Skoči na vsebino

TDM Riders


Priporočene objave

Srečno, zdravo in uspešno, ter veliiiiiko varnih KM v letu 2011 :notworthy:

Pa da bi nam ta naša tema malo bolj zalaufala :whistle:

se strinjam s tabo,

vsem srečno in najboljše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno, zdravo in uspešno, ter veliiiiiko varnih KM v letu 2011 :notworthy:

Pa da bi nam ta naša tema malo bolj zalaufala :whistle:

Hudiča, pa kje jest žvim- :wallbash: sploh nism vedu, da tale tema obstaja :notworthy:

Čeprov je zima, se z veseljem pridružujem na tist spisek- sej poletje bo itak kmal tu!

Aja, vsem TDMovcem želim velik lepih km v 2011 :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. xenon900

2. JerryTDM

3. Jetman

4. janbar

5. marko55

6. vinko

7. Flop

8. Hippo

9. Muki

10. Potnik

11. tati

12. m2m

13. BREITNER

14. Đorek

gogi5 prideš na spisek, ko bo v profilu TDM

V 2011 vse dobro in veliko uresničenih želja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

najprej naj vam voščim obilo kilometrov v 2011

Stvar je taka da kupujem Yamaho TDM 850, dnara tak kot vedno ni na pretek B) , zato sem si nagledal 3 mašince.

Zadevco rabim :yea2: predvsem kot 2 vozilo, ker je pr bajti samo en avto .

Kaj kdo pozna omenjene mašine?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4380817

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4383859

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4379329

Že vnaprej hvala za vse odgovore.

LP

Popravljeno . Popravil m4Rko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

najprej naj vam voščim obilo kilometrov v 2011

Stvar je taka da kupujem Yamaho TDM 850, dnara tak kot vedno ni na pretek B) , zato sem si nagledal 3 mašince.

Zadevco rabim :yea2: predvsem kot 2 vozilo, ker je pr bajti samo en avto .

Kaj kdo pozna omenjene mašine?

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4380817

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4383859

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4379329

Že vnaprej hvala za vse odgovore.

LP

Pardon.bom tako probal.

nahajajo se na enem slovenskem portalu :)

letnik 95?(97') 1950€

letnik 99? 2300€

letnik 98? 2570€

Najlepša hvala če si bo kdo trenutek vzel za nekoga ko nabavlja prvi (pravi) motor, in ni najbolj na tekočem (razn pivu :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Se še jaz pofočkam z mojo TDM 900ko (vozim jo od aprila).

Kar dosti vas vidim, parkiranih sicer več kot v gibanju, ampak vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni fantje, tudi jaz sem od nedavnega v TDM klubu - iskal dober motor za dva za mal denarja (v tej klinčevi krizi)

in pristal na TDM 850, zelo zadovoljen :OK: , razen vetrobrana - turbulence in hrumenje okrog glave.

 

Vidim, da je tema bolj mrtva kot ne, kar me čudi, ker je TDMka zelo dober sport-turing motor in jih srečam dost na cesti,

sam se zgleda vsi vozijo(mo) sami ali kaj, nobenega TDM druženja :grim ?

 

Bi se blo lepo kaj dobit, zapeljat, kaj spit  :beer2: in podebatirat.

 

LP vsem

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni fantje, tudi jaz sem od nedavnega v TDM klubu - iskal dober motor za dva za mal denarja (v tej klinčevi krizi)

in pristal na TDM 850, zelo zadovoljen :OK: , razen vetrobrana - turbulence in hrumenje okrog glave.

 

Vidim, da je tema bolj mrtva kot ne, kar me čudi, ker je TDMka zelo dober sport-turing motor in jih srečam dost na cesti,

sam se zgleda vsi vozijo(mo) sami ali kaj, nobenega TDM druženja :grim ?

 

Bi se blo lepo kaj dobit, zapeljat, kaj spit  :beer2: in podebatirat.

 

LP vsem

A boš organiziral srečanje tdm  lastnikov pol bomo pa lahko pil pa debatiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš organiziral srečanje tdm  lastnikov pol bomo pa lahko pil pa debatiral

Tudi jaz bi prišel, najraje kakšno soboto v tem poletju...samo datum in kraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj se zanima za nakup TDM. Imate kak nasvet pri nakupu rabljenega? So kake znane napake motocikla?

Velika razlika med 850 in 900?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni TDM ridersi!

 

Še eden izmed novo pečenih matoristov, dobesedno novo pečeni :grrr, saj sem pred slabima dvema mesecema naredil izpit za motor, kaj kmalu pa nabavil tudi motor. .... Sem namreč ponosen lastnik nove, no ja, je že ceu mesec pa 4 dni stare TDM-ke 900, black edition :grrr. Trenutno prevoženih 1.747km, občutki pa zmerom boljši ;).

Vglavnem, bom spremljal forum in to temo, in če bo kako srečanje, zakaj se ga nebi tudi udeležil :).

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A boš organiziral srečanje tdm  lastnikov pol bomo pa lahko pil pa debatiral

 

 Oprosti za zamudo, nisem nič gledal te teme, ker je bila tako skoz bolj mrtva kot ne.

 

Ja principu ni slaba ideja, samo kje in kako, saj se sam ne grem tega in tud nimam pogojev zato.

 

Za dobit, peljat, podebatirat, pa še kaj tekočega povrh, bi pa seveda že šlo!  :beer1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!