Skoči na vsebino

MOTO oprema - Usnjena za chopper


pino

Priporočene objave

Ej!

Veliko programa Komine imajo v MotoShop Palma v Kočevju. To vem, ker sem tudi sam od tam in imam kar nekaj njihove opreme.Na netu sem videl da so iz Cordure in imajo celo spredaj ščitnike.Japonska cena je nekje cca. 54-50 eur in v SLO ne odstopa dosti. Preveri! Ti dodam še njihovo stran.

http://freeweb.siol.net/dmaric/

Ajd!

O hvala, bom skočil v naslednjih dneh v Kočevje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem u šiht lepo v kombinezonu, v ruzaku pa za preoblečt, čist enostavno.

x2

Kaj se bos matru in kupvou se žbiljon drugih stvari.....

Kaj imata oba v pisarnah omaro za kombi. spravit, pa tuš :whistle: nekateri imate luksuz "šihte".

Jst samo navlečem nase usnje, sm enak kot iz bazena! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je že kdo zvohal kje v kakšni trgovini kakšne tekstilne iberhose :unsure:

Tiste od znamke Komine v Evropi niso dobavljive.

Sem že razmišljal da bi kupil ene poceni navadne tekstilne motoristične hlače in jih dal eni šivilji, da mi jih priredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo zvohal kje v kakšni trgovini kakšne tekstilne iberhose :unsure:

Tiste od znamke Komine v Evropi niso dobavljive.

Sem že razmišljal da bi kupil ene poceni navadne tekstilne motoristične hlače in jih dal eni šivilji, da mi jih priredi.

Ni čisto isto, namen je pa podoben.

http://www.louis.de/_4022a9fb833af8e4c9560...2&anzeige=0

Sem kar zadovoljen s celo zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je še kakšen choppersit (to je un s fool kroma in ropota pa trese) kje? Iščem kakšno dobro klasično usnjeno črno jakno za chopper. A mate kakšen naslov poleg TC v SLO, Louis in Hein Gericke v Avstriji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi k Borkotu oz. v IMOB.

Ti ga naredi po meri za isti ficek kot stane en povprečen pri zgoraj naštetih.......

Ko je mene meril, sem opazil, da je imel končanih en cel kup brezrokavnikov za en klub.

Tako, da dela tudi to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še kakšen choppersit (to je un s fool kroma in ropota pa trese) kje? Iščem kakšno dobro klasično usnjeno črno jakno za chopper. A mate kakšen naslov poleg TC v SLO, Louis in Hein Gericke v Avstriji?

čoper robe imaš na tone, odvisno je koliko si pripravljen plunit keša. začenš lahko pri original harley oblačilih, pa triumph ima super opremo, bmw ima čiste klasike, potem arlen ness in še cel kup ameriških firm, mislim da ima celo hugo boss ali en tak drag posebno moto linijo itd. pa tudi yamaha, honda, kawa, suzuki in ostali imajo oblačila. to lahko vse dobiš pri zastopnikih motorjev ali preko interneta ali pa pogledaš na njihovih straneh naslove najbližjih trgovin. ampak tu pač ne pričakuj full jakne za 150 €, cene so kar konkretne.

če hočeš ceneje pa imaš en kup pakistanskih firm, ki jh imajo različni trgovci, hein gericke, louis, motorrad klinik in podobne in pa omenjeni IMOB v miklavžu.

robe je na tone, odvisno koliko ti dopušča denarnica. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabiti na Vranskem sta dva najboljša za usnje : Inde in Samo.

A bi se dalo dobiti kakšen kontakt od teh dveh ali pa kogarkoli drugega (ki ne oglašuje) in veste, da naredi dobro jakno z ščitniki, zadrgami za zračenje itd v barvi usnja po izbiri.

Pa še moja izkušnja z "oglaševalci".

Napisal sem Email in klical v ...(namerno ne bom objavil imena sedaj, ker mu dam še eno priložnost, ko ga bom obiskal) ter izrazil željo po usnjeni motoristični jakni in hlačah v rjavi barvi. Doživel sem popolno neposlovnost, ki je na trenutke mejila že na nesramnost, do mene in moje želje.

Ko sem izrazil željo po rjavi barvi se je stvar odvijala takole:

ON: "Iz rjave barve ne delamo več, niti ne nabavljamo usnja v rjavi barvi"

JAZ:"Se mi ne mudi in lahko počakam do Vaše prve nabave usnja".

ON: "Ne, mi delamo samo iz črne barve usnja".

JAZ:"Usnje navsezadnje lahko nabavim sam in Vam ga prinesem".

ON: "NE, šivam samo iz usnja, ki ga sam nabavim".

JAZ:"V redu pa mi nabavite vi usnje bom že počakal".

ON: "Za eno jakno se mi to ne splača"...

Dobro dela ampak poslovnost in prijaznost DO STRANK sta mu pa španska vas. Kaj potem pomaga če dobro šiva in se trudi.

Vam sporočim naslednji teden, ko ga nameravam obiskat nadaljevanje te zgodbe.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo dobiti kakšen kontakt od teh dveh ali pa kogarkoli drugega (ki ne oglašuje) in veste, da naredi dobro jakno z ščitniki, zadrgami za zračenje itd v barvi usnja po izbiri.

Ok zdaj pa mi nekaj ni jasno, ali hočeš res nekaj super posebnega ali kako to da ne dobiš nekaj konfekcijskega, ki bo ziher ceneje kot če gnjaviš enega da ti izdela po meri?

kolikor vem inde dela samo športno, verjetno se ne bodo ukvarjali z tvojimi željami. tudi imob verjetno ne bo šel daleč stran od ostoječih modelov ker je treba kroj prilagodit itd.

koliko sploh računaš da bi zapravil za jakno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

A bi se dalo dobiti kakšen kontakt od teh dveh ali pa kogarkoli drugega (ki ne oglašuje) in veste, da naredi dobro jakno z ščitniki, zadrgami za zračenje itd v barvi usnja po izbiri.

Pa še moja izkušnja z "oglaševalci".

Napisal sem Email in klical v ...(namerno ne bom objavil imena sedaj, ker mu dam še eno priložnost, ko ga bom obiskal) ter izrazil željo po usnjeni motoristični jakni in hlačah v rjavi barvi. Doživel sem popolno neposlovnost, ki je na trenutke mejila že na nesramnost, do mene in moje želje.

Ko sem izrazil željo po rjavi barvi se je stvar odvijala takole:

ON: "Iz rjave barve ne delamo več, niti ne nabavljamo usnja v rjavi barvi"

JAZ:"Se mi ne mudi in lahko počakam do Vaše prve nabave usnja".

ON: "Ne, mi delamo samo iz črne barve usnja".

JAZ:"Usnje navsezadnje lahko nabavim sam in Vam ga prinesem".

ON: "NE, šivam samo iz usnja, ki ga sam nabavim".

JAZ:"V redu pa mi nabavite vi usnje bom že počakal".

ON: "Za eno jakno se mi to ne splača"...

Dobro dela ampak poslovnost in prijaznost DO STRANK sta mu pa španska vas. Kaj potem pomaga če dobro šiva in se trudi.

Vam sporočim naslednji teden, ko ga nameravam obiskat nadaljevanje te zgodbe.

LP

Nikola Tesla

Je pa še eden špica blizu Ptuja..... na Borlu takoj ko prideš preko mostu desno...prva liga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inde Vransko dela vse in ne samo športno.Oglasi se pri Vidi in bo uredila zadevo.Samo Rančigaj je v telefonskem imeniku glej pod Čeplje.Naredi pa zelo kvalitetne in unikatne stvari.Imam usnjene stvari od obojih in so zelo dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej.d

Hvala za kontakt bom kontaktiral tudi Inde iz Vranskega.

Pervy

V tem je stvar, ne iščem nič posebnega, le dobro jakno z ščitniki, ki ne bo v črni ali v pisanih barvah, ampak v peščeno rjavi. Tako, ki jo bom z veseljem oblekel tudi ko bo vroče. Zakaj misliš, da imajo avstralci usnjene klobuke peščene barve in zakaj nosijo čevlje ravno tako v peščenih barvah.

Koliko mislim dati? Kolikor bodo rekli. Če bodo hoteli preveč, potem še vedno lahko naročim komplet čez lužo, kjer je izbira nekaj čisto drugega kar poznamo mi. Vsakemu od vas privoščim, da vsaj enkrat obiščete enega takih pravih centrov v ZDA in šele potem boste vedeli zakaj ljudje hodijo celo po nakupih čez lužo. Se splača, če verjameš ali ne je karta kmalu povrnjena že samo, če imaš namen kaj konkretnega kupiti.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy

V tem je stvar, ne iščem nič posebnega, le dobro jakno z ščitniki, ki ne bo v črni ali v pisanih barvah, ampak v peščeno rjavi.

vse to mi je popolnoma jasno zato pa sem vprašal koliko misliš dat ker če prideš do enega in rečeš daj naredi tako in tako jakno za 1000€ nebo problema, če pa hočeš nekaj podobnega kar si že videl in pričakuješ custom made jakno v SLO za ceno konfekcije v ZDA pa bo težka....

vem kako zgledajo dobre trgovine (sicer ne v zda), jaz bi se recimo brez težav oblekel pri triumphu in bmw-ju (malo tu malo tam) samo cene mi ne dišijo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

Zelo kvalitetno usnje, vsi izdelki so narejeni zelo dobro..

Po 10 letih od nakupa motoristične jakne, sem moral menjati le podlogo v notranjosti..

Priporočam..

Hiša usnja Herman Kokol

od njega mam tudi jaz 2 leder jakni in izgleda kot da bosta držali večno. worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me če tu v Leder Herman d.o.o. delajo usnjene kombinezone samo za chopperiste ali tudi za ostale?

če me spomin ne vara je pred leti bilo tudi za ostale.

najbol ziher je kar vprašat: klik -> kontakt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se ti zdi ta usnjen kombinezon na zgornji, zadnji sliki na levi (kjer sta dve punci) za chopperje?

Meni je všeč un, ki ga nosi punca na desni strani (ker se ne svetlika tolk), samo bi čudno zgledalo na športno potovalne motorju, ane?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se ti zdi ta usnjen kombinezon na zgornji, zadnji sliki na levi (kjer sta dve punci) za chopperje?

Meni je všeč un, ki ga nosi punca na desni strani (ker se ne svetlika tolk), samo bi čudno zgledalo na športno potovalne motorju, ane?:?

mislim...

dal sem ti link kjer maš mail in telefonske.

kaj te glumiš nekaj? blink.gif

zarad mene se lahko samo v gatah voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je naredil farič iz celja jakno in brezrokavnik po meri, po želji barve, skratka kar sem želel

po zelo ugodni ceni. sem super zadovoljen

preden greš k njemu pokličeš, prideš tja, se zmeniš kak model, kako žepi, barve... pol te izmeri.. počakaš 14 dni - cca... prideš spet tja.. še nekaj meri, počakaš cca 1 uro (greš na kavo)

in fertik

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!