Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Se nas je kar nekaj MS kompanjonov najdl učer ob morju :) eni(e) so tekl kt da jim gori pod nogam :worship: vsem nam je blo pa tolk fajn, da gremo druh tedn ponavlat u Sežano :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Sežani čudovito sončno vreme, vetrčka le za vzorec, tekačev uhuhu veliko, motoristi pa so lušte delali, ko smo tekli, oni pa :whistle:

No, je pa vsaj 21km na dveh nogah bilo danes, drugič pa na kolesih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Sežani čudovito sončno vreme, vetrčka le za vzorec, tekačev uhuhu veliko, motoristi pa so lušte delali, ko smo tekli, oni pa :whistle:

No, je pa vsaj 21km na dveh nogah bilo danes, drugič pa na kolesih :naughty:

aaa ma si bla v naših koncih...na vidš sm te zamudil...sigurno si tekla mimo mene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa ma si bla v naših koncih...na vidš sm te zamudil...sigurno si tekla mimo mene :)

In za vsako jamaho sem se posebej ozrla :worship: Še Italijanski in naši policaji so jih imeli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojo si lohko le vidla kako me je čakala pred garažo na popoldanski krog...jst sm pomagal talat pijačo na zadnji okrepčevalni točki...no na koncu sm talal cukr..večinoma je nežnejši spol napadal pladenj :D...ja tisto policajsko yamaho sem tudi jst vidu od blizu...nas je na koncu prišel pozdravit kolega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz okolice Rudnika sm jest (Galjevica).

Ni ga bolše ture kot po Jurčkovi do Peruzzijeve, po Peruzzijevi do Dolenjske, jo prečkaš, pr bivši kitajski zaviješ na Golovc, nadaljuješ do observatorija, prlaufaš do ceste Hradeckega...

Pol se pa obrneš pa ponoviš turo iz druge smeri.

Ene slabih 10 km tura, z različnimi nakloni kar skrbi tudi za različne stopnje napora.

Ob nedeljah je pa fino laufat do nakupovalnega središča, vzameš 5 vozičkov, si jih na praznem parkirišču postaviš 10m stran en od drugega, pa laufaš slalome in krožiš.

Pa kamikaze laufaš, pa žabje poskoke po parkirišču...sam pol si preveč hin da bi nazaj domov prlaufu lahka :grrr

aha super super :D no js grem direkt tm za cerkvijo proti golovcu laufat ,tm po eni gozdni potki,pa pridem poj na jaso pa naprej prot golovcu.sam drgač js to tko lavfam kot penzionist hehe ampk počas bo nekej iz mene :D

Ni Razer iz Ljubljane-Rudnika?

Am ja drgač sm js tut v Galjevici ...seveda sm sam med tednm tm... drgač pa če hočš se kirkt zmenmo pa gremo v izy laufat,če ti odgovarja bl počasn tek hehehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak ni bil dan za na motor :headbang: , čeprav so nas v deževnem Trevisu na maratonu spremljali številni motoristi :worship: . Kapo dol :OK: , napralo jih je tako kot nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem že to kdaj vprašu, ampak me je zmer zanimal :)

Kaj je bolje za kondicijo, da pretečeš v šusu recimo 10 krogov al da pretečeš recimo 5, pa potem pol kroga hodiš pa enga pretečeš, da jih nakoncu pretečeš 15?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če sem že to kdaj vprašu, ampak me je zmer zanimal :)

Kaj je bolje za kondicijo, da pretečeš v šusu recimo 10 krogov al da pretečeš recimo 5, pa potem pol kroga hodiš pa enga pretečeš, da jih nakoncu pretečeš 15?

Odvisno kakšno oz. za kaj rabiš kondicijo. Če hočeš izboljšat hitrost, potem so intervali odlična zadeva. Tečeš en krog (pa ne na polno na 90%), pa hoja, pa seveda povečevanje števila ponovitev iz treninga na trening. Ampak na začetku ogrevanje in na koncu iztek. Odvisno pa je od dolžine kroga oz. razdalje intervala.

Če pa hočeš vzdržljivost, pa je treba tudi celotno željeno razdaljo skupaj premagat, seveda v določenem tempu.

Je pa potrebno kombinirati oboje, da je učinkovitost največja. Pa še kakšen tek v hrib, to je šele odlična zadeva :whistle:

Ampak sedaj pa že grem v detalje :headbang:

Še najlepše je, če se usedeš na motor, odpelješ na tek,odlaufaš in potem gasa domov. Užitki neizmerni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ježek teka teka in se razpaca, jabolke in hruške ostanejo kar tam... :whistle:

Jaz poznam malo drugačno verzijo:

Ježek teka, teka in se veseli,

ker kilometre nabirati hiti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehlad tud neizmeren :D

Lavfam zdej že kake dva mesca, da mal nazaj v formo pridem, pa zaenkrat počasi napredujem, sicer tečem turističen tempo, pa ene 8-9 krogov po zunanji liniji zmorem na stadionu. Potem sem pa pred kratkim šel tečt čez eno hosto in res se je znašel pred mano en hrib, meni se je zdel 90 stopinji naklon, gasa gor, nekje na tretini poti sem že videl da me pobira, če bi takrat kaki medved pršu bi se mu pustu :D

Tko da ja, tole v hrib je fajn zadeva, so me noge bolele še 3 dni, pa me nkol ne :D

Kaj vse nardimo za motor.... Še za babo nebi tolk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehlad tud neizmeren :D

Lavfam zdej že kake dva mesca, da mal nazaj v formo pridem, pa zaenkrat počasi napredujem, sicer tečem turističen tempo, pa ene 8-9 krogov po zunanji liniji zmorem na stadionu. Potem sem pa pred kratkim šel tečt čez eno hosto in res se je znašel pred mano en hrib, meni se je zdel 90 stopinji naklon, gasa gor, nekje na tretini poti sem že videl da me pobira, če bi takrat kaki medved pršu bi se mu pustu :D

Tko da ja, tole v hrib je fajn zadeva, so me noge bolele še 3 dni, pa me nkol ne :D

Kaj vse nardimo za motor.... Še za babo nebi tolk :D

Ja, za na motor je pa treba še kar drugega gor dat kot čelado :rolleyes: Saj bi me policaji ustavili, če bi v pajkicah na motorju okoli divjala :whistle: , da ne govorim o šoferjih :blush: .

Ja, brez mal musklfibra pa ni tko luštn :naughty: . Cel dan na motorju bit, mora človek met pošteno kondicijo.

Sicer pa ni slabo tudi na štadionu mal vmes pospešit, tko 50 m, pa spet naprej in spet pospešit, tko mal treniraš prehitevanje :rolleyes: .

Za hrib pa krajši korak in čimdlje tempo držat, navzdol gre samo :)

Mrcine med nogami so zahtevne za krotit O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pole morš te sanje realizirat...to nekaj pomeni veš ;)

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pa ravno danes sanjalo, da moram začet laufat. :hmm:

...in zbudila si se utrujena.... :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam malo drugačno verzijo:

Ježek teka, teka in se veseli,

ker kilometre nabirati hiti :OK:

ti tudi kaj tekaš al samo tvoj ježek? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tudi kaj tekaš al samo tvoj ježek? :)

Hm, ja bi se lahko reklo, da kr neki tekam :yes: , če je čez 100km mesečno v tej kategoriji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo js pa sm se odloču da bom vsak dan prelaufal 1km z tem da si bom štopu. Pač gnalo me bo naprej to da bi si vsakič za vsaj mal izbolšal čas. V enmu dnevu sm izbolšu za 5sec sam zgleda da sem prvi dan res bil zanič :D

Uglavnem nekak mi tole ne uspeva najbolš..kak tedn sm bil vstrajn pa sm vsak dan zdej se pa kr tolažim ''eh sj bom juter'' :nono: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furca z motorjem in tek za popestritev RT Kamenjak pri Puli 25,04 popoldne. Kandidati za družbo? :worship: :worship: :worship: http://www.maratonumag.hr/prijevodi_slo/sv...RT_Kamenjak.htm

Predrag je neumoren pri organizaciji :worship:

Lepo vožnjo in tek želim :OK:

Jaz tečem v 26.4. na teku okoli Šmartinskega jezera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!