Skoči na vsebino

TDM Riders


Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

A je kdo že menjal kolesne ležaje na sprednjem kolesu? Nekaj cvili pa mislim, da druga ne more biti. Ploščice ne cvilijo, ker je tisto kovinski zvok, to pa je kot, da bi neka guma cvilila? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bi, ampak nas je na Štajerskem zametalo :) motor bi samo iz garaže potegnil pa bi ga že polagal do konca :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 7. 2014 at 16:57, pertocanec pravi:

Seveda se takoj začnejo problemi :headbang:  :wallbash: - mi lahko mogoče kdo svetuje, kje bi dobil nosilce za tri kufre s kufri vred za TDM 850 letnik 1999? :whistle:  seveda poceni :blush:

oj helow a si ti že dobil nasilce za stranske kufre lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 1. 2017 at 22:56, DinDiin pravi:

A bi ksno furco letos nardil? :)

jest sem za

lp, n

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Letos se se nisem oglasil, ker se nimam mopedadoma da bi se lahko kaj pelal, moram pa tu napravit reklamo za mozakarja iz ljutomera, ki zna delat cudeze s polomljenimi plastikami. Meni jih je popravljal, ko me je ena zenska nalozila v kriziscu in je mojo st jko fajn zdelala. Tip je zrihtal plastike u piko, zdaj sem menjal motor in sem kupil malo zanemarjeno tdm ko. Danes sem dobil plastike nazaj. KO NOVE. RES NAJLEPSA HVALA BORIS. Mozakar se je vcasih odzival na KAWAMAN, zdaj je pa menda gozila. Res je mojster, pa se perfekcionist.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 let pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!