Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) -- Kr. Gora 21.-22.12.02


Priporočene objave

Ja blo je QL. Muzika je bila malo mesano, upam da se je za vse okuse kaj naslo. Edinole Aja se bo morala malo bolje nauciti voziti avtobus. Mi je zapeljala (skocila) s stolom na levi mazinec, tako da je ves plav :cry:

Najvecje face pa so zasavci :D :D

Kaj vec napisem v jutri, ko se mi bo bolj dalo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ste že vse povedali ostali... Lahko rečem le , da sem se imel prav imenitno - hvala Trisha, Noise in nasploh hvala vsem prisotnim, saj ste/smo še enkrat dokazali da se imamo lahko neizmerno lepo brez ekscesov katerekoli vrste 8) :lol: . In da se je vse skupaj srečno končalo kljub dvema crknjenima feršterkerjema :shock: :roll: :? :( :o .

Je pa res, da je bilo morda najlepše videti razigranega Hanzija... aja, pa dva razigrana plava učka tudi :oops: :wink: :lol: ... (hvala).

Odprto je ostalo samo eno vprašanje: kdaj bo naslednje FS???

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprto je ostalo samo eno vprašanje: kdaj bo naslednje FS???

psttttt baje bo enkrat februarja na kakem slovenskem smučišču

pa ne okol govort

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psttttt baje bo enkrat februarja na kakem slovenskem smučišču

pa ne okol govort

No, da ne bom zamudio: če bom preživel januarske Dolomite in v upanju da za FS ne bo izbran Bloody Hill ampak npr Cerkno ali kaj podobnega, se kar prijavljam... (pa ne okol govort :wink: )...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je super!!! Naplesala sem se za celih devet let nazaj (btw hvala za plesne inštrukcije Suzukiju). Sem se ze rezervirala za naslednje leto.

LP,

Teya

Za devet let nazaj????? :shock: ...........Teya :P ....dobrodosla v zivljenju

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!