Skoči na vsebino

Platišča (barvanje, popravila, napere..)


pegaso

Priporočene objave

:) UUuu, zavrtel par telefonskih in upam da sem našel pravega mojstra, danes po službi mu prpeljem pokazat zadevo da se dogovoriva za popravilo. Še to: Živec Mirko, Cilenškova ulica

Bom poročal...

Klical sem pa tudi par kolesarskih servisov, pa niso upali sprejeti popravila, zaradi aluminijaste feltne, ki rada poči, menda so pri motorjih previsoke hitrosti in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) UUuu, zavrtel par telefonskih in upam da sem našel pravega mojstra, danes po službi mu prpeljem pokazat zadevo da se dogovoriva za popravilo. Še to: Živec Mirko, Cilenškova ulica

Bom poročal...

Preglej tudi temo Najslabši in najboljši serviserji ... tam so Živca dosti po zobeh vlačili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost pa nobeden od teh mojstrov ne popravlja platišč z naperami(šprikle) :angry:

Če kdo ve za takega mojstra....

ne bi bilo boljse da bi kupil sam feltno novo in si menjal, bo izgledalo skoraj tako kot ce bi kupil kompletno novo kolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vendar samo obroč(brez šprikl in akse) stane 40 000 SIT!!!!!!!!

Mal prehudo, vendar v skrajnem primeru ne bo druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceno feltne mi je podal Barborič-Žuženberk

Sembil pr tem Mirkotu, pa je en mutnik, sploh mi ni hotu nč točnega povedat, res sumljivo blo vse skupaj... Tko da bom probal najt kako drugo rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AlBundy voziš CAGIVO :hmm: poskusi pri

YOGI MOTO CENTER d.o.o.

Prelska 21b,

Vinska gora

3320 Velenje

tel. (03) 891 00 09 fax. (03) 891 00 10

meni je zrihtal "šprikle" za zadnje kolo za XTZ 660 jih je trgala kot, da ima 100konjev ne pa samo 48 :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa 40 k za feltno ni zelo velik in je boljsa kot pa popravljena

kaj pa v loisu se nic ne dobi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUPER!!! Odpravu sem težave tresenja prednjega kolesa. Sem se zapeljal do Vulkanizerstva-Pestator, Zevnikova 2, Lj. Feltna ni bila preveč zvita in so mi jo tam strokovno scentriral. Tam imajo ono stroboskopsko napravo za centrirat, ki ti jo tudi statično zbalansira. Fantje so odlično opravili svoje delo :OK: Centriranje/kolo pa pri njih stane 1500 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUPER!!! Odpravu sem težave tresenja prednjega kolesa. Sem se zapeljal do Vulkanizerstva-Pestator, Zevnikova 2, Lj. Feltna ni bila preveč zvita in so mi jo tam strokovno scentriral. Tam imajo ono stroboskopsko napravo za centrirat, ki ti jo tudi statično zbalansira. Fantje so odlično opravili svoje delo :OK: Centriranje/kolo pa pri njih stane 1500 sit.

se staticno ?

kaksna feltna pa je ? keri motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, nitrous, zgolj v vednost: da se ne boš kdaj čudil, če boš videl kakega majstra, kako 'na roke' scentrira zadevo. tisto je še boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virago 750, aluminijeva litina z naperami!

A kej ne paše skup?

pase pase, sam nisem se cul da kdo se staticno balansira

jaz si na "roke" balansiram, naj bi bilo dobro .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, nitrous, zgolj v vednost: da se ne boš kdaj čudil, če boš videl kakega majstra, kako 'na roke' scentrira zadevo. tisto je še boljše.

A spet ti al kaj... pa ne na pamet lepo prosim!

Pobližje poznam tudi old school sistem na roke centriranje. Js te tle ne mislim učit, pozanimaj se malo okol vulkanizerjev takih ki kaj vejo in ti bodo oni razložili kakšna je razlika med temi dvemi sistemi. Ker z ročnim sistemom scentriraš le dimamično, s strojnim(če je pravi) pa tudi dinamično).Upam da sem uporabu prave izraze, tle me ne za besedo držat. Da je ročni sistem še boljši boš pa po preučitvi zadeve lahhko priznal da je bila ta tvoja izjava villlliiiika zmota. Ajd .)

pase pase, sam nisem se cul da kdo se staticno balansira

jaz si na "roke" balansiram, naj bi bilo dobro .)

Seveda je dobro, menda pa je tisto še boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s trojem lahk se staticno, kar pa na roke ne mores,

na roke moras imet mal izkusenj, in pa mal sprobavas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da malo oživimo temo. Zanima me, kje v SLO (AUT) se da kupit kvalitetne barvne (obstojne) trakove za obod od felne? Predvsem me zanima cena in bližina MB. Nekaj sem našel na Mibotec.de, ampak se mi ne da naročat iz tujine( zunaj so sedaj izgleda in "svetleče v temi"). Pa tud kak postopek lepljenja bi bil dobrodošel.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am kero barvo maš to pa debelino :?

5mm pa rumena barva

sam bom pa se probu priskrbet naslov oz stevilko od enga k jih po meri dela kakrsne cs

sam morm srecat tapravga modela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!