Skoči na vsebino

TDM Riders


Priporočene objave

 Oprosti za zamudo, nisem nič gledal te teme, ker je bila tako skoz bolj mrtva kot ne.

 

Ja principu ni slaba ideja, samo kje in kako, saj se sam ne grem tega in tud nimam pogojev zato.

 

Za dobit, peljat, podebatirat, pa še kaj tekočega povrh, bi pa seveda že šlo!  :beer1: !

No plac bi se najdu,  sam se jest tud nebi sam tega podstopu, če pa ima kakšen še voljo pomagat pa se lahko zmenimo

Določit je potrebno, kdaj, če je sploh interes glede nato da je tale tema bol mrtva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno zanimivo traso je treba določit pa termin, pa se bo videlo za drugič če je kak interes. Saj ni treba zdj nevem kaj, pač trasa, pa se kj pogleda, kak postanek za pupico in papico pa je :). Npr. Kamnik, Kranj, Bled, kopanje v Bohinsjkem jezeru :D, potem pa čez uni prelaz v Most na Soči itd., ali pa posočje, cesta na Mangart, prelaz Predel, spust do Lago di Predil al kaj je že tisto za eno jezero, spet mal namakanja :D, potem pa čez Trbiž nazaj, malo do Belopeških jezer, ali pa čez Vrši itd., ali pa morda čez avtrijo gor kam maš cest in jezer na še pa še :D. Mam eno karto kjer so označene in opisane ture, tudi tukaj se vidi marskej www.osttirol.com. Mel se tudi nek link za ture pri nas, pa ga nekak žal ne najdem zdele. Zdele so sicer časi dopustov, morda kak skor na morje kam? :) Drugače pa konec avgusta ga imam pa jaz, tako da me takrat ne bo zraven :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hej!

Jaz sicer nimam TDMke ampak razmišljam na to temo. Do zdaj sem vozil xtz 750 supertenere. Super motor. Če je TDM vsaj približno tako dobra si jo bom sigurno omislil. Kaj je s tem, da pijejo olje? Je v tem kaj resnice? Mam nagledano eno s kufri in povišanim vizirjem. Malo sem prestar in preštorast za ofroaderja, TDM sem pa enkrat sprobal pa mi kar paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Jaz sicer nimam TDMke ampak razmišljam na to temo. Do zdaj sem vozil xtz 750 supertenere. Super motor. Če je TDM vsaj približno tako dobra si jo bom sigurno omislil. Kaj je s tem, da pijejo olje? Je v tem kaj resnice? Mam nagledano eno s kufri in povišanim vizirjem. Malo sem prestar in preštorast za ofroaderja, TDM sem pa enkrat sprobal pa mi kar paše.

Lahko še kak motor sprobaš nebo napak,sicer pa je TDM kar vredu motor. Kar se tiče porabe olja ga ima lahko čisto vsak motor zato to malo prediskutiraj z lastnikom, namreč noben motor naj nebi imel porabo olja večjo kot max. 1 do 2 dl na prevoženih 1000 Km in z normalnim režimom delovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hej!

Jaz sicer nimam TDMke ampak razmišljam na to temo. Do zdaj sem vozil xtz 750 supertenere. Super motor. Če je TDM vsaj približno tako dobra si jo bom sigurno omislil. Kaj je s tem, da pijejo olje? Je v tem kaj resnice? Mam nagledano eno s kufri in povišanim vizirjem. Malo sem prestar in preštorast za ofroaderja, TDM sem pa enkrat sprobal pa mi kar paše.

Bil sem lastnik 2 TDM, na obeh ca 40 k. Na nobeni nisem dolil olja niti kaplje :OK: ! 850 je čisto druga zgodba, pol litra na 1000 km ni nič neobičajnega pri teh mašinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz imam novo od junija in naredu 7.700km in do danes nisem nič dolival, razen bencina :D.

 

TDM ridersi zgleda niste resni, da bi se bli zbrali sj za eno ..... furo :D.

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje pa, se v nedelo in pondelek nazadne furo. Za vikend pa spet treba neko zanimivo turo nagruntat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest, če bo na šihtu vse uredu, šibam v petek na Murter, se zakampiram in nardim plan za soboto in nedeljo, v ponedeljek proti domu...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnji, podaljsan vikend uspel v nulo...

ta vikend se obeta enako vreme...jest ponovim vajo...

se pozdravimo na jadranki, ali v severni dalmaciji...

kamp v Pakostanih ta vikend se odprt...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa kalkuliram, da bi v nedelo šel na eno furo :). A je še kak Turbo Dizl Motorist za? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

no evo pred 1uro sem kupila še tdm 900,..tko da,..bom 850 najbrž prodala,..

a paše na oba modela...in če se ga da homologirat,..in pa seveda kakšna je cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo pred 1uro sem kupila še tdm 900,..tko da,..bom 850 najbrž prodala,..

a paše na oba modela...in če se ga da homologirat,..in pa seveda kakšna je cena

za na 900 nebi vedu je pa brez papirjev cena en dober kofe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u Postojni,kako pa veš?

ma po moje isto paše...kolkr sm gledala ni neke razlike,,,.kako se zmenva pol za ta dobr kofe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u Postojni,kako pa veš?

ma po moje isto paše...kolkr sm gledala ni neke razlike,,,.kako se zmenva pol za ta dobr kofe...

za kavo ni panike če ne prej pa enket na omw v postojni ol idejo

 

avspuh pa navem a ti ga po pošt pošljem a imaš kakšno boljšo idejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!