Skoči na vsebino

gilera runner 180 sp - kaj zamenjat?


nighthawk

Priporočene objave

ok imam omenjeni motor in me ima da bi zamenjal filter za malossijevega...nocem dodatne hitrosti ali cesa podobnega samo originalni mi je zelo grd...mi lahko kaj svetujete glede tega.....je kdo to ze imel? bi zaradi tega kaj vec kuril? ker mi je zdajsnjih 6-7 litrov dovolj...

pa upam da z originalnim avspuhom potem ne bo prevec glasen oz tak "grd" zvok

aja pa kaj bi moral se zamenjati ce bi hotel dat gor malossijev avspuh....evolution for racing al neki podobnega...pa kje bi ga najceneje dobil...ima mogoce kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti lahko povem edino da stane ta auspuh v Italiji 343 eurov kar je približno 77.000sit. Več pa ne vem, ker ne poznam nobenega ki bi imel tak auspuh na temu motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi sploh kej menjal, če se ti ne gre za hitrost ali kaj podobnega?

Sam to mi razlož k mi ni čist jasn.

Drugač se mi zdi da je runner 180 (tut brez avspuhov, ...)dost močn za kksne hribe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se zato da mi je originalni filter grd....prevelik in vse....menjal bi ga za sportnega....za drug avspuh sem pa mislis samo zaradi lepsega zvoka in izgleda....samo to verjetno ni vredno 77.000 sit.

kaj pa mislite o menjavi samega filtra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zamenjaš lahko kar koli hočeš, saj je tvoj motor, samo vedi da se ti z menjavo filtra podre razmerje mešanice (preveč zraka). Na tem motorju se ti po pravici povedano ne splača menjat nič.

P.S. Športni filter pa bo prej ali slej končal v kakšnih drugih rokah, ker je pri Runnerju zelo lahko snemljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ce se menja filter se potemtakem menja tudi diza in se nastavi prava mesaca...skrbi me samo ce se bo pri tem powecala poraba, kok bo zvok kej motec in koliko gre res teh majhnih delcev v fargazar...

noja sm mislu da ma kdo to doma....pa ocitno nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!