Skoči na vsebino

kdo se vozi pozimi (in zakaj in predlogi, tehnike vožnje, oprema)


simonpel

Priporočene objave

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Ni to Julijana?

Si hotel narediti ftis, aaaaaaaaaa ??

jp, takrat sem jo okužil, zdej ima pa R1 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas zebe? Mate občutek, da ste pussi pozimi, ker se ne vozite?

Vašim težavam je prišel konec, če naročite ogrevan telovnik v naslednjih 10 minutah, dobite zraven še wc metlico. Ampak, kaj če je vse res?

Nasvet: ne plačujte blaga v avansu, samo po povzetju, ker mogoče pa zadeva celo deluje.

https://cliqolo.com/si/izdelek/elektricni-usb-telovnik/?fbclid=IwAR2NTWzMyplde3gGSsJ_EWsx_9SNtWDRo2YQXoQEf8ma2pznmQgDjjZ2wLM

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Ella pravi:

@DAMI34 Pa kje jih najdeš? :D  Sam, če deluje, zna biti pa fino...:hmm:

čist možno, ne bom rekel, da ne, obstajajo tudi ogrevane rokavice itd..aja, na FBju reklama.

Ampak res pozor in previdno. Jaz sem pred kratkim v full akciji kupil en tak irobot, za sesanje po bajti za 50€ (fantastična cena itak) s Kitajske, po pošti pa dobil otroško igračko na baterije, ampak za sesanje po bajti :P. Paypol mi je gladko priznal reklamacijo, ampak bi me vračilo blaga koštalo še cca 45€ :(

Zato svetujem previdnost, pa plačilo po prejetju  in tale zadeva zgoraj to ima, kar zna bit super rešitev za hladne dni za pod usnje seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti grelni telovni menda super grejejo.

Samo te spletne strani še ne poznam.......

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, zaenkrat se najde na trgu elektro brezrokavnike, rokavice, ogrevane podplate za škornje... A pol je treba tudi alternator ojačat, ali je bolj primeren specialni ruzak z dodatnimi baterijami. Podobno kot imajo astronauti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Doer video, dobri nasveti...pa dober motor :P priporočam ogled, kdor se fijaka v mrazu in soli

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!