Skoči na vsebino

10. BIKE & TRIKE meeting SAIRACH, ŽIRI


DivjaSvinja

Priporočene objave

i'll come :P mnde u spremstvu dveh na rolerjih :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa kr tigra verjetn :whistle:

jaz ga zmeri odpelem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Zdrajk :grim

Valeričica pa ne da ti tut prideš pod šank ležat:) :headbang: al prideš za šank pomagat ?? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa čudn res;) k nimate prmire;)

no da ne bi zgublal besed o tem kdo nima prmere :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valeričica pa ne da ti tut prideš pod šank ležat:) :headbang: al prideš za šank pomagat ?? :whistle: :whistle:

Poslušaj ti mulc, pridem jaz tebi ušete navit :fight1: ... za šank vedno, pod šankom pa res ne :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za šankom jaz sem srečen, tam vedno srečen bom :naughty:

drugače bom mende letos prvič z motorjem dol pršu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bi zgublal besed o tem kdo nima prmere :whistle:

Ooooooo...lepo pozdravljena :D Ja res,on pa nima primere :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj ti mulc, pridem jaz tebi ušete navit :fight1: ... za šank vedno, pod šankom pa res ne :eek:

Jah itq sej Vale itq ne pije, že 10x zdravlena :worship: :worship: svaka čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah itq sej Vale itq ne pije, že 10x zdravlena :worship: :worship: svaka čast

Ne izzivaj, ker boš lahko čez teden dva namest Divje svinje samo še Dimjena klobasa.

izkušnjanasvet press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj ti mulc, pridem jaz tebi ušete navit :fight1: ... za šank vedno, pod šankom pa res ne :eek:

bravo :worship: :worship: :worship: dej ga ti, če ne ga bom jaz preveč, saj veš :winkiss: :naughty:

ja z motorjem me pa v Žireh ne boste vidli, ker nimam toliko vode, da ga potem spucam........ :rolleyes: :rolleyes:

pa lažje pobegnem z avtom, če bom zopet kakšnega vovkeca srečala zjutri in obenem budnico za tiste , ki bodo ob svitu še vedno spali :krneki: :krneki: :krneki:

saj se bom poboljšala :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je v žireh še hujš svinjak kot v besnci? :unsure:

ja itak, če ni dežja rabiš škornje, če bo pa dež pa sigurno ribiške ta visoke........... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je v žireh še hujš svinjak kot v besnci? :unsure:

v Besnci pa ni bil svinjak :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ko sm slike vidu pred zborom sm zgruntu da ste se kr dobro potrudli,ampak zasran sm bil pa še zmer ko prase :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bila nazadnje v Žireh z motorjem je bilo prav "fino". Deževniki so bili na višji nadmorski višini kot kolesa mojega motorja ... :wacko: ... lahko bi namesto welcome borovničk talali welcome splave :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne izzivaj, ker boš lahko čez teden dva namest Divje svinje samo še Dimjena klobasa.

izkušnjanasvet press

:evilgrin: :evilgrin: ali pa bomo imeli namesto pljuvanja kravjih oči leteče divje svinje :P itak je že cajt za malo spremembe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: ali pa bomo imeli namesto pljuvanja kravjih oči leteče divje svinje :P itak je že cajt za malo spremembe :rolleyes:

No zdele sta pa pravedva začela skupi držat:) vale in stane, da me nauto v nedelo zutri al pa že kr v soboto zutri pol za juhco prosila!! No tok o dimlenih klobasah, veš Volkec smo jih še vsak let imel, sam nevem zakaj jih nikol nis dobu, zgleda de vsak let dol padeš :whistle: :whistle: To jih talamo ke okol 4zutri :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lažje pobegnem z avtom, če bom zopet kakšnega vovkeca srečala zjutri in obenem budnico za tiste , ki bodo ob svitu še vedno spali :krneki: :krneki: :krneki:

saj se bom poboljšala :headbang: :headbang:

tolk ahtej, da nauš sama sebi dajala prwe pomoči :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!