Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Grossglockner? Res? To imam pa v načrtu odkar imam motor in mi do danes ni uspelo uresničiti te želje. Dajmo se čimpreje dogovoriti, da si bom rezerviral prost vikend.

Čez 14 dni? To pomeni vikend 12-13.07?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je ta vikend 12-13.7 tako smo se dogovarjali drugače pa še ni nič fiksnega,če bo slabo vreme bomo pa prestavili za en teden.

lp.Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kot sem že napisal naj bi odšli na Grossglockner od 12. do 13. julija vse pa je še odvisno od vremena, ker če bo spremenljivo vreme je brezveze siliti gor. Drugače pa to ni omejeno samo na cbf klub. Vabljeni ste vsi motoristi dobre volje. Za točno turo se še bomo dogovorili kje se bomo peljali malo že načrtujem pot kje bi se bilo najboljše peljati je kar nekaj dobrih varjant-cest. Malo si oglejte po zemljevidu kje bi se peljali in napišite svoje predloge.

lp. Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kot sem že napisal naj bi odšli na Grossglockner od 12. do 13. julija vse pa je še odvisno od vremena, ker če bo spremenljivo vreme je brezveze siliti gor. Drugače pa to ni omejeno samo na cbf klub. Vabljeni ste vsi motoristi dobre volje. Za točno turo se še bomo dogovorili kje se bomo peljali malo že načrtujem pot kje bi se bilo najboljše peljati je kar nekaj dobrih varjant-cest. Malo si oglejte po zemljevidu kje bi se peljali in napišite svoje predloge.

lp. Aleš

Sicer še nisem pregledal kje bi se peljali. Kje bomo pa spali? Verjetno bomo rabili kakšno rezervacijo? Tudi to moramo preveriti.

Lep pozdrav vsem in upam, da bo lepo vreme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer še nisem pregledal kje bi se peljali. Kje bomo pa spali? Verjetno bomo rabili kakšno rezervacijo? Tudi to moramo preveriti.

Lep pozdrav vsem in upam, da bo lepo vreme :OK:

Citiram Alesa:

Glede prenočišča pa ni problem lahko najmeš sobo v samem parku in tako si park ogledaš v celoti,ker drugače moraš spet plačati mislim da je za motor okoli 20 eur.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

kot smo se menili za ta vikend za na Grossglockner jaz za dva dni ne morem,ker imam obveznosti v nedeljo lahko pa se zmenimo za soboto pa naredimo furo na Grossglockner imam predlog Podkoren,Hermagor,Heiligenblut,Grossglockner,Felbertauren tunel,Linez,Nassfeldpass,Tarvisio,Podkoren to je okoli 370km plus kilometri do Podkorena,če ste za se lahko zmenimo in se dobimo v Podkorenu na bs PETROLU.Kot kaže bo vreme lepo v soboto,drugače pa bova verjetno šla sama če niste za.Midva bi krenila od doma okoli 6h tako da bi se lahko dobili v Podkorenu okoli 7h, če pa ne bo vremena pa se vse prestavi za en teden.Napišite kaj mislite o tem predlogu in če ste za!

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

kot smo se menili za ta vikend za na Grossglockner jaz za dva dni ne morem,ker imam obveznosti v nedeljo lahko pa se zmenimo za soboto pa naredimo furo na Grossglockner imam predlog Podkoren,Hermagor,Heiligenblut,Grossglockner,Felbertauren tunel,Linez,Nassfeldpass,Tarvisio,Podkoren to je okoli 370km plus kilometri do Podkorena,če ste za se lahko zmenimo in se dobimo v Podkorenu na bs PETROLU.Kot kaže bo vreme lepo v soboto,drugače pa bova verjetno šla sama če niste za.Midva bi krenila od doma okoli 6h tako da bi se lahko dobili v Podkorenu okoli 7h, če pa ne bo vremena pa se vse prestavi za en teden.Napišite kaj mislite o tem predlogu in če ste za!

lp Aleš

Živjo vsem. Jaz grem jutri na morje, če pa se vrnem do sobote, se vam pridružim v Podkorenu ob 7. Če pridem potrdim na GSM.

lp, Igor

Popravljeno . Popravil imlakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

kot smo se menili za ta vikend za na Grossglockner jaz za dva dni ne morem,ker imam obveznosti v nedeljo lahko pa se zmenimo za soboto pa naredimo furo na Grossglockner imam predlog Podkoren,Hermagor,Heiligenblut,Grossglockner,Felbertauren tunel,Linez,Nassfeldpass,Tarvisio,Podkoren to je okoli 370km plus kilometri do Podkorena,če ste za se lahko zmenimo in se dobimo v Podkorenu na bs PETROLU.Kot kaže bo vreme lepo v soboto,drugače pa bova verjetno šla sama če niste za.Midva bi krenila od doma okoli 6h tako da bi se lahko dobili v Podkorenu okoli 7h, če pa ne bo vremena pa se vse prestavi za en teden.Napišite kaj mislite o tem predlogu in če ste za!

lp Aleš

Zivjo,

najbolje za vse bi bilo, da prestavimo plane za en teden. Takrat si lahko vsi najdemo cas.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivio!

jaz tudim vozim CBF, pa me zanima če je se kaksna moznost, za spoznanje članov iz kluba CBF? Ker sem sele danes videla ta članek da ustanavljate klub CBF, pa se mi zdi zelo dobra ideja.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden,ki jaha CBF-ko :worship: lepo,da se poskušate skupi dat,mogoče se vam tud jaz kdaj pridružuim,če bo čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivio!

jaz tudim vozim CBF, pa me zanima če je se kaksna moznost, za spoznanje članov iz kluba CBF? Ker sem sele danes videla ta članek da ustanavljate klub CBF, pa se mi zdi zelo dobra ideja.

Lp

Čao. Seveda se lahko spoznamo in vsakdo je dobrodošel. Samo se nekako težko zberemo. Vsekakor pa se imamo namen ša kam skupaj peljati in uživati.

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao. Seveda se lahko spoznamo in vsakdo je dobrodošel. Samo se nekako težko zberemo. Vsekakor pa se imamo namen ša kam skupaj peljati in uživati.

lp, Igor

Super, super. No kam naj kontaktiram če se gremo kam skupaj peljat?

Gre kdo v petek ali soboto kam? Gre mogoče kdo v Bihač na motozbor?

LP,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, super. No kam naj kontaktiram če se gremo kam skupaj peljat?

Gre kdo v petek ali soboto kam? Gre mogoče kdo v Bihač na motozbor?

LP,

Sanja

Če bo vreme sem osebno vedno na motorju. Ampak za petek slabo kaže. Na motozbore pa osebno ne hodim. Za ostale pa ne vem. Če se kam odpravimo se ponavadi dogovorimo kar tukaj. Lahko pa tudi na PM.

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

vidim ,da je nekaj novih kandidatov Sanja vidim ,da smo si kar blizu ,če si iz Velenja midva nameravava v soboto na Villacher Alpenstrase ali pa na Ncklamstrase odvisno kakšno bo vreme za soboto kar dobro kaže,če je kdo za se lahko pridruži.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

vidim ,da je nekaj novih kandidatov Sanja vidim ,da smo si kar blizu ,če si iz Velenja midva nameravava v soboto na Villacher Alpenstrase ali pa na Ncklamstrase odvisno kakšno bo vreme za soboto kar dobro kaže,če je kdo za se lahko pridruži.

lp Aleš

Ja hvala za povabilo. Jaz bi sla z veseljem, ker sem se itak nameravala nekam peljat-tak malo bolj konkretno :naughty: . Ni problem. Če bi bilo vreme, kdaj bi pa predvidoma šli oziroma, kak imas planirano? Ker tukaj se še nisem vozila, pa bi sla z veseljem, da tudi kaj novega vidim.

No tukaj pa za vreme: http://www.villacher-alpenstrasse.at/blank.html

Lp,Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

vidim ,da je nekaj novih kandidatov Sanja vidim ,da smo si kar blizu ,če si iz Velenja midva nameravava v soboto na Villacher Alpenstrase ali pa na Ncklamstrase odvisno kakšno bo vreme za soboto kar dobro kaže,če je kdo za se lahko pridruži.

lp Aleš

Živjo, če imata namen enodnevno varianto, bi šel zraven tudi jaz.

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.

ja če bo vreme bomo šli v soboto na Nockalmstrase z Mary sva se že dogovorila pride do mene okoli 9h potem pa pičimo naprej čez Pavličevo sedlo,Klagenfurt,Feldkirchen,Nockalmstrase, Gmund,Spittal,Villach,Korensko sedlo,Kranjska Gora potem pa vsak na svojo stran bom izdelal načrt na garminu da vidim kolio je kilometrov in koliko časa pa vam sporočim kdo bo za pa naj mi sporoči na tel.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.

ja če bo vreme bomo šli v soboto na Nockalmstrase z Mary sva se že dogovorila pride do mene okoli 9h potem pa pičimo naprej čez Pavličevo sedlo,Klagenfurt,Feldkirchen,Nockalmstrase, Gmund,Spittal,Villach,Korensko sedlo,Kranjska Gora potem pa vsak na svojo stran bom izdelal načrt na garminu da vidim kolio je kilometrov in koliko časa pa vam sporočim kdo bo za pa naj mi sporoči na tel.

lp Aleš

OK. The best, jaz sem takoj za. Kam v ljubnem ob savinji pa naj pridem če grem poleg? Oziroma če se bo šlo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

malo sem preračunal pot prek garmina okoli 234km čas 3h15min to je relacija od Železne kaple do Kranjske Gore računati morate še kilometre po Sloveniji.Sanja če ti je Ljubno kaj poznano Savina 37a drugače pa me pokliči po tel ko boš prišla na Ljubno in me počakaj na bs Petrolu pa te pridem iskat,mislim da bi morali odriniti malo prej čeprav bo Mary težko vstala pa se bo že potrudila.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

malo sem preračunal pot prek garmina okoli 234km čas 3h15min to je relacija od Železne kaple do Kranjske Gore računati morate še kilometre po Sloveniji.Sanja če ti je Ljubno kaj poznano Savina 37a drugače pa me pokliči po tel ko boš prišla na Ljubno in me počakaj na bs Petrolu pa te pridem iskat,mislim da bi morali odriniti malo prej čeprav bo Mary težko vstala pa se bo že potrudila.

lp Aleš

Hvala. Ja ljubno kr dober poznam, samo po ulicah ne, je to v mestu cez most ko se peljes potem po hribu gor(naravnost) ko prides na vrh je pa na levo ena gostilna pa mislim da cerkev ali je to naprej po obvoznici ko je potem dalje? Načeloma te bo pa kontaktirala po mobitelu tak da smo na vezi.

Lp,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao.

ja če bo vreme bomo šli v soboto na Nockalmstrase z Mary sva se že dogovorila pride do mene okoli 9h potem pa pičimo naprej čez Pavličevo sedlo,Klagenfurt,Feldkirchen,Nockalmstrase, Gmund,Spittal,Villach,Korensko sedlo,Kranjska Gora potem pa vsak na svojo stran bom izdelal načrt na garminu da vidim kolio je kilometrov in koliko časa pa vam sporočim kdo bo za pa naj mi sporoči na tel.

lp Aleš

Hvala. Ja ljubno kr dober poznam, samo po ulicah ne, je to v mestu cez most ko se peljes potem po hribu gor(naravnost) ko prides na vrh je pa na levo ena gostilna pa mislim da cerkev ali je to naprej po obvoznici ko je potem dalje? Načeloma te bo pa kontaktirala po mobitelu tak da smo na vezi.

Lp,

Sanja

živjo še enkrat. No jaz bi tud šel. Aleš, kdaj pa si mislil, da bi se dobili? Ob kateri uri? Z Mary pa bova verjetno skupaj štartala, če bo lahko vstala. haha

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

res je, Mary bo imela probleme. Kako bo pa vstala? Verjetno bom morala sprobati kako novo finto, do zdaj so se vse spodletele. Zato sem enostavno pristala na to, da se pred deseto ne menim. :grrr Najhuje je bilo, ko sem sla z agencijo na izlet, zbor ob 5ih zjutraj. Cel dan mi je vrelo v glavi, in mi odmevalo: NIKOLI VEC.

Šalo na stran. Sporocite mi uro, da se psihicno pripravim. Hvala :)

živjo še enkrat. No jaz bi tud šel. Aleš, kdaj pa si mislil, da bi se dobili? Ob kateri uri? Z Mary pa bova verjetno skupaj štartala, če bo lahko vstala. haha

lp, Igor

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

res je, Mary bo imela probleme. Kako bo pa vstala? Verjetno bom morala sprobati kako novo finto, do zdaj so se vse spodletele. Zato sem enostavno pristala na to, da se pred deseto ne menim. :grrr Najhuje je bilo, ko sem sla z agencijo na izlet, zbor ob 5ih zjutraj. Cel dan mi je vrelo v glavi, in mi odmevalo: NIKOLI VEC.

Šalo na stran. Sporocite mi uro, da se psihicno pripravim. Hvala :)

Čao,

mislil sem saj kako uro prej okoli 8h pri meni tudi zaradi vročine ,da pridemo čimprej malo više v planine tam bo bolje in tudi ,da bomo si lahko počasi tudi kaj ogledali in se večkrat ustavili,da te potem ne baše za čas oziroma noč.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!