Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

LEP POZDRAV JE KDO ZAINTERESIRAN DA USTANOVIMO KLUB CBF KOT IMAJO V ITALIJI PRIDITE NA PLANO Z IDEJAMI IN KOMENTARJI,MNENJI KDO SPLOH VOZI KAKO CBF IZ MOTOSVETA JAVITE SE

LP. ALEŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa poizkusimo tudi tole! Če bi pa dve ure prej vedel za tvojo iniciativo, bi te pa obiskal: KR-Černivec, Pavličevo s., Jezersko, Kr. :OK: Ravnokar prispel domov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnikov s CBF je kar nekaj... Enkrat smo se še trudili z organizacijo srečanja, pa smo na koncu prišli zgolj trije...

Naredili smo eno kratko turo čez Jezersko in po avstrijski strani čez Ljubelj nazaj...Vmes smo spili ene tri kofetke, se malo poslikali, veliko podebatirali... Bilo je fino, tko da nebi bilo nič narobe če ponovimo!

post-3989-1214046895_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil s3c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa nas je že nekaj lahko bi vse to ponovili če ste za.Kaj imate jutri v nedeljo 22.6. v planu se zapeljemo kam skupaj midva greva nekam ne vem še točno kam lahko se dogovorimo pokličite me če ste za čao Aleš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnikov s CBF je kar nekaj... Enkrat smo se še trudili z organizacijo srečanja, pa smo na koncu prišli zgolj trije...

Naredili smo eno kratko turo čez Jezersko in po avstrijski strani čez Ljubelj nazaj...Vmes smo spili ene tri kofetke, se malo poslikali, veliko podebatirali... Bilo je fino, tko da nebi bilo nič narobe če ponovimo!

ZDRAVO MALO SEM PREBIRAL TVOJE ČLANKE JAZ SEM ZAMENJAL AVSPUHE NORO SE DERE TAKO DA SEM DAL NAZAJ GLUŠNIKE NOTER IMAM PA LEOVINCE SBK TITAN LEPO PAŠE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

v nedeljo me ni bilo, zaradi posvetovalnega referenduma, na katerega itak nihce ni prisel. :trance_33_sleep: Ali ste sli na furo? In. A se lahko zmenimo v kratkem za ponovitev za zamudnike?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

v nedeljo me ni bilo, zaradi posvetovalnega referenduma, na katerega itak nihce ni prisel. :trance_33_sleep: Ali ste sli na furo? In. A se lahko zmenimo v kratkem za ponovitev za zamudnike?

Jaz bi tud šel, če se boste menili. Mogoče praznična sreda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČAO!

NO LAHKO SE DOGOVORIMO ZA JUTRI PRAZNIČNO SREDO ČE BO VREME JAZ SEM TA TEDEN POPLDNE NA ŠIHTU TAKO DA ŠELE ZDAJLE PREBIRAM TO LAHKO PA ME POKLIČETA PA SE DOGOVORIMO TI MARY VIDIM DA SI IZ LJUBLJANE ZA TEBE IMLAKAR PA NE VEM OD KOD SI IMAM PREDLOG ZA ČEZ PAVLIČEVO SEDLO KOROŠKA GOLICA RADLJE IN NAZAJ MARY TEBI NI TAKO DALEČ CEZ ČRNIVEC DOBRE POL URE IN SI PRI MENI ZA TEBE IMLAKAR PA NE VEM ČE TI TO ODGOVARJA LAHKO PA SE SLIŠMO PO TEL PA SE DOGOVORIMO ČE STE ZA

ČAO! ALEŠ

V NEDELJO PA SVA SE KAR SAMA PELJALA PROTI GRADU SNEŽNIK ČEZ RAKITNO V CERKNICO DO GRADU LEPO JE BILO PA ŠE GRAD JE PRENOVLJEN SAMO MALO VROČE JE BILO TAKO DA MISLIM DA BO TREBA IZBIRATI TURE MALO VIŠJE EVO PA PAR SLIK IZ GRADU SNEŽNIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti jaz tudi pridem... Sam za jutri napovedujejo popoldanske plohe na severu države, tako da bi bilo skoraj bolje zaviti kam proti morju... Pa sej je vseeno, nekdo naj določi kam se gre, pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČAO!

NO LAHKO SE DOGOVORIMO ZA JUTRI PRAZNIČNO SREDO ČE BO VREME JAZ SEM TA TEDEN POPLDNE NA ŠIHTU TAKO DA ŠELE ZDAJLE PREBIRAM TO LAHKO PA ME POKLIČETA PA SE DOGOVORIMO TI MARY VIDIM DA SI IZ LJUBLJANE ZA TEBE IMLAKAR PA NE VEM OD KOD SI IMAM PREDLOG ZA ČEZ PAVLIČEVO SEDLO KOROŠKA GOLICA RADLJE IN NAZAJ MARY TEBI NI TAKO DALEČ CEZ ČRNIVEC DOBRE POL URE IN SI PRI MENI ZA TEBE IMLAKAR PA NE VEM ČE TI TO ODGOVARJA LAHKO PA SE SLIŠMO PO TEL PA SE DOGOVORIMO ČE STE ZA

ČAO! ALEŠ

V NEDELJO PA SVA SE KAR SAMA PELJALA PROTI GRADU SNEŽNIK ČEZ RAKITNO V CERKNICO DO GRADU LEPO JE BILO PA ŠE GRAD JE PRENOVLJEN SAMO MALO VROČE JE BILO TAKO DA MISLIM DA BO TREBA IZBIRATI TURE MALO VIŠJE EVO PA PAR SLIK IZ GRADU SNEŽNIK

Živjo.

za jutri moram žal odpovedati. Se pa vsekakor enkrat dobimo.

Sicer sem pa iz Ljubljane

lp, Igor

PS. Pa uživajte jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

res je nič ni bilo škoda samo dogovarjamo se pa nič ni ,kako pa ste ta vikend ima keri predlog za kako furo dejte predlog in se dogovorimo.Lahko se dobimo pri meni na Ljubnem Savina 37 in se skupaj dogovorimo kam bomo šli lahko bi se dobili med 8-9h,če ste za se javite in potrdite na moj tel 041-324-483

lp.Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

res je nič ni bilo škoda samo dogovarjamo se pa nič ni ,kako pa ste ta vikend ima keri predlog za kako furo dejte predlog in se dogovorimo.Lahko se dobimo pri meni na Ljubnem Savina 37 in se skupaj dogovorimo kam bomo šli lahko bi se dobili med 8-9h,če ste za se javite in potrdite na moj tel 041-324-483

lp.Aleš

Jutri, sobota ob 9ih pri Alesu, to je 60 km iz Ljubljane. Lahko se v Ljubljani poberemo in picimo dalje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že Mary napisala dobimo se pri meni na kofetku potem pa dogovor za turo in pičmo naprej jaz delam danes popoldne zato me pokličte,da vem kdo pride in koliko nas bo!

lp.Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja! Z Mary sva zmenjena malo čez 8.00 jutri zjutraj na AGIPovi pumpi v Vodicah. Če še kdo pride toliko bolje, da se pri Alešu v Ljubnem dobimo ob 9.00! Že sedim na ljubici in se peljem.....Super :worship: AJMO NAŠI :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja! Z Mary sva zmenjena malo čez 8.00 jutri zjutraj na AGIPovi pumpi v Vodicah. Če še kdo pride toliko bolje, da se pri Alešu v Ljubnem dobimo ob 9.00! Že sedim na ljubici in se peljem.....Super :worship: AJMO NAŠI :yea1:

živjo. a mi lahko poveš kje so Vodice. a je to od Mengša levo? Se zna zgodit, da bi jaz tud prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kako je bilo? Ste naredili kakšno slikco?

Mi je zelo žal, ker se Vam nisem mogel pridružiti... Drugič sem zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za druge ne vem ,kao jim je bilo nama je bilo super in upava ,da bomo še kdaj ponovili škoda, ker te ne bilo zraven lepa skupina smo bili.Kako pa je bilo drugim pa naj sami povedo za čez 14 dni načrtujemo furo za na Grossglockner pa se lahko pridružiš.

lp.Aleš

P.S

EVO NEKAJ SLIK TUDI ZA DRUGE!

post-20015-1214832563_thumb.jpg

post-20015-1214832599_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jaz povem. In sicer isto kot Aleš. Bilo je super in upam, da skupno vožnjo čim prej ponovimo. :yea1:

lepo se mejte in uživajte. Do naslednjič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!