Skoči na vsebino

Fantovščina


ČIKO24

Priporočene objave

mi smo frendu dali gor rešilni jopič in ga privezali na velik rešilni pas od barke in ga pol po morju vlekli od Portoroža do Strunjana, ko smo pristali smo ga zvezali za drevo ga fajn nalili s šnopcom in ga pol čez enih 10 ur spet vlekli nazaj.... nam se je vse skup zelo fajn zdelo, on pa se ni nič spomnil... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, kaj ste res vsi tak primitivni??? :headbang:

Neeeee, zakaj vprešeš?? :headbang: :headbang: :headbang: Picika, nea se jezi......baj škodi lepoti..... :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi še žena dodala kakšno intelektualno igrico :lol:

Ali pa priredila koncert klarinetistk... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ste primitivni.....sej se ne jezim, samo čudim.

mah nekaj se izživljate nad fanti in kako so bogi in oh in sploh...vidla sem že take stvari na fantovščinah, da mi je slabo blo...in definitivno ne bi želela, da se kaj takega dogaja z mojim bodočim možem. poleg tega je skrajno žalostno, da se ne znate zabavat sami, brez striptizet. kdo jih je pa silil v zakon? bogi revček, res, po moje mu je pištolo na glavo držala... naj spomnim, da je še vedno več moških, ki zaprosijo svojo drago, poznam pa tudi več žensk, ki se noče poročit, kot moških. zato so vaše izjave skrajno neumne in neprimerne vaši starosti, vsaj če po nekaterih sklepam... prav zanimivo bi bilo videt vaše ženske, če so res vse po vrsti takšni zmaji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa priredila koncert klarinetistk... :whistle:

Yes, vsa pihala bi prišla v poštev :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidla sem že take stvari na fantovščinah, da mi je slabo blo...

Se opravičujem, ampak kaj si pa počela na fantovščinah? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My point exactly....................................................at least. :P

Čuj, mamo glih enega Abrahama v soboto, tak da bi bila kaka slika (material je treba videt, po možnosti tud sprobat), pa GSM za začetek bi bil tud dobrodošel..... :naughty: :rolleyes: Pa začni vadit skok iz torte, ker Abrahami so tud postali sila razvratni..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidla sem že take stvari na fantovščinah, da mi je slabo blo...

Hehe. Na zadnji fantovščini-deklišni, kjer sem bil je bilo prav pestro. Samo, da je bodiči ženin bil OK, bodoči nevesti, pa je :drunk: preveč v glavo stopil in je počela :whistle: :whistle: . Smo se pa dobr mel, take fantovščine-deklišne še ne :slap: . Če bo zakon tak, potem ne bo dolgčas :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ste primitivni.....sej se ne jezim, samo čudim.

mah nekaj se izživljate nad fanti in kako so bogi in oh in sploh...vidla sem že take stvari na fantovščinah, da mi je slabo blo...in definitivno ne bi želela, da se kaj takega dogaja z mojim bodočim možem. poleg tega je skrajno žalostno, da se ne znate zabavat sami, brez striptizet.

Se mi je kar zdelo, da te motijo striptizete. :rolleyes: Tipično...

kdo jih je pa silil v zakon?

Pa res, le kdo?! :hmm:

bogi revček, res, po moje mu je pištolo na glavo držala...

Kot da babe rabite pištolo, da izsilite, kar hočete. Najprej ste O:-), potem ste malo :alien1:, včasih poskusite še z :evilgrin: - in če še niste dosegle svojega, postanete :devil: .

naj spomnim, da je še vedno več moških, ki zaprosijo svojo drago,

Po večmesečnih pripravah, pranju možganov, prepirov ipd. imajo samo še dve možnosti. Verjetno poznaš tudi drugo. :P

poznam pa tudi več žensk, ki se noče poročit, kot moških. zato so vaše izjave skrajno neumne in neprimerne vaši starosti, vsaj če po nekaterih sklepam...

Večina teh, ki se nočejo poročit, samo še ni dobila dovolj bogatega tipa... Ko zahaklajo takega, se poročijo v par mesecih.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to fantovščina-dekliščina če sem prav razumel je to varijanta ko reče bodoči "draga jaz bom pa fantovščino naredu za prjatle", ona pa reče "kaj ne bi blo fajn, če bi kar skupaj naredila".. :SS

z babam skup fantovščino met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz mislim, da bodoča nevesta in njene prjateljice nimajo kaj počet na fantovščini. :evilgrin:

ker pol je to en navaden žur s prijatelji. :grim ne moreš temu rečt fantovščina :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar zdelo, da te motijo striptizete. :rolleyes: Tipično...

Pa res, le kdo?! :hmm:

Kot da babe rabite pištolo, da izsilite, kar hočete. Najprej ste O:-), potem ste malo :alien1:, včasih poskusite še z :evilgrin: - in če še niste dosegle svojega, postanete :devil: .

Po večmesečnih pripravah, pranju možganov, prepirov ipd. imajo samo še dve možnosti. Verjetno poznaš tudi drugo. :P

Večina teh, ki se nočejo poročit, samo še ni dobila dovolj bogatega tipa... Ko zahaklajo takega, se poročijo v par mesecih.

D.

:rolleyes: :yes: po svoje zadel bistvo.. :grim

je pa res da če nebi si vsaj malo želeli vsega skupaj tudi če bi baba postala :devil: nebi spremenil dejstva.. razen če si prpa?? :?

glede denarja pa kar sanjajte... sicer so še take ki živijo v utvarah in si iščejo nekoga ki jo bo cel življenje gor držal.. večina pa ve da je najboljš met svoj dohodek in neodvisnost. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz mislim, da bodoča nevesta in njene prjateljice nimajo kaj počet na fantovščini. :evilgrin:

ker pol je to en navaden žur s prijatelji. :grim ne moreš temu rečt fantovščina :wacko:

Odvisno od posameznika kaj si želi... pa to ne pomeni kaj baba reče.. ampak če ženin nima želje da ga kolegi mučijo (kaki v to vrinejo še kake stare zamere da je un res revež) in da ga pijanga tlačijo h kaki striptizeti potem pa slikce po možnosti še isti dan pošljejo nevesti... ne vem.. stvar posameznika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bila na fantovščini, ampak sem jih ene par vidla, ko so ženini hodili okrog in prosjačili, klečeplazili, kakorkoli, po mestu .. in res ne vem, če je bilo njim zabavno. ponavadi je zabavno kolegom.

toliko o tem, da sem skočila iz torte.

2 . in pa - seveda me motijo striptizete. me zanima, če bi katera mirno požrla to.

3. nikoli si ne bi želela tipa, ki bi me finančno podpiral. če gre zakon k vragu, pomeni da grem tudi jaz.

4. tisti, ki se poročijo z babo zarad prepirov in tečnarjenja so beri in piši - pizde

5. sicer pa bi se naj poročili zaradi ljubezni (ja, vem, sanjam)

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. sicer pa bi se naj poročili zaradi ljubezni (ja, vem, sanjam)

... ZARADI ljubezni ... ali IZ ljubezni ....

... zaradi ljubezni se jih je že mnogo poročilo, pa ni dolgo trajalo .... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!