Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Ob 4. 2. 2020 ob 15:02, compaq pravi:

Moral bi delat. No, vsaj meni dela :S

 

Odpre se ti moj avto net, kjer imas samo ti dostop.

 

Tudi sam imam za prodat powercommander 3ko za yamaho r6 06+

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, norc 16 pravi:

Odpre se ti moj avto net, kjer imas samo ti dostop.

 

Tudi sam imam za prodat powercommander 3ko za yamaho r6 06+

 

....jaz pa power commander 5 za gsxr 750 L3?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
On 1/3/2020 at 3:04 PM, ukica said:

Hvala obema za odgovor. 
Torej za moje amaterske sposobnosti je bolje dati gor GP oz Se bolje GP Racer(Slick), saj jo bom lazje drzal segreto, pregrel je pa s svojim 2:18-2:20 na Pannoniji nebom :) 

 

On 1/14/2020 at 11:21 PM, ukica said:

.. ce ima kdo slucajno kaksne poliestre za k7 600/750 za prodat.. 

Zima je se dolga za narocilo novih :) 

 

On 1/26/2020 at 7:25 PM, ukica said:

Poliestre sem dobil :) 

Se eno glupo vprasanje glede grelcev, kupit nove od capit-a, kupit rabljene, ali za 150e kupit od race tech-a, ki baje niso slabe?

ali so hitre sponke hudo drazje pri nas kot ce jih narocim prek ebaya?

Se pa spogledujem se s quickijem od Healtecha, ampak potem me bo pa moja pocas zadavila.. :) :) 

Pa za drobbarije sploh neve :P 

Ready to race.

Gor sem dal nakonc Prepereli SC3 slick.
Vse drobnarije(clip oni, gripi, nova kapca za akrapota, poliestri, barva za poliestre, menjava poliestrov, gume, aftermarket stikala, pregled/nastavitev vzmetenja, zascite pokrovov, kratek gas..), servis, ter kaksna drobnarija na masini za manj ekologije ter kaksen konj vec.. finito.

No pa zamenjali so mi celo rocko za prvo zavoro.. baje je bil vpoklic pa se ni blo zrihtan :)  

Sedaj me čaka samo še izbira številke ter tole s coronco da mine :( 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, ukica said:

 

 

Ready to race.

Gor sem dal nakonc Prepereli SC3 slick.
Vse drobnarije(clip oni, gripi, nova kapca za akrapota, poliestri, barva za poliestre, menjava poliestrov, gume, aftermarket stikala, pregled/nastavitev vzmetenja, zascite pokrovov, kratek gas..), servis, ter kaksna drobnarija na masini za manj ekologije ter kaksen konj vec.. finito.

No pa zamenjali so mi celo rocko za prvo zavoro.. baje je bil vpoklic pa se ni blo zrihtan :)  

Sedaj me čaka samo še izbira številke ter tole s coronco da mine :( 

She is Borg. Now you are all Borg. Srecno. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kugelschreiber said:

She is Borg. Now you are all Borg. Srecno. 

? 

And I wonder.. :) 

7 of 9 :) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

mene pa zanima kje nabavljate robo za dirkalne motorje? Gre se za bmw s1000rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Za S1000RR prodam klipone PP TUNING in hitri gas ALPHA RACING. Za več informacij piši na zasebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis olja na cca 1000-1500km. Servis vzmetenja 1x letno. Ostalo pa odvisno od stanja. Načeloma, če motor ni preveč narejen, oz je kvalitetno, so to kar vzdržljivi motorji in ponavadi ob rednem vzdrževanju dokaj neproblematični. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 7. 2020 ob 18:53, Domen L pravi:

Servis olja na cca 1000-1500km. Servis vzmetenja 1x letno. Ostalo pa odvisno od stanja. Načeloma, če motor ni preveč narejen, oz je kvalitetno, so to kar vzdržljivi motorji in ponavadi ob rednem vzdrževanju dokaj neproblematični. 

Hvala. Ok se pravi  da ni tko problematicno kot sem si predstavljal. To bi pomenilo pr meni prblizno 7 do 10 trackdayow na grobniku kar je ze cela sezona :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo, iščem zadnji race seat tail za Kawasaki ZX-6R 636 l.2005 za neopren pena sedež, nov ali rabljen, polomljen še najraje. Ima kdo idejo kdo jih dela pri nas oz. v tujini. Par firm sem našel, ni pa ne vem kaj. Imel sem idejo, da bi obstoječ poliester preštimal, sedaj imam tip za serijski sedež samo ni to to. Hvala za ideje...

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdrav, imam sv650s, ki mi že 2 leti stoji, sem se pa odločil, da ga dam drugo sezono nazaj na cesto in bi ga imel primarno za na Lindauring. Torej, motor sem že pred leti dokaj vredu zrihtal, komplet vzmetenje, izpuh, zavore...itd. Prej sem na tem motorju vozil mitaske, pa me zanima, če bojo ok tudi za tam. Sem popoln amater, na pisti še nisem bil, po cesti se pa ponavadi dokaj vredu peljem tudi s hitrejšimi.

Torej, predvsem me gume zanimajo, morejo pa bit tudi za na cesto, ker ga pac nebom s prikolico tja vozil in pa 160 je zadnja. 

Popravljeno . Popravil Jagnje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 10. 2020 ob 18:19, Jagnje pravi:

Pozdrav, imam sv650s, ki mi že 2 leti stoji, sem se pa odločil, da ga dam drugo sezono nazaj na cesto in bi ga imel primarno za na Lindauring. Torej, motor sem že pred leti dokaj vredu zrihtal, komplet vzmetenje, izpuh, zavore...itd. Prej sem na tem motorju vozil mitaske, pa me zanima, če bojo ok tudi za tam. Sem popoln amater, na pisti še nisem bil, po cesti se pa ponavadi dokaj vredu peljem tudi s hitrejšimi.

Torej, predvsem me gume zanimajo, morejo pa bit tudi za na cesto, ker ga pac nebom s prikolico tja vozil in pa 160 je zadnja. 

To je pa zelo odvisno od tega kako hiter/agresiven boš. Za neko zmernejšo zadevo bodo Mitas SF ok. Če bi rad bolj športno potem Sportsmart TT, Supercorsa SP in GP racer. Če imaš transferja samo nekaj km in bi rad še bolj športno, potem Supercorsa SC in/ali GP D212. Samo tega najverjetneje že motor več ne bo prenesel-aka. boš ružil po tleh z vitalnimi deli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/12/2020 at 6:19 PM, Jagnje said:

Pozdrav, imam sv650s, ki mi že 2 leti stoji, sem se pa odločil, da ga dam drugo sezono nazaj na cesto in bi ga imel primarno za na Lindauring. Torej, motor sem že pred leti dokaj vredu zrihtal, komplet vzmetenje, izpuh, zavore...itd. Prej sem na tem motorju vozil mitaske, pa me zanima, če bojo ok tudi za tam. Sem popoln amater, na pisti še nisem bil, po cesti se pa ponavadi dokaj vredu peljem tudi s hitrejšimi.

Torej, predvsem me gume zanimajo, morejo pa bit tudi za na cesto, ker ga pac nebom s prikolico tja vozil in pa 160 je zadnja. 

Ce nisi skoraj “sosed” do dirkalisca, ti bo ta transfer najvecja muka.

Ne pozabi grelcev. V BSju so imeli od Oxforda za dobro ceno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, vsekakor mislim pokurit to kar je gor, pol bomo pa vidli. Kar se pa agresivnosti tiče pa ne vem :) dirkališče je cca 15km stran, ni neka strašna razdalja.

Bolj me zanima, ker ne vem, kolko od teh gum se dobi 160 zadnjo. Vsekakor pa hvala za predloge ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če komu pride prav imam en komplet Pirelli supercorsa viška. Naredile cca 100km, nato se je motor prodal in je novi lastnik hotel imeti stare gume zaradi nižje cene motorja ? na novem stroju imam pa zadnjo širšo...

Prednja 120/70 SC1
Zadnja 190/55 SC2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!