Skoči na vsebino

TDM Riders


Priporočene objave

in sm u redu nabavla ?če jo že poznaš

Poznam jo,ker sem mu jaz objavil oglas in

boljše za ta denar ne bi dobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tko,..kaj nis dal še mal nižje cene ene 200€ pa bi jih šla raj zapit:)

drgač pa zdej morm sam še ogrevane ročke nabavt,nosilce za stranske kufre,zamenjat prvo gumo pa narest servis..

pa svojga prodat pa tega registrirat pol pa gasa:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Saj je bila nižja cena od ostalih. Pa bila je deležna samo penzionerske vožnje. Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ja, počasi jih bo potrebno izvleči iz bunkerjev .................................  da vidijo malo sonca. V prihajajočem tednu, bo potrebno na tehnični ................................ pol pa gasaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se bo pa res treba malo dobiti .... upam, d abo letos kaj več interesa kot lani :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto če ne bo ravno kj dol šlo, pridem malo v tc pogledat, če bo kiri dol kje morda :). Če ne pa malo povejte kdaj ma kdo kj čas, pa da vidimo kje smo. Mam pa js po večini že vse sobote do prve sobote v maju zasedene :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto če ne bo ravno kj dol šlo, pridem malo v tc pogledat, če bo kiri dol kje morda :). Če ne pa malo povejte kdaj ma kdo kj čas, pa da vidimo kje smo. Mam pa js po večini že vse sobote do prve sobote v maju zasedene :D.

jaz imam tudi namen do TC-ja pridet kdaj pa prideš  pocukaj za rokav da greva na kaffe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je vreme saj za dopoldan obetajoče, bom šel verjetno bolj zgodaj :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli fantje, nič vas ni blo danes videt? :D Sm pa vseeno vidu dve tdm-ke :D. Se mo res mogl enkrat oreng zment za točen termin na kako nedeljo npr. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli fantje, nič vas ni blo danes videt? :D Sm pa vseeno vidu dve tdm-ke :D. Se mo res mogl enkrat oreng zment za točen termin na kako nedeljo npr. :)

jaz sem bil tam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni TDM Ridersi.

Pred kratkim sem postal lastnik črne TDM-ke.Prvih 500 km narejenih. Zelo zadovoljen.

L.p. iz obale.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ce ne bo scal js tut pridem :)

TDM je zamenjala lastnika...jo ti še imaš, DIN?

 

Jaz jo sedaj, ko je ni več, zelo pogrešam. Se mi zdi, da boljšega oz. meni primernega motorja od TDM trenutno ne bom našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!