Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

pista najmanj 2x na mesec in to ne le grobnik italia je 10x boljša. so pa stroški. brez prikolice bo bolj improvizacija.

zato pa lahko namontiraš nehomologirane komponente in prave gume.

da pa ne zanemaris vsakdanjih cest, kjer se tudi veliko dogaja, moraš pač imet najmanj 2 motocikla. ni slabo še kakšen offroad.

uff, kje se da kupt tazga sponzorja, jest bi tuuuudddd tolk se vozila :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam edino pista ti da popoln in brezskrben užitek. točke sem že popravljal iz 13 na 9 denarne kazni ne štejem več.

pista najmanj 2x na mesec in to ne le grobnik italia je 10x boljša. so pa stroški. brez prikolice bo bolj improvizacija.

zato pa lahko namontiraš nehomologirane komponente in prave gume.

da pa ne zanemaris vsakdanjih cest, kjer se tudi veliko dogaja, moraš pač imet najmanj 2 motocikla. ni slabo še kakšen offroad.

kam pa hodste u italijo? za tavelike piste (mugello misano) so cene za prosti trening na uro astronomske, Valelunga je daaaaleč, edina pista za katero vem da je zmerno daleč je Adria Raceway. tenx za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Hmm.. se pravi, da so bizu Adria ring,Grobnik in Panonija ring . Mogoče je še kašen v bližini ????

Novi Marof zraven Varaždina. Sicer ni tako hitra proga kot zgoraj omenjene, ampak vseeno za trenirat je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sicer verjetno bolj paše pod gume, amapak se mi zdi, da bom tukaj dobila bolj točne odgovore. Za drugo leto bi potrebovala dežne gume za CBR 600RR. S katerimi ste bili zadovoljni, katere niso bile ok in kje se jih da kupit pri nas? Pa mogoče še izkušnje iz okoliških pist, kje se da lepo peljat tudi v dežju (za Grobnik že vem da se da tud s slicki peljat, če nisi prehiter :grim), kje je pa to ne preveč modra odločitev? tnx

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Hmm.. se pravi, da so bizu Adria ring,Grobnik in Panonija ring . Mogoče je še kašen v bližini ????

Kolikor vem, bo Zeltweg vsak čas odprt, ta je še bližji kot Grobnik, pa še meje ni (ATA carnet odpade).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sicer verjetno bolj paše pod gume, amapak se mi zdi, da bom tukaj dobila bolj točne odgovore. Za drugo leto bi potrebovala dežne gume za CBR 600RR. S katerimi ste bili zadovoljni, katere niso bile ok in kje se jih da kupit pri nas? Pa mogoče še izkušnje iz okoliških pist, kje se da lepo peljat tudi v dežju (za Grobnik že vem da se da tud s slicki peljat, če nisi prehiter :grim), kje je pa to ne preveč modra odločitev? tnx

O dežnih gumah sem jaz enkrat lani odprl temo.

S tem imajo forumovci precej malo izkušenj (razen tistih, ki so bili v Valenciji za novo leto in so kupovali dežne gume za skoraj enako ceno kot bi kupovali zlato v enaki teži).

Obstajajo gume intermediate in full wet. Na suhi stezi pa jih je baje treba TAKOJ dol dat, drugače jih popolnoma uniči v par krogih. Osebnih izkušenj na srečo še nimam (to pomeni da na srečo še nisem naletel na moker event).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, bo Zeltweg vsak čas odprt, ta je še bližji kot Grobnik, pa še meje ni (ATA carnet odpade).

uuu. Zeltweg. To je pa dobra ura od mene. Samo qrc, ker nimam več motorja :headbang:. Bo treba kak japonski jajc spet kupit nazaj :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O dežnih gumah sem jaz enkrat lani odprl temo.

S tem imajo forumovci precej malo izkušenj (razen tistih, ki so bili v Valenciji za novo leto in so kupovali dežne gume za skoraj enako ceno kot bi kupovali zlato v enaki teži).

Mislim da kar nekaj motosvetovcev vozi/je vozilo Juro, in sem 100% da se je blo treba kdaj tud v dežju zapeljat. Amapak ponvad je tko, da tisti, ki kaj vedo ponavadi ne odgovarjajo na te teme :(

Drugač pa počutim skor nepismeno, ko iščem kera guma sploh paše na moj motor, če mi že uspe najt ustrezno dimenzijo feltne je pol še zmer neki različnih dimenzij,k kao pašejo gor.:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da kar nekaj motosvetovcev vozi/je vozilo Juro, in sem 100% da se je blo treba kdaj tud v dežju zapeljat. Amapak ponvad je tko, da tisti, ki kaj vedo ponavadi ne odgovarjajo na te teme :(

Drugač pa počutim skor nepismeno, ko iščem kera guma sploh paše na moj motor, če mi že uspe najt ustrezno dimenzijo feltne je pol še zmer neki različnih dimenzij,k kao pašejo gor.:slap:

V dežnih gumah ni neke velike razlike, vozil dunlop in bridgestone, eni so se celo z continental vozili in pravijo da ni bistveno slabše!

Je pa tako da če na grobniku ni luž so gp dovolj, na drugih pistah jih pa rabiš takoj ko se dež pokaže! Če boš volila v dežju je dobro imet še kakšen rezerven kombinezon in plastike :)

Pa srečno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo,motor skoraj nared za štart,edino vreme in temperature še počakamotrance_25_naughty.gif

Poliestri so prirejeni in zmontirani,cevi za zrak v air box podaljšane,akrapovič evolution,K&N filter,narejen servis,menjan zobnik spredaj -1,pri Gašperju narejen dyno ki je pokazal 156 KM in 119 NM navora trance_27_notworthy.gifna kolesu,mislim da bo teh nekaj konjev in navora dost whistle.gif

post-21872-0-29058200-1293973969_thumb.jpg

post-21872-0-42912900-1293973996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

awsome zadeva :worship: stroj je hud, kje boš pa vozil?

Probal bom čim več na pisti,vsaj 15x,UPAM,Panonnia,Slovakia,kakšen Brno,sem pa namontiral luč če se bom mogoče 5x na leto peljal po cesti.

Popravljeno . Popravil bagio
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal bom čim več na pisti,vsaj 15x,UPAM,Panonnia,Slovakia,kakšen Brno,sem pa namontiral luč če se bom mogoče 5x na leto peljal po cesti.

sm mislil če se boš dirkal za kak pokal ali prvenstvo? jura, bobo ima letos tud nek točkovni sistem, ali modra državno prvenstvo in podobno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislil če se boš dirkal za kak pokal ali prvenstvo? jura, bobo ima letos tud nek točkovni sistem, ali modra državno prvenstvo in podobno?

Ne ne,izključno za svojo dušo,sem že malo prestar in z preveč obveznosti za takšne podvige rolleyes.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!