zlata ura :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.......ČESTITAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO......PRJAVA RATAAAAAALAAAAAAAA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lega MK se če se pa še neb prjavu, teb pa naublal ku..... :twisted: :twisted:

HURA ZA BAKITA :P

HURA ZA BAKITA :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkule lde......no zdej bom probu lepš pisat :oops:

Čist za začetk, a ste muguče upazl...upss..opazili, da ma naš topic največ odgovorov in največ strani :P :P Jeeessss zasavci zmagujemo :D

Jst jutr zjutri letimm v Ljubljano (ojej...ob petih zjutraj morm že vstat :? :? :(...Rana ura slovenskega Giannita grob :oops: ) in me do četrtka ne bo :cry: :cry: ...tko da, če me boste kej šinfal... :evil: :evil: :evil: :lol: ...bom šele v četrtek zvečer prebral :? :lol: .. :roll:

Ervina hvala za "material" in vsem hvala za kavico....,Bobek le glej da bojo slike fajn skenirane...(če bodo lepe, pol bo mogoče še Premzi všeč ratu :oops: :oops: :wink: )..če ne..grrr :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: ...no kukr kol vnaprej hvala tudi tebi :D

Aja..še to...SAMOOOOO...sm te klicu pa si imel spet telefon izklopljen :evil: , škoda ko te ni blo :( smo bli na kufeti...no pa naslednjo Nedeljo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsss...zajebu, FS na Ivarčkem ma več ogledov :oops:

No kar se tiče odgovorov pa definitivno ZMAGUJEMO :lol: :lol: :lol:

No kar se tiče ogledov smo pa na drugem mesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst jutr zjutri letimm v Ljubljano (ojej...ob petih zjutraj morm že vstat :? :? :(...Rana ura slovenskega Giannita grob :oops: ) in me do četrtka ne bo :cry: :cry: ...tko da, če me boste kej šinfal... :evil: :evil: :evil: :lol: ...bom šele v četrtek zvečer prebral :? :lol: .. :roll:

Gianniiiiiii - nč nisi puvedu, da te tolk časa ne bo :( ..... zdej te bomo pa spet pogrešal.... :cry: :cry: :cry: .... upam, da si zvezke s seboj nesu :wink:

Ha, ste vidl.... zdej mamo pa še BAKI - ta.... sam fajn smo se moral potrudit pa smo ga le prepričal, da se je prjavu..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ste vidl.... zdej mamo pa še BAKI - ta.... sam fajn smo se moral potrudit pa smo ga le prepričal, da se je prjavu..... :lol:

Kdo je BAKI? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Baki!

Ha, ste vidl.... zdej mamo pa še BAKI - ta.... sam fajn smo se moral potrudit pa smo ga le prepričal, da se je prjavu..... :lol:

Kdo je BAKI? :shock:

A te prst tuk buli, da ti spumin ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ste vidl.... zdej mamo pa še BAKI - ta.... sam fajn smo se moral potrudit pa smo ga le prepričal, da se je prjavu..... :lol:

Kdo je BAKI? :shock:

Ha, ha, ha.... :lol: :lol: :lol: .... učjeri je zraven tebe sedel :wink: ..... nism vedla, da radenska tolk slabo na tebe upliva..... :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!