Skoči na vsebino

TDM Riders


Priporočene objave

Bi šel, mi manjka še kakšna daljša furca. Žal imam čas samo v soboto. V nedeljo imam eno tekmovanje, bom pa verjetno šel še speedway pogledat v Šiško, če se bomo Žagarjevi navijači zbrali skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Prav gotovo nas je veliko, ki vozimo TDM, jaz od 2002 pa do danes. Imam nekaj takih in drugačnih iskušenj.

Kakšnih? Kaj posebnega? Jih lahko deliš z ostalimi tukaj na forumu? :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnga pa zdravga 2009, pa da vam TDM-ke še naprej dobro služijo in varno nosijo :worship:

LP se vidmo in mogoče kam skup peljemo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnga pa zdravga 2009, pa da vam TDM-ke še naprej dobro služijo in varno nosijo :worship:

LP se vidmo in mogoče kam skup peljemo :whistle:

Se pridružujem :love1: :hooray: :010 :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnga pa zdravga 2009, pa da vam TDM-ke še naprej dobro služijo in varno nosijo :worship:

LP se vidmo in mogoče kam skup peljemo :whistle:

tudi jaz se podpišem pod tole.................SREČNO 2009 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Je kdo za vožnjo v nedeljo v tem ali naslednjem mesecu v smeri Senja, Karlobaga,..... važno da je toplo. Pa da se enkrat dobimo skupaj tdm-jevci in se odparvimo na eno vožnjo. Kje se bomo dobili bi potem, ko bomo vedeli koliko in od kje bodo udeleženci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za vožnjo v nedeljo v tem ali naslednjem mesecu v smeri Senja, Karlobaga,..... važno da je toplo. Pa da se enkrat dobimo skupaj tdm-jevci in se odparvimo na eno vožnjo. Kje se bomo dobili bi potem, ko bomo vedeli koliko in od kje bodo udeleženci.

tudi jaz bi bila vesela, da se kam skupaj odpravimo............končno, enkrat......... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Bo za praznike kej motorističnih aktivnosti :whistle::whistle:

če bo vreme, jo mahnem na gorenjsko, čez š.loko pa sorco v bohinj, pa bled, pa domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

evo se mene:)

Sicer nevem tocno cemu je tale tema namenjena, ampak se mi zdi da vsemu kar se tice TDMk :) TDM je odlicen za daljse ture, tudi za kratke in dinamicne voznje je dober, samo pri tem bi meu par pripomb. Cez hiter dolg ovinek se zacne motor zvijat, se pocutim dokaj nestabilno gor. Tacke se mi zdijo postavljene malce prenizko, prehitro namrec podrsas z njimi. Res je da vozim letnik 97, ki ima zadnjo gumo 150, kar se mi zdi tudi premalo. Lahko bi biu TDM bolj sporten kot sicer, ker za daljse ture je odlicen. Zanima me kje mate mejo pri tem motorju.... ga je ze komu uspelo spravit na koleno? Meni ga ni, ker tacke prehitro zagrabijo. Vem, da kolenckanje ne sodi na cesto, je pa vseeno dober obcutek ko s kolenom čohneš po asvaltu na preglednem ovinku.... Nekaj problemov mam tudi z nastelavanjem kuplinge, ker vcasih se zdi kot da zdrsuje...olje ni krivo, niti lamele ne. Pri tem motorju pogrešam predvsem športnost, pa olja bi lahko manj pilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme, jo mahnem na gorenjsko, čez š.loko pa sorco v bohinj, pa bled, pa domov

nič ne bo, plaz zasul cesto, čez soriško planino :naughty: pol pa kam drugam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ne, ne. Eni smo se že prebudili. Yohanca dela še vedno brez težav, tudi po zimskem spanju se je hitro prebudila. Da pa ne bi padla v preglobok spanec, sem jo budil na cca 3-4 tedne. Bila je v neogrevani garaži (ja vem, zeblo jo je), vendar je vsakokrat pri priči z veseljem zabrnela. 3.1.2010 sva šla na letošnjo otvoritveno vožnjo, v soboto pa na prvi pravi sprehod na morje, da si je pošteno pretegnila noge. Tudi špint na polno ji gre še vedno tako dobro, kot pred dobrimi štirimi meseci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hoj mojstri. Zanima me, če ima TDM900 že v osnovni opremi centralno stojalo. Hvala za odgovor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!