Skoči na vsebino

Guzzisti


Priporočene objave

Pozdravljeni !

Koliko vas je kaj tukaj na Motosvetu lastnikov Moto Guzzijev ?

Kje ste bili najbolj zadovoljni s servisom svojega konjička ?

pa še kaj kar se tiče Guzzija.

LP -> M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini motor, mora bit v garazi poleg moje Fut v parih letih, je Moto Guzzi Griso 8v. Pol bom pa zadovoljen. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene.

Ta bulši za Guzle poštimat je bil Uroš :worship: vendar ga ni več.

Sedaj si pomagava s tastom tako, da na servis od izteka garancije ne vozim več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

V kranju je Vomberger, v Novi Gorici je MOTOMEHANIKA HERVATIN MARČELO. Prejšni lastnik je mojga vozu v novo gorico, velik hvaljo pa tud tega v kranju. Jst sm v kranju samo neki delov nabavu, pa je kr u redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dva guzzija, le mansa 1 pa quoto. Z obema zelo zadovoljen, zato oba ostaneta hišna člana, mogoče pa nabavmo še kakega rabljenega grisa. :worship: Dele nabavljam sam, pa tudi šraufam vse sam, tako da zame ni neke panike zaradi servisov. Dokler bo obstaju guzzi v Italiji, bo tudi pri meni doma, zaradi uvoznikov se pa ne sekiram preveč.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v Pomurju si vse napake popravljamo sami,ker se vsak od nas nekaj razume na mehaniko, sicer je teh bolj malo ,so pa.Velika prednost guzzijev je ta,da paše veliko delov od Fiata ,zato se deli dobijo v vsaki boljši trgovini z rezervnimi deli.Vsi vozimo Californie in imajo od 45000 do 65000 km,vendar večjih popravil ni imel nihče. :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Hvala vozniku Moto Guzija ki mi je pomagu pri predrti gumi. Škoda da smo se pol zgubil u Mirni peči, kr sm mu pir oblubu. Če se še gdaj srečama maš dva u dobrem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Obujam staro temo, ker me zanima glede servisa za guzzi, predvsem tistih v LJ ter Motomehanike v Novi Gorici.

Ima kdo izkušnje z njimi? Priporočate katerega drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obujam staro temo, ker me zanima glede servisa za guzzi, predvsem tistih v LJ ter Motomehanike v Novi Gorici.

Ima kdo izkušnje z njimi? Priporočate katerega drugega?

Pozdravljen.

Jaz ga vozim k Vombergerju v Kranj.

Se kar poglobi in sem zadovoljen z njim. Res pa je , da kakih resnih težav do sedaj nisem imel.

Redni servisi, nastavljanje ventilov pa kaka malenkost , ker je še garancija. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem olje pušča iz sprednjih vilic, pa je tudi še v garanciji.

Pa sem si rekel, da nima smisla tega delat sam, dokler je garancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obujam staro temo, ker me zanima glede servisa za guzzi, predvsem tistih v LJ ter Motomehanike v Novi Gorici.

Ima kdo izkušnje z njimi? Priporočate katerega drugega?

Damjan je še zmeri Car za Guzzije :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri Damjan pa je to?

Jann, kdaj si moraš vzet čas in prit na redno torkovo srečanje, ki ga imamo člani Guzzi kluba v "Old London pubu" v Trzinu ob 20.00 uri in prepričan sem, da boš izvedel marsikaj koristnega v zvezi z Guzziji, pa tudi komu je vredno zaupati (glede na izkušnje članov), svoj motor v popravilo. In seveda kdo je Damijan ... .) :)

Popravljeno . Popravil Synth
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!