Skoči na vsebino

HUSQVARNA servisi


Maniak

Priporočene objave

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........

 

 

 

 

 

 

 

Zdravo mene pa zanima kje in kdo servisira husqvarne poleg pooblascenih serviserjev(langus, miran). Kaksne ki se tudi tako s tem veliko ukvarjajo. Najraje bi koga v blizini Ljubljane ali pa z gorenjske.

Pa hvala za pomoč! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisev je kar nekaj po Sloveniji za Husquarno, vendar se NIHČE ne ukvarja s servisiranjem ipd. za Husquarne.

Predlagam, da si najdeš koga v tujini, ker v Sloveniji je glavni zastopnik čista tema. Vsi ostali serviserji seveda naročujejo kose od njega in zato je v Sloveniji servisiranje Husquarn čista polomija. :BUA:

Na ceno moraš čakati več kot tri tedne, na kose pa...... Nimam pojma, ker še nobenega nisem dobil (razen filtra). :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno zato sprasujem :D hehe

imam motor na servisu ze 2 tedna zaradi elektronske okvare, danes naj bi dobil serviser konektor da prikluci na racunalnik, potem ko bo ugotovil napako bom pa verjetno se 2 tedna cakal na nadomestni del

hja, res je malo tak vse skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno zato sprasujem :D hehe

imam motor na servisu ze 2 tedna zaradi elektronske okvare, danes naj bi dobil serviser konektor da prikluci na racunalnik, potem ko bo ugotovil napako bom pa verjetno se 2 tedna cakal na nadomestni del

hja, res je malo tak vse skup :)

gidla kontaktiraj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji ima Husquarna (motorji) slabo ime ravno zaradi katastrofalnih serviserjev.

Verjetno bi se po cestah in brezpotjih vozilo več Husquarn, če bi se dalo dobiti rezervne kose v normalnem času.

Jaz bom naslednjič ravno zaradi nekvalitetnega zastopstva te znamke oz. servisov raje kupil karkoli drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti nimaš kakega iskalnika? v Ilirski Bistrici je tudi en dober serviser

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz uradne spletne strani www.husqvarna-motorrad.de

1431 Dol pri Hrastniku TMR - Tojnko Miran S.P. +38635648589 www.tmr-sp.si

2000 Maribor Motonautica Zoran Resnik S.P. +38631386951 www.moto-nautica.com

3241 Podplat Zupin Moto-Sport d.o.o +38651304794 www.zupin.si

3320 Velenje Yogi Moto Center d.o.o +38638910009

4244 Podnart Motocenter Joze Langus S.P. +38641341303 www.langus-motocenter.com

5000 Nova Gorica L.B. Racing Leon Bizjak S.P. +38641565333

9000 Murska Sobota Moto Center Klekl Kristjan S.P. +38625304480

Kliči in gnjavi... :D

pa še to sem našla: http://www.zupin.si/servisi.html

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom svojo 610-ko peljal v I.Bistrco k Grilju, sicer prvič, sam pravjo da je kr majster(no predvsem za Dučeje)-bomo vidl

drgač pa Zupan nima več servisa, dela pri Akrapoviču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom svojo 610-ko peljal v I.Bistrco k Grilju, sicer prvič, sam pravjo da je kr majster(no predvsem za Dučeje)-bomo vidl

drgač pa Zupan nima več servisa, dela pri Akrapoviču.

Kolega iz Splita k njemu vozi motor, dečko je ful OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne h Tonkotu v Hrastnik, drag je pa rad kej zmučka...

Pa k Zupinu tudi ne. Tja raje pelji otroke, ker gospod Zupin rad govori pravljice.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam veliko kosov za Husqvarna TC450 letnik 2004.

Rabljeni le 30 ur.

Od motorja, plastih, platišč, gum, vzmetenja..... Vse razen glave in bata. :naughty:

Glede na ponudbo rezervnih delov v SLO, mislim da bo nekaj motoristov zelo veselih. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
iz uradne spletne strani www.husqvarna-motorrad.de

1431 Dol pri Hrastniku TMR - Tojnko Miran S.P. +38635648589 www.tmr-sp.si

2000 Maribor Motonautica Zoran Resnik S.P. +38631386951 www.moto-nautica.com

3241 Podplat Zupin Moto-Sport d.o.o +38651304794 www.zupin.si

3320 Velenje Yogi Moto Center d.o.o +38638910009

4244 Podnart Motocenter Joze Langus S.P. +38641341303 www.langus-motocenter.com

5000 Nova Gorica L.B. Racing Leon Bizjak S.P. +38641565333

9000 Murska Sobota Moto Center Klekl Kristjan S.P. +38625304480

Kliči in gnjavi... :D

pa še to sem našla: http://www.zupin.si/servisi.html

TMR - Miran Tonjko .......................... :nono: samo tja ne, ne spuče vseh filtrov, v motor ti pa nalije Panolineja 10W-40 , moralo bi biti olje Agip 10W-60

Podplat - Zupin Moto-Sport ............... :nono: skor še slabš kot Tonjko, novinar ni mehanik, kolega je mel okrušek neta od kuplung koša na magnetu vijaka za izpust olja pa možakar ni mogel ugotovit kaj to je, pol je pa rekel "furej dokler bo šlo ali pa če pošljem mašino v Nemčijo k Zupinu" ??????

Yogi v Velenju ne šmergla Husqvarn.

Ostalih ne poznam.

GIDL, prit nazaj šraufat Husqvarne!!!! :worship: - no, tega ne bomo dočakal, zato me res zanima kdo bi uradno dobro poservisiral Huse???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
TMR - Miran Tonjko .......................... :nono: samo tja ne, ne spuče vseh filtrov, v motor ti pa nalije Panolineja 10W-40 , moralo bi biti olje Agip 10W-60

Podplat - Zupin Moto-Sport ............... :nono: skor še slabš kot Tonjko, novinar ni mehanik, kolega je mel okrušek neta od kuplung koša na magnetu vijaka za izpust olja pa možakar ni mogel ugotovit kaj to je, pol je pa rekel "furej dokler bo šlo ali pa če pošljem mašino v Nemčijo k Zupinu" ??????

Yogi v Velenju ne šmergla Husqvarn.

Ostalih ne poznam.

GIDL, prit nazaj šraufat Husqvarne!!!! :worship: - no, tega ne bomo dočakal, zato me res zanima kdo bi uradno dobro poservisiral Huse???

LEP POZDRAV!

Vidim, da je kar nekaj težav z servisiranjem in popravilom Husqvarne v Sloveniji. Podajam vam informacijo, da se bo kmalu v okolici Šenčurja (pri Kranju) odprl nov servis za servisiranje in komplet popravilo motorjev Husqvarna. KONTAKT NA TELEFONU 040 606 565. BOGO :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIDL, prit nazaj šraufat Husqvarne!!!! :worship: - no, tega ne bomo dočakal, zato me res zanima kdo bi uradno dobro poservisiral Huse???

never say never, could be ever... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Se je do danes že kaj spremenilo glede servisov,rezervnih delov???Se ravno odločam za nakup sm 610.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je do danes že kaj spremenilo glede servisov,rezervnih delov???Se ravno odločam za nakup sm 610.

Dejansko je. Odkar je prevzel BMW se je kar nekaj novih servisov odprlo. Samo kupi ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je do danes že kaj spremenilo glede servisov,rezervnih delov???Se ravno odločam za nakup sm 610.

motorjet je zgleda kar resno vzel tole avanturo s husqvarno, tko da deli in servis nebi smeli bit nek problem.

Pa sej husqvarna se itak nikol ne pokvar. :D

Popravljeno . Popravil simonsi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej husqvarna se itak nikol ne pokvar.

Če jo gledaš ali voziš???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zgleda da je več servisov zdaj kot pa par let nazaj, maš BMW, motorjet, pa še kak manjši bi se verjetno našel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!