Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

pred 11 minutami, skalar36 pravi:

1. Javni uslužbenci so zato, da pomagajo državljanom. Ne pa da nas jebejo.

2. Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni!

1. DARS je državno podjetje ;)

2. hlapec nima nobenih pravic, torej ne mora zamenjati vinjete

p.s.

nobenega ne ščitim, ker ne poznam konkretnega primera ... slišim pa včasih od kakšnega sodelavca, ki je malo bližje tem zadevam, da so razlogi za zamenjavo zelo bizarni ... eden od teh je, da so otroci nalepili vinjeto na predal od mize in je člouk prinesu ladlc od mize s sabo in je hotu novo .. ne vem kako so to rešili :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

1. DARS je državno podjetje ;)

 

Kdo bo primaknil denar, ko boste slabo poslovali? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Kdo bo primaknil denar, ko boste slabo poslovali? ;)

tisti, ki sedaj vleče milijone od dobička  ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

tisti, ki sedaj vleče milijone od dobička  ;)

 

No potem imam prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

No potem imam prav.

ne .. jaz imam prav :P 

če teh miljonastih milijonov ne bi vlekli iz državnega podjetja, bi podjetje lahko veliko več vlagalo v svojo infrastrukturo, tako pa gre za druge tire ;) in še za kaj ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

ne .. jaz imam prav :P 

če teh miljonastih milijonov ne bi vlekli iz državnega podjetja, bi podjetje lahko veliko več vlagalo v svojo infrastrukturo, tako pa gre za druge tire ;) in še za kaj ;) 

:winkiss:    :love1:  :friend1: :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakosorto imas danes teh ticev. Verjamem da se jih najde precej, ki bi na svoj novi avto prestavili vinjeto s starega. 

Potem, ko se jim raztrga gre pa na 24ur. Ti itak vse objavijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Vsakosorto imas danes teh ticev. Verjamem da se jih najde precej, ki bi na svoj novi avto prestavili vinjeto s starega. 

Potem, ko se jim raztrga gre pa na 24ur. Ti itak vse objavijo.

Ja in? Če tastaro prinese nazaj ni DARS oškodovan NIČ! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, skalar36 said:

Ja in? Če tastaro prinese nazaj ni DARS oškodovan NIČ! 

Lepo pise da vinjeta ni prenosljiva. 

Sicer bi jo naredili na ježka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, krucymucy pravi:

Lepo pise da vinjeta ni prenosljiva. 

Sicer bi jo naredili na ježka.

Čak, če on prinese poškodovano vinjeto nazaj, DARS mu jo vzame pa mu da novo, kako jo bo potem prenesu? 

Glede na to, da delam v trgovstvu, pa večkrat kako stvar zamenjam, se mi zdi ravnanje nerazumljivo. Potem pa ko pomislim, kako deluja naša državica mi je pa logično.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Vsakosorto imas danes teh ticev. Verjamem da se jih najde precej, ki bi na svoj novi avto prestavili vinjeto s starega. 

Potem, ko se jim raztrga gre pa na 24ur. Ti itak vse objavijo.

jp ti ti grdi državljani , kaj delajo državnim ubogim institucijam ......

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Lepo pise da vinjeta ni prenosljiva. 

Sicer bi jo naredili na ježka.

Pizda si trd ,da ti ne povem kot kdo ......če imaš ti drugo stran vinjete , ki si jo odtrgal , račun itd ...kje vidiš problem , kakšno prenašanje , pač se ti zatrga. ti si vedno in povsod popolen ?  

Jaz sem jo nalimal naprimer postrani , že , ko je bil samo košček naliman se ni dalo popravit in bi jo raztrgal in seveda bi mi ti na okenčku rekel , da sem jo želel nalimat na drugo vozilo .  Ma čez okenček te počm po piskru ......

 

38294480_1817513458329084_6217659652876795904_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Ja in? Če tastaro prinese nazaj ni DARS oškodovan NIČ! 

če jo poskuša dol potegnit iz starega avtomobila ter jo hoče na novga nalept  in jo strga pač reče, da jo je strgal .. in ima tudi račun 

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem jo nalimal naprimer postrani , že , ko je bil samo košček naliman se ni dalo popravit in bi jo raztrgal ...

moj oče jo je tut postran nalepu .. ker ni mogel počakati, da pridem iz službe ... in sedaj je postrani ... vendar je še vedno veljavna .. pa še malo je zmečkana :P 

 

pa še par primerov poznam, ko so vinjeto nalepili na teleskop od sprednjih vilic in so jo strgali ... hotu je novo vinjeto in škodo. ker je zjebu semering ... kokr mi je znano, ni dobil nove ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz sem jo nalimal naprimer postrani , že , ko je bil samo košček naliman se ni dalo popravit in bi jo raztrgal in seveda bi mi ti na okenčku rekel , da sem jo želel nalimat na drugo vozilo .  Ma čez okenček te počm po piskru ......

Zato pa, aldje, včlanite se v AMZS! 

Tam vam brezplačno odstranijo staro vinjeto in strokovno nalepijo novo! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem teden dni predno sem šu z Audija na BMW-ja (junija) dal zamenjat na Audiju predno šajbo, ker je bla počena. Valjda sem mislu z računom od menjave šajbe it po novo vinjeto, da jo bom dal na BMW-ja. Pridem po Audija pa se mi na servisu pohvaljo, da so uspel vinjeto prestavt na novo šajbo.  :angryrant1: Pravzaprav dve, slovensko in austrijsko.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

jp ti ti grdi državljani , kaj delajo državnim ubogim institucijam ......

Pizda si trd ,da ti ne povem kot kdo ......če imaš ti drugo stran vinjete , ki si jo odtrgal , račun itd ...kje vidiš problem , kakšno prenašanje , pač se ti zatrga. ti si vedno in povsod popolen ?  

Jaz sem jo nalimal naprimer postrani , že , ko je bil samo košček naliman se ni dalo popravit in bi jo raztrgal in seveda bi mi ti na okenčku rekel , da sem jo želel nalimat na drugo vozilo .  Ma čez okenček te počm po piskru ......

 

letošnja vinjeta je kar krhka, sem jo pri odlepljanju iz osnove skoraj strgal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Kmet2 said:

Pizda si trd ,da ti ne povem kot kdo .....

Ti si. Vinjeta ni prenosljiva!

Ce menjas steklo ti jo menjajo brez problema in brez vprasanj. Ce jo poizkusas odlepiti in se ti zatrga pac ne. 

16 minutes ago, Frenk 67 said:

Jaz sem teden dni predno sem šu z Audija na BMW-ja (junija) dal zamenjat na Audiju predno šajbo, ker je bla počena. Valjda sem mislu z računom od menjave šajbe it po novo vinjeto, da jo bom dal na BMW-ja. Pridem po Audija pa se mi na servisu pohvaljo, da so uspel vinjeto prestavt na novo šajbo.  :angryrant1: Pravzaprav dve, slovensko in austrijsko.

Ce imas za audija in bmw, potem pa vinjeta le ni tak strosek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, maus pravi:

če jo poskuša dol potegnit iz starega avtomobila ter jo hoče na novga nalept  in jo strga pač reče, da jo je strgal .. in ima tudi račun 

Če uporabiš (ne leti na tebe, ampak na splošno) 5 zrn soli, ki jih imaš v glavi, prideš do ugotovitve, da v tem primeru, DARS ni oškodovan, ker je nekdo plačal 1 vinjeto, in ob zamenjavi ima še vedo 1 vinjeto. Nima 2. Težava bi bila, če bi zahteval novo, stare pa ne prinesel nazaj.

Če mu je ne zamenjaš mora dotična oseba plačati 2.

Zdej pa res ne dvomim več, da slovenski uradniki in politiki samo še zato, da nagajajo navadnim državljanom, namesto, da bi delali to za kar so plačani, izvoljeni in NAJ bi bili usposobljeni- Reševati težave,(neumne, ali malo manj  neumne) probleme ljudi, ki rabijo pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Snecer pravi:

letošnja vinjeta je kar krhka, sem jo pri odlepljanju iz osnove skoraj strgal...

Avstrijsko vedno spravim dol v enem kosu, naše sranje pa razpade v prafaktorje in že lahko čoham ko debil. Je verjetno v ceni vinjete vključen še dodatek za rekreacijo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

ti ne razumeš

Tle se pa strinjam 100%! Marsikaj v tej državi ne razumem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, skalar36 said:

Če uporabiš (ne leti na tebe, ampak na splošno) 5 zrn soli, ki jih imaš v glavi, prideš do ugotovitve, da v tem primeru, DARS ni oškodovan, ker je nekdo plačal 1 vinjeto, in ob zamenjavi ima še vedo 1 vinjeto. Nima 2. Težava bi bila, če bi zahteval novo, stare pa ne prinesel nazaj.

Če mu je ne zamenjaš mora dotična oseba plačati 2.

Zdej pa res ne dvomim več, da slovenski uradniki in politiki samo še zato, da nagajajo navadnim državljanom, namesto, da bi delali to za kar so plačani, izvoljeni in NAJ bi bili usposobljeni- Reševati težave,(neumne, ali malo manj  neumne) probleme ljudi, ki rabijo pomoč!

Ampak na vinjeti lepo pise da ni prenosljiva. 

Seveda placas dvakrat, ce bi jo rad imel na dveh avtih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

Ampak na vinjeti lepo pise da ni prenosljiva. 

Seveda placas dvakrat, ce bi jo rad imel na dveh avtih..

Normalo. 

Če pa prineseš neuporabljeno nazaj, ti jo pa ne zamenjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!