Skoči na vsebino

Priporočene objave

zgoraj prilepljeno sliko sem si naložil kot avantar ....slika ni 61X64, ampak naj bi jo samo zmanjšalo na 64X64...ko pa sliko naložim mi piše da je naložena slika 61X64.....dokaz

še vedno me pa zanima zakaj to isto sliko meni BP naloži za avantar, če to poskušam narediti za Nts pa mi noče tega naredit......

post-291-1097140792_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni potrebmo..če naložiš novega ti starega kao zamenja.... :hmm:

al kako...ne najdem kje bi se odstranilo avantar...če nobenga ne izbereš potem ti piše da poskusi znova....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Mah, pol ure nazaj sm ga še mel, zdej pa ni več hudiča kravjega gor... :cry: :cry:

Ne morm si pa novega naštelat, izpiše se mi, da nimam dovoljenja ga nabildat, hudiča avatarjevega! :fight2:

Kko nej to zdej naredim????????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz mam tud težavo z avatarjem.

Če tega zdajšnjega odstranim, in hočem naložit iz svojega računalnika enga drugega, mi naloži zopet tega zdajšnjega, čeprov sem kliknil enga drugega.

Če pa naložim avatar iz motosvet galerije mi ga pa normalno naloži. :(

Pa ni nč narobe s tistmu ki ga hočem naložit iz svojga compa zato, ker sem ga že prej imel za avatar, zdej ga pa spet hočem imet mam pa težave.

Ful čuden se mi zdi, ker mi nobenega iz mojega compa noče naložit, iz galerije ga pa takoj. :hmm:

no če kdo kej več ve bi prosil za pomoč

lp cagiva

tega supermana mam zdej, hočem pa tistga Elmota imet, tko kt prej :cry:

post-1406-1105203199.gif

post-1406-1105203220.gif

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm :hmm:

zdej mi ga pa je naložil, sam skače ne, pa še črn ozadje je :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

OK ZDEJ SEM PA ČIST RAZPIZDEN!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

pa zakva ne morem nobenga avatarja si naštimat, mam slikco 64x64 , 12.0kB pa jo ne morem naložit :cry: .....največ fora je pa to da jo eden tuki na forumu ima jz jo pa ne morem dat,....v bistvu sploh ne morem nobene slike si naštimat za avatar še tistga Elmota poskočnga k sem ga prej skoz mel brez problemov ne morem nazaj dat,...vsakič mi napiše tist error.. :cry: :cry:

PROSIM ZA POMOČ!!!!!

hvala za odgovore že vnaprej :)

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi delil skrivnost z vesoljnim motosvetom?

...ja me je kr mal sram :blush: ....je bla bl moja napaka...

namreč šele kasnej sem opazu da se zdej ne da več bitnih slik naštimat, namreč včas smo jih lahko ane :? :)

tko da sem jo pol sam spremenu v .jpg in stvar dela zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ko prlimam avatar mi ga ne pokaže. Poskusil sem z jpg, gif, bmp,... Imam mogoče premalo objav?

No zdej vidm da zadeva celo deluje. Ne vem kaj je bilo prej narobe.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima zakaj moj avatar, ki je anim. gif ne dela kot animiran gif ampak kot fiksna slika... :cry:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp imam en problem glede avatara. Torej prvo sem zbrisal svoj stari avatar in nato dodal drugega, ki se ne prikaže, vendar se mi prikaže stari avatar :wacko: Kako lahko rešim problem, da se bo prikazal novi avatar?

Lp SiMoN`

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kliknil naloži avatar, velikost slike je 17,2 KB in glede pixlov tudi štima, sedaj pa sem še 1x probal in sem spet izbral tisto sliko, vendar mi je prikazalo sliko, ki sem jo imel prej....... :unsure: Nevem kaj bi še lahko bilo narobe :? ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem zbrisal iz računalnika tisto sliko ki sem jo imel prej za avatar, to kaj imam sedaj sem še 1x pomanjšal, da je imela okrog 10kb in je nato šlo :D Mogoče imaš isti problem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima zakaj moj avatar, ki je anim. gif ne dela kot animiran gif ampak kot fiksna slika... :cry:

Js mam isti problem.

@BlueSpeed: vidim, da ti zadeva v avatarju laufa! :OK: Kaj si naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!