Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• tomash
      Konec meseca malo na Jadran. Pozna kdo kakšno dobro lokacijo, kje v Dalmaciji? Da je kakšna bolj majhna hiška po možnosti kamnita, s pogledom na morje in da je blizu kakšna fajn gostilna. Ene tri dni se bi potikala tam doli in iščem kaj fino fajnega. Drugače bova pa sproti že kaj našla, bi bilo pa fajn če bi kdo priporočal kako pravo dalmatinsko lokacijo. Hvala.
    • Snečer
      Letos manjša sprememba. Gremo pogledat Veliki Zvon  na skrajni SZ konec Slovenskih dežel Po zemljevidu Petra Kozlera iz 1852, ko ceste še ni bilo. https://www.dlib.si/stream/URN:NBN:SI:img-RKLLJ45G/29671995-115b-4b9e-b722-d87a304c4d8d/IMAGE zemljevid 47Mb
    • SMregistracija
      Zdravo. Mene tudi zanima kako gre to v Sloveniji... namreč če se ne motim se da registrirat KTM EXC modele, potem ko dodaš še vse potrebne stvari nanj...amapk kako gre to pri recimo kawasakiju kxf ali kateri drugi znamki, če seveda dam vse kar je potrebno na njega (supermoto gume, luči, smernike, itd). Hvala v naprej.  
    • Tedybear
      Se spomnim, da je v ponedeljek zjutraj pihalo okoli bajte, da niti pes ni hotel ven. Po službi grem v prostor ob garaži, kjer imam orodje, po rokavice, zaradi zlaganja drv. Okno, ki je vedno odprto na kip,  tokrat odprto nekam čudno, ena ročna žaga, ki visi na tem oknu, pa na tleh. Peeeessddaaa, res je pihalo, sem " ugotovil". Danes grem v isti prostor po gedore.  Ni jih. Preverim pri sinu ( zna vzet, vrnit zelo težko..), pokličem tasta, če jih je  slučajno rabil. Ni. Vidim, da je na mestu, kjer so ponavadi gedore, nekam velika vrzel. Faaaak..vibracijska ročna brusilka....ni jo. In sedaj meni šele kapne. Zakaj čudno odprto okno, žaga na tleh..... kakšen veter koji kurq...nekdo je vlomil. Evo....krst....sem mislil, da se to dogaja samo drugim in ne v naši vasi. Vrednost.ukradenega......ni vredna omembe.  Ampak tisti občutek.....
    • 50yamaha
      Tudi jaz imam problem po zimskem počitku. Skuter Yamaha sicer vžge, ampak ko dam gas ugasne. Lahko za zaženem na tipko, ali nožno, ampak po nekaj sekundah ugasne. Kaj lahko preverim.  Hvala
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!