Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Ob 29. 7. 2018 ob 21:53, Dejanx pravi:

Ima kdo izkušnje z kr 108 205/60/17 na cbr 1000 rr 2008-2011 kako se kaj obnese? Do zdaj sem vozil samo 195/65 dimenzijo. 

 

LP

Obnese se super. Jaz sem nad njimi navdušen povsod razen na Pannonii. Motor ima večjo stabilnost v zavojih in več oprijema v nagibu kar se pozna pri odpiranju iz ovinka. Jaz osebno mislim da ima več plusov kot minusov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam nove gume GP D213 190/55/17 zmes št. 2. PM za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2018 ob 7:30, Sorty pravi:

Obnese se super. Jaz sem nad njimi navdušen povsod razen na Pannonii. Motor ima večjo stabilnost v zavojih in več oprijema v nagibu kar se pozna pri odpiranju iz ovinka. Jaz osebno mislim da ima več plusov kot minusov.

Jaz sem jih zdaj sprobal na grobniku pa mi niso bile ok. previsok motor zadaj in prevec plesanja na bremzanju. ker imam serijsko vzmetenje in ni moznosti spustit oz dvignit motor sem dal nazaj 195 gor.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo ohlinsovo oz katero drugo fedro za zadnji amortizer 105-110N mere morajo bit 59mm notranji premer, dolzina 150-160 mm. če ima kdo javi na zs

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodal mojga Suzukija GSXR 1000, tole mi je ostalo:

set platišč z diski (pašejo na 05 06 07 08 letnike GSXR 1000)

cel kup prenosov/zobnikov 520 (Renthal, Wieres, JT) spredaj 15,16, in zadaj 43,44,45,46 novi ali skoraj nič voženi ( pašejo na 01-08 letnike GSXR 600-750- 1000)

serijski kliponi/balanca

2 novi gumi KR108 195/65/17 in pa 5-6 rabljenih. Kdor vzame obe novi, mu šenkam vse rabljene.

Kontakt 041-465-264

gsxr felge.jpg

zobniki gsxr.jpg

gume gsxr.jpg

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Je mogoče kdo na zx10r model 2008-2010 menjal notranje dele sprednjih vilic z aftermarket, in bi original notranje dele prodal (vzmeti vilic ne potrebujem jih imam)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 10. 2018 ob 22:38, Hytech pravi:

Je mogoče kdo na zx10r model 2008-2010 menjal notranje dele sprednjih vilic z aftermarket, in bi original notranje dele prodal (vzmeti vilic ne potrebujem jih imam)?

vprašaj pitstopservvv uporabnika, on ima 2012 orginale če mogoče pašejo. so pa big piston vilce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,
Odločam se o nakupu motorja za dirkališče če razmišlja kdo o prodaji me naj kontaktira na misel.mojzes@gmail.com

Iščem bolj low budget bike(SS 03-08) 600-750kub

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, norc 16 pravi:

Zdravo,
Odločam se o nakupu motorja za dirkališče če razmišlja kdo o prodaji me naj kontaktira na misel.mojzes@gmail.com

Iščem bolj low budget bike(SS 03-08) 600-750kub

Lp

Tole https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13452996 jaz prodajma, če te zanima pokliči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, norc 16 pravi:

Zdravo,
Odločam se o nakupu motorja za dirkališče če razmišlja kdo o prodaji me naj kontaktira na misel.mojzes@gmail.com

Iščem bolj low budget bike(SS 03-08) 600-750kub

Lp

https://www.facebook.com/groups/222733990679/permalink/10156866023070680/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam vprasanje kako je z lastnistvom na motorjih za pisto. 

Zanimam se za en motor pri katerem sem ob ogledu ugotovil da ima samo prometno iz arizone(usa) in pogodbo iz prejsnjega lastnika(at) na trenutnega(slo) nekaj podobnega kot smo pisali pri krosarjih vcasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

... samo vijake zamenjaj za kvalitetnejše, kar je CNC aluminija, je običajno o.k.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za Yamaho R6 modelnega leta 03-05 rabim poliestre. Ima kdo kaj? Od naših renomiranih proizvajalcev jih noben več ne proizvaja oz sploh ima v ponudbi. Pa probam tu, preden grem na ebay gledat.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIZIXXX pravi:

Za Yamaho R6 modelnega leta 03-05 rabim poliestre. Ima kdo kaj? Od naših renomiranih proizvajalcev jih noben več ne proizvaja oz sploh ima v ponudbi. Pa probam tu, preden grem na ebay gledat.

 

 

prijatu .. pripraulaš jo za dirkaško dirkanje ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, maus pravi:

prijatu .. pripraulaš jo za dirkaško dirkanje ?

 

Niti ne, je že pripravljena, sam mal jo je treba očedit če gre spet na pisto. Se je malo bojnih ran nabralo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIZIXXX pravi:

Niti ne, je že pripravljena, sam mal jo je treba očedit če gre spet na pisto. Se je malo bojnih ran nabralo :naughty:

zihr si diujou :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 4 urami, alfafox pravi:

Pozdravljeni,

ve kdo za kakšne grelce gum ki bi se prodajali? 

lp

Kontaktiraj uporabnika Crusty tukaj, on ti lohk zrihta Capit budžet grelce ( 200 eur novi), sem gledal ta vikend na Grobniku, so jih prodajal ko vroče žemlje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!