Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Dejan, že v vprašanju ki si ga zastavil imaš odgovor...STATIC SAG je posed motocikla z voznikom...Iz pnevmatike je razvidno da gre za tipičen tako imenovan izraz "hot tyre wear" kar pomeni da je pnevmatika preobremenjena...dejavnikov je seveda več, vendar v tvojem primeru gre za napačno nastavljen STATIC sag in stem nepravilna geometrija motornega kolesa...

 

P.S. drugič raje kr pokliči:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pitstopservvv pravi:

Dejan, že v vprašanju ki si ga zastavil imaš odgovor...STATIC SAG je posed motocikla z voznikom...Iz pnevmatike je razvidno da gre za tipičen tako imenovan izraz "hot tyre wear" kar pomeni da je pnevmatika preobremenjena...dejavnikov je seveda več, vendar v tvojem primeru gre za napačno nastavljen STATIC sag in stem nepravilna geometrija motornega kolesa...

 

P.S. drugič raje kr pokliči:>

Hvala majster :) se cujema popoldne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam plavajoče diske YUTAKA 320mm, praktično nove...z adapterji za različna platišča....

 

IMG_20170420_104759-534bc960.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dunlop Kr Medium vožena le nekaj krogov in Dunlop GP D212 v zmesi 4 skupaj za 80€....

Quote

 

 

IMG_20170511_194030.jpg

IMG_20170511_194010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Za prijatelja, ki ni registriran na forumu, oddajam oglas za motor. Motor sicer ni več registriran, je pa registracija možna. Za vse informacije prosim, če se obrnete na spodnjo številko.

Honda CBR 1000 RR, letnik 2008, prevoženih 9600 km, slovenska, 2. lastnik.

Za ceno in ostale informacije pokličite 

031 597 460.

Še slika iz Brna včeraj

20170511_113506.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me če ima kdo doma original plastike za Yamaho R6 (06-07), ker imate večinoma poliestre za na pisto? Rabil bi zadek,  voznikov sedež in zadnjo luč. Potreboval bi za osnovo za predelavo na drug motor, lahko v slabšem stanju (podrsane, počene plastike), ker se bo zadek tako rezal/krajšal nato pa se bo vse na novo barvalo.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni, ker nikjer nism zasledil ustrezne teme, bom napisal tukaj:

Če koga zanima, da bi šel peljat 2x trackday na pisti v Misanu 1. in 2. Avgust 2017, organizator Michael Fiala, prodam voucher po ugodni ceni skupaj z nezgodnim zavarovanjem. Prodam zaradi rehabilitacije po prometni nesreči...

Cena 300€ 

031644797

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, GrCaR pravi:

Pozdravljeni, ker nikjer nism zasledil ustrezne teme, bom napisal tukaj:

Če koga zanima, da bi šel peljat 2x trackday na pisti v Misanu 1. in 2. Avgust 2017, organizator Michael Fiala, prodam voucher po ugodni ceni skupaj z nezgodnim zavarovanjem. Prodam zaradi rehabilitacije po prometni nesreči...

Cena 300€ 

031644797

Dobra cena za Misano, mi je kar malo žal, da ne morem iti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim poliestre za gsxr600 2012 letnik.... če ima kdo mogoče kakšne ali če pozna na kateri stani so kaj ugodni itd.....hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Prodam poliestre za kawasaki ninjo zx6r 2007..... yahosuka racing....   prebarvane v črno  230€   070-745-305  če koga zanima...

Prodam tudi izpuh gpr deeptone  zadnji lonec 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam platišča zlate barve za yamaho r6 z diski,ter zadnje platišče srebrne barve.

Cena za set je 550€ za zadnje pa 250€

 

lp Bagio

20170924_165943.jpg

20170924_165958.jpg

20170924_170004.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na svojem gsxr 1000 k3 bi zamenjal zavorne diske. Original so 300mm, ker je na trgu več 320mm izbire, bi nataknil večje ter položil čeljusti z 10mm pušami in kupil daljše vijake. Ima kdo tako narejeno? Motor je namenjen samo za ma stezo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Zanimam se za motor BMW S1000RR, letnik nekje 2010/11. Motor bi imel za vožnjo po dirkališču. Zanima me vaše izkušnje predvsem z vzdrževanjem, popravili, baje so ti motorji imeli težave z menjalniki  in drugo.

Je že kdo delal generalko, v primeru, da bi kupil motor že narejen za na pisto, kateri bi najverjetneje že imel za sabo precej dirkaških km. Kakšen je strošek takega posega?

Kakšna je zanesljivost teh motorjev napram japonskim?

Za vsako konkretno informacijo/izkušnjo se že vnaprej zahvaljujem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tak motor imam jaz. Pasivno sem ga prodajal pred dvema mesecema, ampak sem bil s ceno 11k€, toliko predrag, da nihce ni niti poklical. Le skurcali so me na fb potralih, ces, kaksen zlatar sem. NIhce pa ni prebral spiska opreme. Ali pa ga ni razumel :D 

Glede zanesljivosti in stroskov vzdrzevanja - meni motor dela b.p., kljub temu, da ima na uri dobrih 30kkm, od tega dirkalnih 4kkm. Vzdrzuje ga Carman motosport. Motor dobi, kar potrebuje. Na govorice, v stilu, ta pa ta motor se podre, se ne oziram. Kolegoma iz ekipe, se je podrla masina na Hondi in Yamahi.  Ko kupujem rabljen stroj, gledam, da ne kupim klumpa, za malo (ali pa veliko) denarja, motorju pa tudi potem nudim vse, kar rabi. Pavsalno govorit, kateri motor je dober in kateri slab, je neprimerno, ker nikoli ne ves, kako se je z dolocenim motorjem ravnalo, kaj se je ze sarilo po masini, menjalniku, .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, mcv pravi:

Pozdravljeni,

Zanimam se za motor BMW S1000RR, letnik nekje 2010/11. Motor bi imel za vožnjo po dirkališču. Zanima me vaše izkušnje predvsem z vzdrževanjem, popravili, baje so ti motorji imeli težave z menjalniki  in drugo.

Je že kdo delal generalko, v primeru, da bi kupil motor že narejen za na pisto, kateri bi najverjetneje že imel za sabo precej dirkaških km. Kakšen je strošek takega posega?

Kakšna je zanesljivost teh motorjev napram japonskim?

Za vsako konkretno informacijo/izkušnjo se že vnaprej zahvaljujem!

Tak motor vozim že 6.sezono na pisti, je vrhunski, za dosežke zelo konkurenčen...........a še bolj za same okvare:mad:
Kupil sem novega in v bistvu zamenjal že vse živo od menjalnika, nekaj šaltavtomatov, celo sklopko itak ker z original niti štartat ne moreš......problemov se tolko nabere, da se mi niti pisat ne da hahaha!!
A še vseeno vem, da je huuuud čeprav ga kolnem ves čas hahahaha!!

20994108_1636356779721948_8255322342790488275_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!