Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

smo bili...

mogoče pade še kakšna zgodba polek....

evo še slika samo ta ni iz Krka ampak na poti na Krk :whistle:

post-2246-1217145914_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi naši,

ta slika pove vse. Nekdo je noč preživel v ujetništvu :xx:

Upam, da nisem povedala preveč.

smo bili...

mogoče pade še kakšna zgodba polek....

evo še slika samo ta ni iz Krka ampak na poti na Krk :whistle:

post-2246-1217145914_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest vem, da kdor ne doživi tega ali pa vsaj, da je malo polek in pomaga reševati situacijo si ne more predstavljat kaj to pomeni....

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha. Super izlet je bil. Ena izkušnja več pa nekaj denarja manj :headbang:

Pa jasno hvala Mary in Sašotu, ker sta me rešila :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl Sašotu, jaz sem bila le moralna podpora. Ampak ni problema, zmeraj pomagamo, ce le lahko.

haha. Super izlet je bil. Ena izkušnja več pa nekaj denarja manj :headbang:

Pa jasno hvala Mary in Sašotu, ker sta me rešila :naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo da ste se pelal in da ste se imeli fajn :worship:

Enkrat mormo CBF lastniki/lastnice se spravit skupi pa mal razturat eno dobro turo :naughty:

Da se spoznamo in uživamo :rolleyes: !!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo da ste se pelal in da ste se imeli fajn :worship:

Enkrat mormo CBF lastniki/lastnice se spravit skupi pa mal razturat eno dobro turo :naughty:

Da se spoznamo in uživamo :rolleyes: !!

Lp

čao

saj nekak se trudmo, pa se ne zberemo več kot štirje. Ima kakšen predlog?

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat ne..............v Italiji to ne bi bil problem :naughty: . So ljudje malo drugačni in drugače razmišljajo kot pri nas. Niso obremenjeni s km, ampak imajo motor za užitek da kej vidijo. (no ne pravim da so pri nas vsi taksni obstajajo tudi izjeme) :worship: .

Lp,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

ni kakšne posebne formule ,da bi se nas dobilo kaj več ,kot štirje.Treba ja pač določit datum kraj srečanja in kdor pride pride.Bilo je že kar nekaj možnosti ,da bi se nas dobilo malo več potem pa pač težko uskladiti vse,drugače pa tudi vreme letos zajebava skoraj ni dneva,da ne bi bilo dežja.Za konec tedna,če bo vreme gremo nekam ven z predlogi! Mislil sem,da bi si lahko dali narediti tudi kakšne majice,da se vidi pripadnost ali ste za to in kaj bi dali gor napisat?

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

ni kakšne posebne formule ,da bi se nas dobilo kaj več ,kot štirje.Treba ja pač določit datum kraj srečanja in kdor pride pride.Bilo je že kar nekaj možnosti ,da bi se nas dobilo malo več potem pa pač težko uskladiti vse,drugače pa tudi vreme letos zajebava skoraj ni dneva,da ne bi bilo dežja.Za konec tedna,če bo vreme gremo nekam ven z predlogi! Mislil sem,da bi si lahko dali narediti tudi kakšne majice,da se vidi pripadnost ali ste za to in kaj bi dali gor napisat?

lp Aleš

Jaz sem vsekakor zmeraj za izlet, če le nimam kakšnih nujnih opravkov, kar pa se mi redko zgodi.

Še vedno nas čaka Glossglockner, kadar bo vreme. Lahko gremo pa tudi po dolenjski in pogledamo kako je na Kolpi.

Sem pa za majčke. Za napise sem pa bolj slab

lp, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za majice :worship: , absolutno :naughty: .

Ja naslednji teden jaz začnem z dopustom in sicer v nedeljo, soboto se imam delovno. Pa se lahk zmenimo brez problema, sam vreme še more biti.

Že ima kdo kaksno idejo za majice? :naughty:

post-17842-1217327161_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

obcutek imam, da bo treba razpisati nagrado za najboljsi predlog, za boljso motivacijo.

Moj zelo zelo hiter prispevek (kritike niso zazeljene):

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

obcutek imam, da bo treba razpisati nagrado za najboljsi predlog, za boljso motivacijo.

Moj zelo zelo hiter prispevek (kritike niso zazeljene):

in zakaj bi kritizirali ?Bravo zelo dobro,edino mogoče bi dodal pri napisu besedico Honda klub CBF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se malo razlage. Ko vidis krila, takoj ves da gre za hondo.

Namesto hondinega slogana (the power of dreams) bi lahko bil nas slogan "The power of CBF",

kajti nas motoriranje so nase sanje in ker vozimo CBF... kar nas navsezadnje povezuje skupaj.

Tista rinka nad krilom naj bi bila gloria.

Jaz sem to res na hitro spacala. Bi prosila, ce se se kdo potrudi s svojim predlogom.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branetova zamisel:

"B lezi zvrnjen za 90st, C sedi na B-ju in kot krmilo uporablja F. Se malo razmisleka in dodelave!"

Slikco bo pa sigurno narisal, ko se vrne z voznje. Kajne? :yes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

obcutek imam, da bo treba razpisati nagrado za najboljsi predlog, za boljso motivacijo.

Moj zelo zelo hiter prispevek (kritike niso zazeljene):

Dobr si to zrihtala, ni kej za kritizirat, res izvirno:)))) :worship: Ful dobr. Mogoče res kot je omenil kolega, se dodamo klub poleg.

Kaj pravite ostali???

Lp,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branetova zamisel:

"B lezi zvrnjen za 90st, C sedi na B-ju in kot krmilo uporablja F. Se malo razmisleka in dodelave!"

Slikco bo pa sigurno narisal, ko se vrne z voznje. Kajne? :yes:

Dobr ste to nastudiral.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

no ce ni tko zlo slabo, bom pa cez vikend malo popilila zadevo in spremenila napis v "Honda klub CBF".

super bo!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

res dobr zgleda to mogoče že vete kdo bi to nam natisnil še boljše pa bi bilo če bi bilo vezeno.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred enim tednom sem postal lastnik cbf in mi je zamisel o majicah zelo všeč prav tako o skupnih furah, mogoče pa bi bil napis nad obročkom HONDA, v obročku CBF, in pod obročkom KLUB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr bi bilo če bi dobili nekoga ki bi nam všil noter v majice logo, ker če bodo nalepke, je to bol tak, gre malo dol :unsure:

LP

Popravljeno . Popravil Apache
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!