Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) -- Kr. Gora 21.-22.12.02


Priporočene objave

JA TOLE MORATE PA OBVEZNO PREBRAT VSI !!!!!! ( TUDI TI TRISHA )

JAZ IMAM DOMA OGROMNO CD-JEV RAZNIH ZVRSTI PREVLADUJEJO PA SLOVENSKE IN HRVAŠKE PA ŠE KAJ LAHKO NABAVIM DO TAKRAT ROCKA ITD. CE NISTE PRAV HUDO ZAHTEVNI IN CE JE VELIKO TAKIH MOTOSVETOVCEV KI BI JIM BILA VŠEC MALO MEŠANA MUSKA ZA NFS POTEM SE Z VESELJEM PRIJAVIM ZA KAKŠNEGA DJ.UDI-JA AL KEJ PODOBNEGA ZATO POVEJTE NAGLAS STE ZA AL NE ??!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udi, jest se u take vode ne bi spuščou, k ne veš, kako te publika raztrga. Lani pri Ratniku je bla dobra šola!

100 ljudi 200 sisa, kot bi reku Kekec, pa 250 različnih okusov, pa vsak bi rad bil taglaven, pa. Zarad mene tud če božične poslušamo, sam da bo mir :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superca..... da so tud taki k se za deu javjo...... BTW udi.. a plesat pa ne znaš :oops: :wink:

ti kar vse prnes.....pa dobr jih označ... pol se bo pa vrtel po razpoloženju..... kukr se jest spomnem smo lan tud na domače plesal.....

glede daril pa sem tud jest mišlenja, da ni pogoj iz sex-shopa.... zato sm napisala IZVIRNO darilce, pa da vidmo našo domišlija :lol:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj iz sexshopov nimamo več kaj novega prinesti. Smo jih lani dobro oplenili, pa še so se tiste hlače za pojesti prevečkrat ponavljale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kako bo pa z nama z moniko pa še ne vem, predvsem kar se glede mene tiče. Upam da bom zlepa prišel od tukaj kjer sem sedaj sicer bo treba zgrda. Prijavljam 70% naju na fešto kako bo s spanjem pa itak ne bom vedel do zadnjega trenutka(5-tih zjutraj) Upam da nisi preveč jezna ker ne morem ppotrditi svoje udeležbe čeprav bi jo tako rad da si malo kdo predstavlja. Po lanskem NFS sem imel nekaj časa v podpisu:

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS. In upam da bo to ravno NFS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi..... zate bo zmerej še plac...... ker že od začetka potihem računam nate in Moniko..... in se mi zdi da bo NFS tisti nov začetek tvojih FS-jev

lp

To se pa lepo bere trisha. Enkratni ste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Hanzi. Pa a ti sploh veš kakšno obveznost maš ti do Solo Ridersov? Ker namreč sam nate čakamo zato da lahko organiziramo naslednje svetovno srečanje SR. Zarad tebe smo že vsi dehidrirani. Tko, da maš, da se čim prej pocajtaš pa narišeš na SS SR. :D :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam : "Dave The Wave"-a, obljublja brake dance na berglah, mojo boljšo polovico ter mojo malenkost. Na spanje, bruhanje, blamazo, jutranjega macka,........ vglavnem na vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hua, pravkar sem opazil, da sem že začel pamet solit drugim, sam pa sploh nisem prijavljen... Torej - prijavljam se na vse. Tudi jest imam kar nekaj CDjev, bom prinesel kaj s seboj, če boste Udijeve zgrizli... :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kugaaa j zdeeeee.......a mislte deu te kr brez ns Zasaucu žuriral....se ns bujite k smo usi mal na aufbix jle ?? :shock: :twisted: :wink:

No sedaj pa uradno: Gianni se trezno in prisebno prijavlja in pokorno

javlja, da se priključi hordi Zasavske motosvet sekcije, ki se je odločila,

da vas obišče, popije vse kar bo teklo in poje vse kar leze in

gre :shock: :shock: :shock: :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kugaaa j zdeeeee.......a mislte deu te kr brez ns Zasaucu žuriral....se ns bujite k smo usi mal na aufbix jle ??  :shock:  :twisted:  :wink:  

No sedaj pa uradno: Gianni se trezno in prisebno prijavlja in pokorno  

javlja, da se priključi hordi Zasavske motosvet sekcije, ki se je odločila,  

da vas obišče, popije vse kar bo teklo in poje vse kar leze in  

gre :shock:  :shock:  :shock:  :P  :P  :P  :twisted:  :twisted:  :twisted:

.... HURA! ... vsaj en Zasavec, ki zna, takrat ko je to potrebno (???) uporabljati jezik, ki ga razume večina Slovencev ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya s prikolico se javlja na raport.

2x spanje

2x hrana.

Se vidimo. :D

Pa prosim darila za moj rojstni dan vsi zraven prinest (20/12 mam 1/4 stoletja). :new-bday:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda sem v enem paketu že prijavljena, ampak... :twisted:

Ženska mora storiti kar mora storiti ženska! 8)

Zato se osebno - sama sebe ( še posebno po temeljitem in poglobljenem pregledu single udeležencev :wink: ) PRIJAVLJAM. All inclusive, prosim.

(No, morda mi pa tokrat ne bo treba bruhat :shock: )

Ti pa boš ostal, v sebi zakopal, ta silvestrski poljub.... :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi!!!!!

Glej da se mi prikažeš tam na NFS! :D Bova na najino generacijo enega spila... :drinking:

Tudi če si imela v mislih litre je najbrž premalo. V zadnjih treh mesecih in pol sem spil tri male pere tako da mi že pošteno diši kakšen dober bel vinček. Na lanskem NFS je bil kar dober samo sem moral na žalost ob najmanj primernem trenutku nehati piti sicer bi se pridružil nekaterim ki so klicali jelene. In to je bilo na pokušini vin v kleti. Od tistega zraka sem se kar hitro poslovil in šel ven lovit prve snežinke. Upam da bo letos podobno pa čeprav vem da gor 99% nimajo vinske kleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še jest......še jest..... jest tud priplužim!

sori, da se šele zdej pofočkam, ampak do zdej nism mela urnika do konc leta....

hrane in postelje se pa še ankol nisem branla.....

O & P....

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!