Skoči na vsebino

Sachs MadAss 125


MdAzz

Priporočene objave

Tole (izhaja iz potrebe, postaja nepopisno veselje) je pa moje prevozno sredstvo za v službo.

EBLS-XuIjIXk-42fPg9oI.jpg

9AhXWSV7rrhxHN9Lji92I.jpg

lvNIxWjPdm1FFF3DhlUlS.jpg

j5ivIME-kn_lkvCpj_aas.jpg

33yrhDSHsa6KvqzJ173-t.jpg

kvyVTKLYIDUrkxcXXzIqu.jpg

SpkjZt1nrHWRm5E_ELDTr.jpg

Seveda mi tisti "piffff", ki je prihajal iz serijskega lonca ni dal miru, zato mi je g. Jankovec prijazno naredil nov lonec... Moj obraz se je spremenil v :yes:

sUiJhKuY41QUj7rfz6HRA.jpg

lc4x9_FwRWZqbD-W32YqB.jpg

par podatkov:

120 ccm, 6kW (@8400rpm), hidravlične zavore, diski 260mm in 215mm, 100 kg, 4 prestave...

Sicer ni brez hib, je pa z dušo...

Popravljeno . Popravil MdAzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ga gledov v celu... simpaticna zadeva za v sluzbo pa nazaj... bols k skuter :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful je dobr, do trgovine pa po opravkih :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Hodiš ti mogoče prek rakitne domov?

Drugače pa tole z kilowatti se mi zdi bolj bogo, kaki so pospeški ter hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v šiht in po mestu super zadeva :D Pa še videz je atraktiven, takoj bi imel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, nimam nič z Rakitno... Je pa točno namesto Tomosovega mopeda, ker sem ugotovil, da po vpadnici po kolesarski 25 na uro ni OK se v Center vozit. 6 kilovatov je bogo ja, ampak zadošča za dobr štartat pa za 100 končne, kar je spet znotraj tablovnega območja "LJUBLJANA" zadost. Kilovatom in končni primerna je tudi cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zgleda res bolš s tem loncm :worship: DEVITO Je zvok kej bolš?

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst s tem motorjem delam vožnjo za 125ccm. pele se kr uredu.je zlo okreten.sam moč je pa ....(ubistvu ni moči :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, to je tko kot drekpumpe na splošno - dost kubikov za premal moči. Sem se pa v Vietnamu vozu z enakim agregatom, ki je imel narejenih preko 70tisoč kilometrov, pa je še kar mlel. To so preverjeni kitajski mlinčki, ki kar delajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, to je tko kot drekpumpe na splošno - dost kubikov za premal moči. Sem se pa v Vietnamu vozu z enakim agregatom, ki je imel narejenih preko 70tisoč kilometrov, pa je še kar mlel. To so preverjeni kitajski mlinčki, ki kar delajo...

Po vietnamu si se vozu z nororitjo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Po vietnamu si se vozu z nororitjo :worship:

Ne, sem se pa po Vietnamu vozu s kopijami (večinoma) Honde Wave. In to s celo familijo, ceprav je zanimivo, da je to po zakonu prepovedano, a je bil rekord, ki sem ga menda celo slikal s fotko 7 ljudi na Wavu... In te kopije imajo identične Lifan agregate kot MadAss.

372156194_199711cbbd.jpg

Popravljeno . Popravil MdAzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ti piše da je 50ccm 1.390€, 125ccm pa 1.590€

sam bl se splača kupt x-road ta je pa 2.390€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, nimam nič z Rakitno... Je pa točno namesto Tomosovega mopeda, ker sem ugotovil, da po vpadnici po kolesarski 25 na uro ni OK se v Center vozit. 6 kilovatov je bogo ja, ampak zadošča za dobr štartat pa za 100 končne, kar je spet znotraj tablovnega območja "LJUBLJANA" zadost. Kilovatom in končni primerna je tudi cena.

A se ti kej čez Stransko vas pelješ? To je zraven LJ

Se mi zdi da sem že en parkrat neki podobnga vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a ni blo nekaj casa nazaj govora o 500ccm varianti?

Super lusna zadeva... Mam pa sam en problem s tem motorckom.. Kam das stvari? Tank torba odpade, kosare zgledajo pedersko, kufra pa si lih ne predstavljam gor. Kolesarske stranske torbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče prtljage, se naj bi dobili prtljažniki, čeprav jih še nisem zasledil, imam pa sliko (pripeta). Ko in če pa 500 ven pride, bo pa to moj naslednji moped...

intermot2004_039_jpg.jpg

post-20033-1212481861_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav!

MdAzz ali lahko poveš koliko si dal za auspuh?

Ali si opazil kakšno povečanje moči oz.končne hitrosti?

Sam se zanimam za nakup tega motorja,v autoemoni pravijo da so jih prodali ogromno,pa ne zasledim nikjer razen tu da se o teh motorjih sploh govori,pa še to kot vidim ga ima le MdAzz.

Ali je na forumu kdo ki ima ta motor nadgrajen na 150ccm kot so mi ponudili na autoemoni za dodatnih cca 200 eur+delo?

Lep pozdrav,

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!