Skoči na vsebino

TDM Riders


Priporočene objave

Bojda pride spomladi Roasmart 3 ven, obljubjajo se bolso gumo kot predhodnica 2. Tko da, jaz bom te nataknil....

Drugace pa Metzeler Z8, ceprav ne vem kaj so zdaj s temi kitajskimi serijami nekateri jamrali, ampak guma vsaj meni najdlje zdrzi...

Conti Roadattack2, dobra, sicer kilometrina manjsa, vozi se super. Pirelli Angel GT, tud kul.... Michelin Pilot Road 4 je baje tud ok, te se nisem probal :) 

Aja, glede poliranja pa nism lih majstr.... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

 

letos sem zvozil na svoji TDM conti RA2 spredaj in M Z8 zadaj, ter še po en par Dunlop RS 2.

Sedaj, ko potrebujem nove gume bom verjetno ponovno nabavil Dunlop RS 2

 

lp, notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, hvala :)

najprej spomladi moram menjat sprednjo potem enkrat poleti pa še zadnjo. Verjetno bom kar Dunlop Roadsmart 2 vzel.

Potem pa :bike:

Kdaj se najbolj splačana nabavit? Že zdaj januarja ali potem, ko se bo začela sezona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Ql

Bomo vidli kako vreme bo :)

Če bo lepo menjam kar zdaj, pa naredimo še kaj kilometrov po zimi :D

Lepo silvestrovanjem vsem!

Veliko užitka in varnih kilometrov v novem letu 2016!

:bike:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 12. 2015 at 8:25, yamafrik pravi:

Katere gume vozite na svoji tdmkah? bo treba menjat, pa ne vem kaj naj vzamem. Dunlop Roadsmart? 

Michelin Pilot Activ. Prevozil približno 3kkm. Drži, ne drsi, zdržala bo pa še dobre 2kkm (ali pa tudi ne :bike:, ker imam včasih občutek, da sem na moji bivši CBR XX). Z roadsmartko pa zagotovo ne boš falil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšne kovčke vozite na svojih TDMkah?

Gledam GIVI E360N (36L), ampak ne vem če bom presegel dovoljeno širino motorja (1m). Ali je vse skupaj ožje od 1m?

Italijančki znajo zafrkavat drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Yamafrik, če te zanimajo slučajno Givi V35tech kot jih ima DaniloD, imam en set, še popolnoma nov, zapakiran, viška :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa skupna širina (motor + stranski kovčki)? A pri nas v Koruptolandu tudi težijo, če je vse skupaj širše od predpisanega 1m?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom spomladi enkrat zmeru, ker nimam motorja in kovčkov na isti lokaciji :D

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Kappa K33N kovčke od nakupa motorja in mi zelo odgovarjajo. S širino se ne obremenjujem, niti imel kadarkoli probleme glede tega.

2015-06-12 18.32.09.jpg

2015-06-12 18.32.20-1.jpg

2015-06-12 18.34.18.jpg

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Gre kdo jutri v soboto se malo vozit po Dolomitih. Ob 9 h bencinska črpalka Rateče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

Ali bi mi lahko kdo izmeril centralno stojalo za tdmko? Imam namen doma skupaj zašvasat (v trgovini pride 200€, kar je malo huda cena za kos železja)

Rabil bi dolžino nogic, razdaljo med nogicami zgoraj pri vpetju in razdaljo spodaj (stik na podlago) in pod kakšnim kotom je treba naredit nogico za vzvod - dvig.

Hvala za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Js pa danes u lescah, jutri n v nedelo pa mal cez dolomite ☺

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 1. 2016 at 7:47, yamafrik pravi:

Koliko pa skupna širina (motor + stranski kovčki)? A pri nas v Koruptolandu tudi težijo, če je vse skupaj širše od predpisanega 1m?

Kdo teži oziroma, kje težijo glede širine?
Glede na to, da je Givi ali Kapa ali kdo drug dal na tržišče kovčke, pomeni, da se mora proizvajalec le teh držati predpisanih norm v kolikor je širina zakonsko določena, kar nam je jasno. Tako, da tudi jaz se s tem ne obremenjujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat se je nekaj pisalo, da po Dolomitih kdaj težijo zarad širine. Jaz nisem imel še teh izkušenj (da bi merili).
Ahhh, italjani in predpisi. Tudi povišano steklo (od Givi npr.) bi moralo imeti odtisnjeno homologacijsko številko, pa je nima. Tako, da ne bo ravno držalo.

Spet, če gledamo recimo bavarske Adventure motocikle z original kovčki - ti krepko presegajo širino 1m. Original in po črki zakona si v prekršku - pa razumi če moreš :D Tako, da se jaz ne bi preveč obremenjeval s širino. Razen če res pretiravaš in izpadeš iz povprečja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred eno uro, DinDiin pravi:

850 al 900? Pomoje tezka,kokr rabljeno dobis na ebayu....al pa novo,da te glava boli :)

900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!