Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) -- Kr. Gora 21.-22.12.02


Priporočene objave

Joj, jz mam pa glih kolokvij iz enega tezjih stvari na 23.12. No, bomo ze nekak zrihtal, da bo slo.

Do kdaj, tocno pa potekajo prijave(sej ni ze prepozno)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam SymRu+Tejka, dodajam pa še podvprašanje:

- cena paketa "jemo+pijemo+kozlamo+domov_gremo"?

- cena paketa "essen+trinken+kindermachen"?

Torej - kakšne so finančne konstrukcije in ali bo varovano parkirišče za mopede? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..... budno spremljam tole temo in si pišem prijave......

res je mal zgodej..... pa vseen,

tisti, ki se imate namen udeležit NFS se kar zapište, da bom vidla za kolk okvirno bi mogla konc septembra rezervirat

Porentov dom v Kranjski Gori...... restavracija in ležišča v isti stavbi...

kukr je že napisan v drugi temi

nočitev z zajtrkom 2.500 sit, za hrano se bomo zmenil okrog 1.500 sit.....

v kolkr bodo razmere še za kakšne predvečerne dejavnosti (smučanje, sankanje, vožnja z motornimi sankami) se bomo zmenil kasnej

alo vsi junaki na plan

Lenoba SymRu! :twisted:

Pa naj ti bo ker se že lih poznava. :wink:

Evo to ti je trisha napisala na prvi strani. ŠE kaj nejasno. Upam da tam na gorenjskem nimaajo prevelike (jugo)inflacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo vsi junaki na plan

Lenoba SymRu! :twisted:

Pa naj ti bo ker se že lih poznava. :wink:

Evo to ti je trisha napisala na prvi strani. ŠE kaj nejasno. Upam da tam na gorenjskem nimaajo prevelike (jugo)inflacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj gre pa že zares!

Prijavljenih je že 100 žurerjev. Vsi tisti, ki se boste naknadno prjavl, boste večerjal na terasi :lol: :wink: :evil:

Na razpolago imamo ves Porentov dom z depandanso.

Večerja bi bla okol 20.00 ure (al bi mogla bit prej?), okol 2.00 ure zjutraj pa še okrepčilna juhica.

Pijača bo sconto.

Ležišč je dovolj (180)..... polovica jih je v penzionu, polovica v depandansi.

Depandansa je od penziona oddaljena ene 300 m.

Večerja je 1.500 sit

nočitev z zajtrkom 2.500 sit (samopostrežni zajtrk)

Muzika:

v restavraciji in v spodnjem prostoru (disco) je radio s CD-plajerjem, zato CD-je prinesite s seboj. Za menjavo tlačenk skrbimo sami. Lahko pa se v enem prostoru organizira tudi živa glasba (če kdo kaj ugodnega zrihta)

Igre:

še vedno predlagam, da vsak prinese eno izvirno darilo v ne preveliki vrednosti (1000 do 1500 sit)

vsaka sekcija pa naj pripravi kakšno igro, za popestritev.... če ma kdo več idej...... naj jih kar pripravi

Denar:

LEPO PROSIM, da se v vsaki sekciji žrtvuje po en kandidat in pobere denar in mi ga dostavi v OLP.

Drugače pa bom v OLP v sredo 04.12. in 11.12. - ko je zadnji dan za prijavo. Če se bo kdo prijavil in plačal kasneje, mi bo moral denar sam dostaviti najkasneje do 15.12.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre:

še vedno predlagam, da vsak prinese eno izvirno darilo v ne preveliki vrednosti (1000 do 1500 sit)

Jaz pa predlagam, da se za ta denar raje poklice Marino (www.rinamarina.net) in pa najame profesionalnega DJ-a, da se ne bomo kregali cigavi CD se bo rolal, ali pa najamemo zivo glasbo (npr. El Mariachi, duo Razvaline....?)

Kaj pravite?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre:

še vedno predlagam, da vsak prinese eno izvirno darilo v ne preveliki vrednosti (1000 do 1500 sit)

Jaz pa predlagam, da se za ta denar raje poklice Marino (www.rinamarina.net) in pa najame profesionalnega DJ-a, da se ne bomo kregali cigavi CD se bo rolal, ali pa najamemo zivo glasbo (npr. El Mariachi, duo Razvaline....?)

Kaj pravite?

Tadej

Tadej, jaz te podpiram, ker vem, kako se zna žur sfižit zaradi različnih glasbenih okusov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za RinoMarino in DJ-a ... Jaz pa Lojzi bova pa ob 24h eno uro pela skupaj :twisted: :twisted: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa predlagam, da se za ta denar raje poklice Marino (www.rinamarina.net) in pa najame profesionalnega DJ-a, da se ne bomo kregali cigavi CD se bo rolal, ali pa najamemo zivo glasbo (npr. El Mariachi, duo Razvaline....?)

Kaj pravite?

Smo za, samo en mora poklicati naokrog... Ker imaš ti veze tako pri marini kot pri muzkonterjih, bi te prosil, če lahko pokličeš in vprašaš kako in kaj. Tudi jaz sem za tvojo alternativo namesto daril.. ali pa kar z obojim 8)... samo 100 ljudi = 100 daril = vsaj 2 uri razdajanja daril :shock: :shock:

Boš poklical?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem pravilno razumel situacijo, sta nam na voljo dva prostora za vrtenje glasbe in izvajanje tistih smešnih gibov. Kar se da razložiti tudi tako, da imamo lahko hkrati dve različni vrsti glasbe (živo in mrtvo?) za različne okuse (garant pri 100+ ljudeh)??? :? :wink: :lol: 8).

Al mislite da bi se s tem preveč separirali??? Najbrž ne, bi rekel, saj bo vse v isti hiši... :?: :?: :?:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tudi strinjam...... ker pri tolk darilih bi res postalo že dolgočasno.....

sta dva prostora..... restavracija za 100 ljudi ali več, če se imajo radi, v spodnjem prostoru pa je za približno 40 ljudi..... le da je spodaj bolj plac za stat (al pa plesat) in ni velik placa za sedet...

sicer se pa človk more vmes mal sprehodit in do selitve naroda, raznega luftanja in razgibavanja bo itak prišlo.....

ok..... naj Tadej proba kaj zrihtat..... ampak mislm da bi bla cena 50K za večer več kot dost

aja pa pozabla sem še napisat, da je tam veliiiiiiiiiiiiiik park plac in če kdo pride z motorinom, je lastnik oblubu varovanje al pa garažo :mrgreen:

:roll: :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem med prvimi prijavljenimi še enkrat potrjujem namero biti tam in se udeležit vsega kar bo na voljo (oba dneva) :!: . Vmes namreč nisem redno spremljal teme, se pa očitno program nadgrajuje :shock: . Kot sem omenil: nič brez fiftya :lol: :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za RinoMarino in DJ-a ... Jaz pa Lojzi bova pa ob 24h eno uro pela skupaj :twisted: :twisted: :wink: :arrow:

BEŽIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tudi strinjam...... ker pri tolk darilih bi res postalo že dolgočasno.....

sta dva prostora..... restavracija za 100 ljudi ali več, če se imajo radi, v spodnjem prostoru pa je za približno 40 ljudi..... le da je spodaj bolj plac za stat (al pa plesat) in ni velik placa za sedet...

sicer se pa človk more vmes mal sprehodit in do selitve naroda, raznega luftanja in razgibavanja bo itak prišlo.....

ok..... naj Tadej proba kaj zrihtat..... ampak mislm da bi bla cena 50K za večer več kot dost

aja pa pozabla sem še napisat, da je tam veliiiiiiiiiiiiiik park plac in če kdo pride z motorinom, je lastnik oblubu varovanje al pa garažo :mrgreen:

:roll: :P

lp

Naj k temu dodam.......da smo vam določili jedilnik.......in se nam sladko fučka,če bo kdo lačen!!!!!!!!!!!!!!

Poskrbeli za vegeterjance......vsi potencialni ne meso jedci pošljite Trishi pm,da bo lahko točno sporočila število!!!!!!! če se ne motim smo rekli cca 10 porcij!!!!!!

Uh Trish-a.....nisem hotu u zele hodt.....sam pozabla si to napisat!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem med prvimi prijavljenimi še enkrat potrjujem namero biti tam in se udeležit vsega kar bo na voljo (oba dneva) :!: . Vmes namreč nisem redno spremljal teme, se pa očitno program nadgrajuje :shock: . Kot sem omenil: nič brez fiftya :lol: :lol: :lol: 8)

Kako nič brez fiftya :?:

A ka se bomo začel tepst te bom mogla iz skupnih ležišč zvlečt :?: :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem med prvimi prijavljenimi še enkrat potrjujem namero biti tam in se udeležit vsega kar bo na voljo (oba dneva) :!: . Vmes namreč nisem redno spremljal teme, se pa očitno program nadgrajuje :shock: . Kot sem omenil: nič brez fiftya :lol:  :lol:  :lol:  8)

Kako nič brez fiftya :?:

A ka se bomo začel tepst te bom mogla iz skupnih ležišč zvlečt :?: :twisted: :roll:

Ne bo treba :twisted: razen če bom imel na skupnih ležiščih kaj bolj pametnega za počet :lol: Imam dosti boljših idej za preživljanje prostega časa :lol: verjemi 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem med prvimi prijavljenimi še enkrat potrjujem namero biti tam in se udeležit vsega kar bo na voljo (oba dneva) :!: . Vmes namreč nisem redno spremljal teme, se pa očitno program nadgrajuje :shock: . Kot sem omenil: nič brez fiftya :lol:  :lol:  :lol:  8)

Kako nič brez fiftya :?:

A ka se bomo začel tepst te bom mogla iz skupnih ležišč zvlečt :?: :twisted: :roll:

Ne bo treba :twisted: razen če bom imel na skupnih ležiščih kaj bolj pametnega za počet :lol: Imam dosti boljših idej za preživljanje prostega časa :lol: verjemi 8) 8) 8)

Gasssssss u hormonca :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

BTW Trisha....delitev dela je moja specialnost in vedno v smislu.....deli in vladaj 8) :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trisha, lep dan.....

se še ne poznava pa vendar..... dej mene+polovico tudi na spanje in vse kar gre zraven.

Na seznamu me že imaš :D

THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muzika:  

v restavraciji in v spodnjem prostoru (disco) je radio s CD-plajerjem, zato CD-je prinesite s seboj. Za menjavo tlačenk skrbimo sami.

To bo šele štala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse dosedanje prijave so itak informativne.......

taprave prijave sledijo, ko bom pobirala denar....... kdor bo plačou, bo lahk pršou

zato še enkat...... 4. in 11.12 bom v OLP(Trzin), tisti, ki pa ne morte pridet al pa ste preveč oddaljeni si pa zberte enga,ki se bo žrtvoval in denar tja prnesu

večerja 1.500 sit

za tiste ki boste spali pa še 2.500 sit

pa prosim s seznamom (nick + pravi priimek in ime, večerja?, spanje?)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem med prvimi prijavljenimi še enkrat potrjujem namero biti tam in se udeležit vsega kar bo na voljo (oba dneva) :!: . Vmes namreč nisem redno spremljal teme, se pa očitno program nadgrajuje :shock: . Kot sem omenil: nič brez fiftya :lol:  :lol:  :lol:  8)

Kako nič brez fiftya :?:

A ka se bomo začel tepst te bom mogla iz skupnih ležišč zvlečt :?: :twisted: :roll:

Ne bo treba :twisted: razen če bom imel na skupnih ležiščih kaj bolj pametnega za počet :lol: Imam dosti boljših idej za preživljanje prostega časa :lol: verjemi 8) 8) 8)

Velja. Potem bomo pa sneg kidal. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!