Skoči na vsebino

TOČAJKE


TITO

Priporočene objave

Predvsem kraj in ime barčkov...da bomo imeli kakšno novo lokacijo za obiskat , ker vsakdanjih točajk se naveličaš.... :yea1: :yea1:

Torej...z besedami na plan!

Predvsem kraj in ime barčkov...da bomo imeli kakšno novo lokacijo za obiskat , ker vsakdanjih točajk se naveličaš.... :yea1: :yea1:

Kriterij! Morejo biti vredne pogleda in zapravljenega denarja ob obisku, ter da ostane v lepem spominu vsaj teden dni do obiska naslednje oštarije! :winkiss:

Torej...z besedami na plan!

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še raj s slikami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar Dilca, Slovenska Bistrica:

post-281-1215155722.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo..za eno lokacijo vam povem jaz...Prikupno dekle blond dolgih las...Bar na postaji Šentvid pri Stični...Ime ji je Sabina če se ne motim...mater...morem it preverit ali ji je res tako ime...

He,he...kot v reklami...Curica je bila pravi bonbončič!!!! :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bar laguna ob dupleški gramoznici, kelnarca in lastnica joca, zelo radodarna :whistle: , bar tuš oil na streliški v maribori, par fajnih kelnarc tud nič sramežljivih, bar super na petrol pumpi na pobrežju v mariboru, ona ta črna uff je huda, ramzes pub na pobrežju tut kar nekaj kelnarc ki nikol ne razočarajo z videzom in ustrežljivostjo, pa da še gremo malo vuni iz mojga sela... gams- v slovenski bistrici- verjetno vsem motoristom iz našega konca dobro poznano, ne rabim omenjat sploh hehe, potem bar lenka v ravnah na koroškem, ena mlada črna kelnarca tud dobra, gostišče lahovnik v prevaljah ena bjonđa nenormalnooo dobraaa, pol oni kafič v mislinji pri tuš trgovini na oni ploščadi- je lani tud ena mlada in nič sramežljiva tam delala, pol v slovenj gradcu, bar faraon v samem centru mesta- tud kar nekaj takih kelnarc da ti oke vun padejo, čeprav ena je taka suha pa kisla, ampak je večina kar hudih, bar laser v slovenj gradcu- lani je tam ena mala vroča delala kaka 2 tedna samo, verjetno prek študenta, pol je pa nisem več vido---mater kak mi je žal... :whistle: , no drugač pa še bi lahko našteval v nedogled hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bar laguna ob dupleški gramoznici, kelnarca in lastnica joca, zelo radodarna :whistle: , bar tuš oil na streliški v maribori, par fajnih kelnarc tud nič sramežljivih, bar super na petrol pumpi na pobrežju v mariboru, ona ta črna uff je huda, ramzes pub na pobrežju tut kar nekaj kelnarc ki nikol ne razočarajo z videzom in ustrežljivostjo, pa da še gremo malo vuni iz mojga sela... gams- v slovenski bistrici- verjetno vsem motoristom iz našega konca dobro poznano, ne rabim omenjat sploh hehe, potem bar lenka v ravnah na koroškem, ena mlada črna kelnarca tud dobra, gostišče lahovnik v prevaljah ena bjonđa nenormalnooo dobraaa, pol oni kafič v mislinji pri tuš trgovini na oni ploščadi- je lani tud ena mlada in nič sramežljiva tam delala, pol v slovenj gradcu, bar faraon v samem centru mesta- tud kar nekaj takih kelnarc da ti oke vun padejo, čeprav ena je taka suha pa kisla, ampak je večina kar hudih, bar laser v slovenj gradcu- lani je tam ena mala vroča delala kaka 2 tedna samo, verjetno prek študenta, pol je pa nisem več vido---mater kak mi je žal... :whistle: , no drugač pa še bi lahko našteval v nedogled hehe...

Pa kaj ti še sploh delaš kaj druga, al samo po gostilnah hodiš?

Mogoče pa še bo kaj iz tebe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brežice

Sigel, Rondo

Domišljije vam pa ne bom budil....;-) :naughty: :naughty:

Če pa kom pašejo kubanski ritmi...je pa tu Aquarius...oziroma wasserturn... :whistle:

Popravljeno . Popravil RAF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti še sploh delaš kaj druga, al samo po gostilnah hodiš?

Mogoče pa še bo kaj iz tebe... :D

Dostavlja pijačo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še enpar primorskih kar na kupu :evilgrin: VERTIGO Ajdovščina :rolleyes: Trije priveji x2 lepotičke v šanku=Cela motoristična skupina happy :winkiss:

Pa še enpar primorskih kar na kupu :evilgrin: VERTIGO Ajdovščina :rolleyes: Trije priveji x2 lepotičke v šanku=Cela motoristična skupina happy :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti še sploh delaš kaj druga, al samo po gostilnah hodiš?

Mogoče pa še bo kaj iz tebe... :D

pa to jaz med šihtom čez poletje vse uredim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So vse dobre kelnarce v naših krajih očitno dale odpoved :unsure:

eee gebre , gebre .....

bled...old cup na glavni avtobusni postaji .......vam bo pivo postregla ..... :naughty: :naughty:

post-7732-1215202005_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _SEBA_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulco bar v Pivki.

Tam je zmeraj kaka fajn kelnarca. :ninja:

A to misliš ono črno z opel tigro :whistle:

Drugače pa se tudi najde kaj dobrega v Slo. Bistrici pri Gamsu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa to je??? :whistle: :whistle: :whistle:

pri najbolšem sosedu :whistle:

pozimi na Golteh pa tale streže :whistle:

post-5241-1215612349_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam so se ti roke tresle :hmm:

:P

še ni blo šnopsa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba sm bil v centru na kofetu, pa sem upal, da ta luštna dela :wub: ...pa je delov en tip :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba sm bil v centru na kofetu, pa sem upal, da ta luštna dela :wub: ...pa je delov en tip :headbang:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba sm bil v centru na kofetu, pa sem upal, da ta luštna dela :wub: ...pa je delov en tip :headbang:

Ja je biu pa un k kukr en pedčk zgleda :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba paaaazi se :naughty: :lol1:

Drugače pa...jezer je trenutno prijetno hladen, se prov paše notr vršt :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!