Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

pred 1 minuto, Tex pravi:

Drzi, samo v denarnici ni pritrjena na motor.. :rtfm: :ras:;)

pa pritrd na motor ... al pa pod sedež ;):P

pred 1 minuto, Tex pravi:

Ja pol tudi na vetribranskem steklu/sipi ali na vilicah ni na vidnem mestu, ce kontrolot stoji ob vozilu.. 

na vilci jo mam in je na vidnem mestu ... takoj pod križem ... s strani se lepo vidi ... mi je že policaj na izvozu gledu ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma kontrolorji ne težijo (in niti ne ustavljajo pa čeprav je ne vidijo, ker je nekje zalepljena na boku, preverjeno), pa čeprav je na blatniku zadaj. Ko te ustavi te pač pregleda, lahko tudi pod sedež, mora pa biti tako zalepljena, da ne omogoča malverzacij. 

Pravkar, maus pravi:

pa pritrd na motor ... al pa pod sedež ;):P

na vilci jo mam in je na vidnem mestu ... takoj pod križem ... s strani se lepo vidi ... mi je že policaj na izvozu gledu ;)

 

zakaj si pa 2x zapisu? A prvič ni blo dovolj? a pol te je polcaj 2x gledu, k si 2x napisu? A maš 2 vinjeti? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Načeloma kontrolorji ne težijo (in niti ne ustavljajo pa čeprav je ne vidijo, ker je nekje zalepljena na boku, preverjeno), pa čeprav je na blatniku zadaj. Ko te ustavi te pač pregleda, lahko tudi pod sedež, mora pa biti tako zalepljena, da ne omogoča malverzacij. 

še najbolj je na vilcah in sicer na unem delu, ki gre v cev :P  ... vidna je ... par posedanj vilc in rata nevidna ... ćarolija :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

pa pritrd na motor ... al pa pod sedež ;):P

na vilci jo mam in je na vidnem mestu ... takoj pod križem ... s strani se lepo vidi ... mi je že policaj na izvozu gledu ;)

 

Tudi moja je tja prilepljena.. Se je treba rahlo priklonit in pogledat, da se vidi.. No, kontrolirali pa je se niso oziroma me niso ustavili, da bi preverili.. 

Just now, maus said:

še najbolj je na vilcah in sicer na unem delu, ki gre v cev :P  ... vidna je ... par posedanj vilc in rata nevidna ... ćarolija :P

 

Da, tam ko je tako lepo svetlece srebrno.. Tam sigurno dobro prime.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Načeloma kontrolorji ne težijo (in niti ne ustavljajo pa čeprav je ne vidijo, ker je nekje zalepljena na boku, preverjeno), pa čeprav je na blatniku zadaj. Ko te ustavi te pač pregleda, lahko tudi pod sedež, mora pa biti tako zalepljena, da ne omogoča malverzacij. 

zakaj si pa 2x zapisu? A prvič ni blo dovolj? a pol te je polcaj 2x gledu, k si 2x napisu? A maš 2 vinjeti? :P

 

u mlinu pa na MS morm vse večkrat povedat, da si kj s spominom zapomnete :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

še najbolj je na vilcah in sicer na unem delu, ki gre v cev :P  ... vidna je ... par posedanj vilc in rata nevidna ... ćarolija :P

 

brez šale, mi je serviser pred leti povedal, da jo je tip zalepil na vilice, na tist srebrn del, potem je pa čez neki časa še servis vilic opravil :D

Da, meni je na vilicah tudi ok, gre najlepše dol, veliko lepše kot s plastike.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

brez šale, mi je serviser pred leti povedal, da jo je tip zalepil na vilice, tist srebrn del, potem je pa čez neki časa še servis vilic opravil :D

Da, meni je na vilicah tudi ok, gre najlepše dol, veliko lepše kot s plastike.

brez šale .. so mi povedali, da tega sploh ni malo ;)

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, maus said:

še najbolj je na vilcah in sicer na unem delu, ki gre v cev :P  ... vidna je ... par posedanj vilc in rata nevidna ... ćarolija :P

 

Kolegica namestila na takšen način. Strošek približno 300eur.... menjava semeringov in olja na vilicah. Bila je besna.

Lahko bi ji Dars povrnil škodo, ker se je ravnala po navodilih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bostjan L pravi:

Kolegica namestila na takšen način. Strošek približno 300eur.... menjava semeringov in olja na vilicah. Bila je besna.

Lahko bi ji Dars povrnil škodo, ker se je ravnala po navodilih!

valda :D .... ja .. škoda je kr precejšnja ;)  ... zakaj pa ni mene vprašala :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

valda :D .... ja .. škoda je kr precejšnja ;)  ... zakaj pa ni mene vprašala :P

 

ker ti bi ji predlagu naj jo nalima na izpušno krivino :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, maus said:

valda :D .... ja .. škoda je kr precejšnja ;)  ... zakaj pa ni mene vprašala :P

 

Verjetno bi predolgo trajalo da bi ji razložil kako se rokuje s teleskopom in kam daš roza nalepko :)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Bostjan L said:

Kolegica namestila na takšen način. Strošek približno 300eur.... menjava semeringov in olja na vilicah. Bila je besna.

Lahko bi ji Dars povrnil škodo, ker se je ravnala po navodilih!

Lahko pa bi ona drzavi povrnila stroske brezplacnega solanja, ker, roko na srce, ocitno je bil ta dnar skoz okno vrzen.. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pri meni so jo nadzorniki in nadzornice že večkrat gledali-e:whistle:,toliko o tem ,da na dveh kolesih nikoli ne ustavljajo.:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Mavti pravi:

No ja pri meni so jo nadzorniki in nadzornice že večkrat gledali-e:whistle:,toliko o tem ,da na dveh kolesih nikoli ne ustavljajo.:panic:

se čudjo, da se skuter sploh premika :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

se čudjo, da se skuter sploh premika :P

 

Pa še vprašajo tako začudeno od kje pravte ,da ste doma:huh: kot da je Slovenija najmajn velikosti Rusije:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..matr mate dela s to bogo nalepko..       :slap:

...nalepiš jo na barvano plastiko...pol jo pa z olfa nožem dol spraskaš....tko kot prejšnji lastnik mojega motorja....       ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Zivnorc pravi:

..matr mate dela s to bogo nalepko..       :slap:

...nalepiš jo na barvano plastiko...pol jo pa z olfa nožem dol spraskaš....tko kot prejšnji lastnik mojega motorja....       ?

Ne štekam zakaj je treba sploh dol praskat. Tanovo čez prlimaš, ker verjetn je prejšnji lastnik itak najdu idealno mikrolokacijo.:naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
17 minutes ago, maus said:

verjetno ima tale zgodba še drugo stran ;) ....  sicer se jaz s tem ne ukvarjam ... ;) 

Ne ne ne .. to je enostranska zgodba ..

Aja? A tako .. Ti si za v politiko. Ko se darile (podkupnine) delijo skoz zravn, ko pa je štala pa "jaz nič nimam s tem" .. bogi Rajko .. če si že vsem nam zrihtal gratis vinjeto bi pa še Rajkotu eno, no ..

:P ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tex pravi:

Ne ne ne .. to je enostranska zgodba ..

Aja? A tako .. Ti si za v politiko. Ko se darile (podkupnine) delijo skoz zravn, ko pa je štala pa "jaz nič nimam s tem" .. bogi Rajko .. če si že vsem nam zrihtal gratis vinjeto bi pa še Rajkotu eno, no ..

:P ;)

če bi prej reku, pol ja .. zdj je to v javnosti in ne morm nič ... js mam na vsaki šipi od avta po eno, pa se mi ni nobena strgala 

niko mi neče govorit, kok veljavnih vinjet nj mam na avtu :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

če bi prej reku, pol ja .. zdj je to v javnosti in ne morm nič ... js mam na vsaki šipi od avta po eno, pa se mi ni nobena strgala 

niko mi neče govorit, kok veljavnih vinjet nj mam na avtu :ras: 

ima se može se! ?;)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva komentarja na to temo. Seveda ne moja:

1:

"Samo malo kmečke pameti in problema ne bi bilo. Uporabiti pravilo, ki velja pri zamenjavi bankovcev. Banka Slovenije brezplačno zamenja poškodovane bankovce. Spletni ogled je možen na /Banka Slovenije-zamenjava poškodovanih evrobankovcev/. V bistvu je vinjeta potrdilo o vplačani članarini, s katero uveljavljaš ali ne predpisane storitve. Tudi ni mi jasno, zakaj reklamacija nameščene vinjete samo 30 dni od nakupa? Lahko jo kasneje namestim, saj jo lahko podarim...Glede reklamacij so v vsaki trgovini življenski in rok za reklamacije izdelka je najmanj eno leto. No, državne firme znajo zagreniti, da se lahko samo čudiš od kod jim ideje. Tako je, če nekomu daš moč, nima pa osnovne vzgoje, kaj z njo početi, pa se enostavno postavlja in šopiri v stilu "to sem jaz,kaj mi pa moreš".

2:

"Men se je isto zgodilo... s tem, da sem jo jaz hotel prilepit takoj, pa se mi je vseno strgala...ko sem jim poslal fotko strgane vinjete....so me zavrnili. Potem sem jim rekel da bom nalepil strgano in sem jo. Rekel sem jim da če me slučajno ustavijo zaradi tega jim bom pokazal email, v katerem so me zavrnili. Na srečo me niso nikoli ustavili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba primerjava med bankovcem in vinjeto. 

Prvi je izdelan z namenom prenasanja, vinjeta ni. 

Tskim se se kaj drugega trga, ne samo vinjete.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, krucymucy pravi:

Slaba primerjava med bankovcem in vinjeto. 

Prineseš nazaj strgano vinjeto, neuporabljeno, pa ti ne morejo dati nove, tastaro pa uničt? Ta je res bosa. Kaj bi s tem manevrom un ata profitiru? NIČ! Kok so na darsu oškodovani? 2 eura, tok kt jih stane nalepka?  

Greš na zavod za zaposlovanje, pa ti rečejo, da moreš sam iskat službo. Greš na Center za socialno delo, pa ti nočejo izpolnt obrazca, ki so ga sami zakomplicirali. Greš na upravno enoto, pa oddaš vlogo, pa te jebejo z zakonom, ki ne obstaja. Greš na inšpektorat za delo, ker te delodajalc jebe, pa ne morš uveljavt svojih pravic. Greš na DARS zamenjat vinjeto...

Javni uslužbenci so zato, da pomagajo državljanom. Ne pa da nas jebejo.

Preljubi slovenci, jebe se nam, če nas jebejo. Važno je samo to, kdaj bo nov del nadaljevanke Kmetija po domače, kdaj pride nov I-phone ven, ter kdaj bo Passat upgrejdan. 

To pa je moj komentar. Pa bi vseen še citiral Cankarja: 

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!