Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) -- Kr. Gora 21.-22.12.02


Priporočene objave

Sem šel nazaj gledat in našel uradno objavo, ki ukinja darila :cry: :

v sredo 4.12. sem nabrala 234.000 sit (kar pa še ni dost za odplačilo novga motorinčka :cry: :wink: :oops: :lol: :lol: )

60 prijavljenih in plačanih večerij

naslednjo sredo spet pridem v OLP (11.12.)

prosim vse, ki se imate namen udeležit NFS, da poravnate obveznosti... zarad nabave hrane, pijače, organizacije prostora...... pa jest bi tud žurala... :?

pa še enkrat

večerja je 1.500 sit (večerja ob 20.00 in okrepčilna juhica okol 1.00 ure)

nočitev z zajtrkom (samopostrežni) 2.500 sit

muzika 700 sit

daril ni!

še zmerej pa vela, da vsaka sekcija priprav kakšno igro....... ajde lublančani, da naute pozabil

NFS bo 21.12.2002 v Porentovem domu v Kranjski Gori, predlagam, da se zberemo okrog 18.00 ure.

V kolkor bodo ugodne snežne razmere se dogovorim še za kakšno sankanje ali uporabo motornih sank v popoldanskem času (če bo seveda interes tud z vaše strani)...... ampak o tem tik pred zdajci

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ..... in spet ..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

... že tri dni z mojo boljšo polovico okol doktorjev zdravje iščema ... pa nič novega ... bomo žal kr doma ostali ...

... imejte se skrajno dobro ... se vidimo kdaj drugič ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: :cry:  :cry:  :cry:  ..... in spet .....  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  

... že tri dni z mojo boljšo polovico okol doktorjev zdravje iščema ... pa nič novega ... bomo žal kr doma ostali ...

... imejte se skrajno dobro ... se vidimo kdaj drugič ...

:( :( ......šmrk.......IKE želim vama obilo zdravja....

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: :cry:  :cry:  :cry:  ..... in spet .....  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  

... že tri dni z mojo boljšo polovico okol doktorjev zdravje iščema ... pa nič novega ... bomo žal kr doma ostali ...

... imejte se skrajno dobro ... se vidimo kdaj drugič ...

:shock: :shock: :shock: Kaj pa najin silvestrski poljub :?: :? :cry:

No ja, pozdravi lady in... in.... in... sam sebe tudi pozdravi 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:x-mas: Vsem udeležencem NFS želim obilo zabave pri nocojšnjem srečanju! :x-mas:

Upam, da se vam bom naslednje leto že lahko pridružil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vtisi še niso povsem urejeni, zato bom začel počasi. Glava se je počasi zbistrila in ker zelo dober žur s 100 udeleženci ponavadi ne nastane kar sam od sebe, se je potrebno najprej lepo zahvaliti :

- Trishi, ker je odlično organizirala zadevo

- Suzukiju ker je nesebično poskrbel za to, da je Hanziju po 5 mesecih spet močno posvetilo sonce, in ker je Moniki spet narisal iskrive zvezdice v njene večno optimistične oči

- Noisu, ker je itaq kriv za vse dobro, kar se dogaja na naši sceni

- Tadeju & Co, ker je odlično rešil problem z različnimi glasbenimi okusi

- vsem nam ker smo dokazali, da se znamo prijetno zabavati brez vsakršnik ekscesov in .... last, but not least

- Motosvetu.com, ker smo to, kar smo !

Upam, da nam še velikokrat uspe tako, kot v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta O.K.

Motorsvetovcev bilo kot listja in trave, oziroma več kot snega tam gori v Kranjski Gori.

Vse pohvale tako, kot je zapisal Lojzi.

Edino, kar hočem dodati, je glasba.

Teden dni nazaj sem bil na novoletni fešti, kjer je bila glasba klasično jugonostalgična, ker vrli glasbeniki očitno mislijo, da lahko vzdušje pripravijo le z lajnanjem južnjaških "hitov". In danes zvečer greva zopet na en tak hec, kjer bodo zopet zažigali s hrvatarsko in drugo južno štanco hitova. Mariačija sem poslušal prvič in obema z Lady nama je bilo všeč, da sta vzdušje znala ustvariti z normalno glasbo in so se mi ušesa lahko spočila od jugosranja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, pozabil še na glasbeni extra :oops:

Hotschko, Lojzi in Fifty so izvedli vsak svojo izvrstno glasbeno točko. :D

Eto si me prehitel.....v tistem delu večera so celo moje spominske celice pravilno delovale.

Stara garda je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

z dodatkom mladeniča hahahahahahahaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al je blo tko fajn... da se bolj mal spomnm... ne ne hecam se... vse vem... :wink: ... skoraj... :oops:

... lojzi je tako lepo napisal... pa tud brrrm... pa ja... na sploh vsi... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je super!!! Naplesala sem se za celih devet let nazaj (btw hvala za plesne inštrukcije Suzukiju). Sem se ze rezervirala za naslednje leto.

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja hjo ... doživeli, preživeli ... bilo fino, samo v nedeljo je bila glava bolj počasna :? ... danes pa "all systems up and running" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!