Skoči na vsebino

HUSQVARNA servisi


Maniak

Priporočene objave

Če jo gledaš ali voziš???

Itak je bilo sarkastično mišljeno, a ne. Ker motor se pa ne kvari. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda.

ja ne vem :rolleyes: na hondi mi je menjalnik razbil, husqvarna pa ducati pa še zmer laufata, no vem pa, če bi bla hondica tut pred mano deležna mal več pozornosti, bi laufala O.K.

Popravljeno . Popravil stebricek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zgleda da je več servisov zdaj kot pa par let nazaj, maš BMW, motorjet, pa še kak manjši bi se verjetno našel :)

Na motojetu še zgleda niso najbolj "podkovani" o znanju husqvarn.No,vsaj men niso znali odgovorit,pomagat.Upam,da bo v prihodnje bolje.Odločam pa se med sm 610 ter sm 610i.e.."Frgazarca" naj bi baje bila malo močnejša.Ima kdo kakšne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem da smo se nekje tukaj pogovarjal... da baje ni neke hude razlike, da mogoče i.e. požre kak deci manj, če jo priganjaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

610 vs 610 i.e.

i.e. bolj linearno podajanje moči napram 610, je pa res da ima 610 več moči v zgornjih obratih, vsaj čuti se malenkost drugače, teža poraba ni nekih razlik, i.e. bolj mirna, v spodnjih manj zvibrira, ciklistika niti, ne čutiš razlike, se pa i.e. malenkost višje zvrti, da dobi max. konjev, mislim, da enih 700 obratov višje :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

imam namen kupit Husqvarno sm 610.

Kako stojijo tejle motorji? Tisti ki jih imate, kako ste zadovoljni, okvare, hibe?

Servisi?

se je motorjet kaj popravil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Živjo!

 

Se je število serviserjev kaj povečalo glede na prejšnja leta?
Kdo je zastopnik za Husqvarno v Slo.? Slišal sem za ZUPINa da je dober serviser, vendar ne najdem podatkov. Ima kdo kašne podatke o njem?

 

lep pozdrav,

 

Andraž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je še vedno MotorJet vse zrihtal kar se tiče delov. Vse naročajo preko zupina iz nemčije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

 

preden se vsujejo komentarji, da je tema že bila odprta, naj povem, da se tega zavedam ker sem jih prebral, ampak ker so zadnje objave izpred parih let, sem se odločil odpreti novo temo na isti naslov(kajti dvomim, da še kdo spremlja stare), da dobim sodobne informacije.

 

Imam Husqvarno SMR 510 2007 in bi rad dal na servis(ne sprašujte zakaj), vendar se izogibam pooblaščenega. Sem iz Zasavja, tako da če kdo pozna koga v bližini, ki je vreden zaupanja, z besedo na dan prosim. Mirana Tojnka ni več, človek od katerega sem pa kupil motor mi je priporočal Draga Predana, katerega sem tudi poizkušal kontaktirati na številko, katero mi je dal, ampak zaman, kajti številka je bila očitno napačna(oglasila se je gospa, ki ni vedela ničesar). Motorjet-a se za1x še izogibam, ampak v skrajnem primeru peljem tja in pač plačam malo več...

 

Če ima kdo številko od g. Draga Predana, prosim če mi lahko pošlje, če pa lahko kdo priporoča(iz lastnih izkušenj) kakšnega serviserja za Husqvarne(kjer bi po možnosti lahko dobil tudi plastike, LCD display itd...) bi pa lepo prosil za informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti priporočim Martina Grilja - desmo garage-, sam ni ravno blizu tebe doma ( iIirska bistrica) v preteklosti je bil tut pooblaščeni serviser za husqvarne,(ko sem jo mel, jo je on servisiral) pa tut sam ma neko SM specialko u garaži, sm glih u soboto vidu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

HUSQUARNA ima novega zastopnika in servis v LJUBLJANI.

https://motoxgeneration.com

Kontakt :  +386 31 783 681

PS: Vsi razocarani lastniki Husk imajo koncno alternativo brezbriznemu, absolutno predragemu in neodzivnemu zastopniku   SKI&SEA 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

za vse, ki jokajo, ni testnih, nimam pojma, ritka me srbi, jaz motorja brez predhodnega testa ne kupim in podobno:

349064878_971709970671570_6521463650535253393_n.thumb.jpg.8db16c7df89e71c0943fb3091c998aa9.jpg

 
 
Testne vožnje: 901 Noreden Expedition, 701 Enduro, 401 Svartpilen in 401 Vitpilen od 29.5. do 5.6.
Za rezervacijo testne vožnje: info@husqvarna-motorji.si ali 031-783-681
PLEASE SHARE

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!