Skoči na vsebino

Pokaži vinjeto in vse o vinjetah za motor


Sanda7

Priporočene objave

10 minutes ago, skalar36 said:

Normalo. 

Če pa prineseš neuporabljeno nazaj, ti jo pa ne zamenjajo...

Zakaj bi neuporabljeno nazaj nosil?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, skalar36 pravi:

(ne leti na tebe, ampak na splošno)

vem, da ne leti na mene... če bi jaz osebno te stvari reševal, bi mogoče ravnal drugače ali vsaj poskušal spremeniti marsikateri pravilnik ...

kokr vem, se z vinjetam ravna huje kot z denarjem, saj je to vrednostni papir ... za zamenjavo le tega obstajajo določena pravila in pogoji .. kdo jih je pisal in kdo potrdil oziroma sprejel, pa ne vem. 

Sicer pa marsikaj vem, vendar ni vse javno :P 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuk kompliciranja....

Nalepis adijo itak vseeno kak nalepljena le,da je!!!!

Ce si pa skompliciran pac cuvas kako nalepis saj te tvoja omejenost lahko stane novih 120eu.. 

Ko bi mi avto prodali in dol pobrali obe letni vinjeti in pol zahtevali druge,da jih nalepimo na nov avto? In kaj mislite,da bi nam jo Avstrici dali?Dej no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, krucymucy pravi:

Zakaj bi neuporabljeno nazaj nosil?

Ker je bila slabo narejena in se je pred uporabo poškodovala do te mere, da ni bila veljavna. 

Upam da si ze slišal za reklamacijo, kjer se izdelek zamenja, če ni v skaldu z kvaliteto katera naj bi bila oglaševana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Ker je bila slabo narejena in se je pred uporabo poškodovala do te mere, da ni bila veljavna. 

Upam da si ze slišal za reklamacijo, kjer se izdelek zamenja, če ni v skaldu z kvaliteto katera naj bi bila oglaševana.

Do zdaj nalepu 30+ vinjet...

Tudi ce se malo razparala medlepljenjem se lepo vidlo,da prvic nalepljena in da ni poskodovana zaradi mutenja in nikakor ne verjamem,da bi bila neveljavna...kot sem omenil,ce si omejen na izgled placaj strokovno montazo,ce si sam nesposoben! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, skalar36 pravi:

Ker je bila slabo narejena in se je pred uporabo poškodovala do te mere, da ni bila veljavna. 

Upam da si ze slišal za reklamacijo, kjer se izdelek zamenja, če ni v skaldu z kvaliteto katera naj bi bila oglaševana.

Sem čakal takšno foro. Pred uporabo se je poškodovala? Se ni poškodovala, ko jo je stric uporabil s svojimi ročicami? Ker v tem primeru jo je on poškodoval. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Zdej pa res ne dvomim več, da slovenski uradniki in politiki samo še zato, da nagajajo navadnim državljanom, namesto, da bi delali to za kar so plačani, izvoljeni in NAJ bi bili usposobljeni- Reševati težave,(neumne, ali malo manj  neumne) probleme ljudi, ki rabijo pomoč!

 

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Sem čakal takšno foro. Pred uporabo se je poškodovala? Se ni poškodovala, ko jo je stric uporabil s svojimi ročicami? Ker v tem primeru jo je on poškodoval. 

A pri vas ko naredite škodo na državni lastnini s svojimi ročicami sami poravnate škodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

 

A pri vas ko naredite škodo na državni lastnini s svojimi ročicami sami poravnate škodo?

na žalost takoj ko si jo kupil ni več državna ampak privatna lastnina :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

 

A pri vas ko naredite škodo na državni lastnini s svojimi ročicami sami poravnate škodo?

ponavadi se pomete...saj veš kam :P

in da, smo država birokratov, žal bolj papeški od papeža, že od pamtiveka dalje.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

ponavadi se pomete...saj veš kam :P

in da, smo država birokratov, žal bolj papeški od papeža, že od pamtiveka dalje.

 

 

Žalostno je, da ko se gre za navadne državljane, se ukrepa po črki zakona. Se upošteva vse predpise in zakon.

Ko pa res barabe kapitalno kradejo in ropajo delavski narod, pa ni zakona, ki bi jih obsodil. @Kmet2 je reku, da smo banana republika. Ga bom popravil. Mi smo olupek od banane republika.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater enga jamranja ... 

Delavca skalarja ropajo, damija birokrati jebejo na dnevnem nivoju ...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Delavca skalarja ropajo, damija birokrati jebejo na dnevnem nivoju ...

...ljudje tvoje sorte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, skalar36 said:

...ljudje tvoje sorte.

Ne lapaj ne. 

Oz. ce odgovorim v tvojem stilu. 

Mene sele ropajo. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Mene sele ropajo. 

V srbiji do tud vinjete:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, sesir said:

V srbiji do tud vinjete:naughty:

Vinjeto sem kupil samo enkrat v zivljenju. Prvo leto, ko so bile polletne. 

Potem sem videl da je ne potrebujem. 

Z mopijem se po avtocesti furat je kot bi sel na kurbe. Placas, pa se nimas se tako fino kot bi se lahko imel. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

 

A pri vas ko naredite škodo na državni lastnini s svojimi ročicami sami poravnate škodo?

Vinjeta je bila nepoškodovana. Dokler jo ni stric prijel v roke. Ker jaz sem tebi citiral zapis, kjer si napisal, da je bila vinjeta slabo narejena in se je poškodovala pred uporabo. Ni se poškodovala pred uporabo, ampak med ali pri uporabi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Borutt pravi:

Dokler jo ni stric prijel v roke.

Ni se poškodovala pred uporabo, ampak med ali pri uporabi. 

Namesto, da bi nam bil za zgled, nas ščuvaš naj kažemo s prstom na starejšega škilavega strica :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Mater enga jamranja ... 

Delavca skalarja ropajo, damija birokrati jebejo na dnevnem nivoju, Krucija fedri jebejo ...

ko bi vsaj bilo jamranje, ampak je zgolj ubogo dejstvo kam smo uspeli zapeljati, vsaj nekoč mnogo bolje stoječo državico.

Sicer kaj bi ti zastopu, k si srpski tajkun :P

V naši državi pogrešam elastičnost, širino razmišljanja, zdravo pamet, sicer pa EU je isto skurpucalo. Tega ni, se raje skrivamo za predpisi. Zakaj ker srednjim in nižjim uradnikom je bilo včasih prepovedano misliti (ostali pa sam za svojo rit mislijo)

In da se vrnem na vinjeto. Matematično so ti razložili, da do oškodovanja ne more priti, če DARS dobi celo (četudi je raztrgana, pretrgana ali delno poškodovana) nazaj. Edin strošek je tisk. torej 1€ recimo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, 3nity pravi:

Namesto, da bi nam bil za zgled, nas ščuvaš naj kažemo s prstom na starejšega škilavega strica :hmm:

Nikakor...le oseba,ki prejme v svojo last popolno stvar in jo unici...hmm mogoce si ti kriv...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Vinjeta je bila nepoškodovana. Dokler jo ni stric prijel v roke. Ker jaz sem tebi citiral zapis, kjer si napisal, da je bila vinjeta slabo narejena in se je poškodovala pred uporabo. Ni se poškodovala pred uporabo, ampak med ali pri uporabi. 

vinjeta je v uporabi šele ko se prvič na AC zapelješ :P

Samo birokratsko povem. Do takrat je pa v neuporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Ne lapaj ne. 

Oz. ce odgovorim v tvojem stilu. 

Mene sele ropajo. 

Ne spotikaj se vame, pa se ne bom jest vate. Simpl.

Ropajo tud mene. Pa me ne gane. Jest se bom ze znajdu. Mi ni hudga Ni mi pa vseen k ropajo take, k se ne morejo znajt al se pa ne znajo. Se rad postavm tud za druge, k se ne morjo/al pa me znajo sami. Pa tud ce jest najebem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, 3nity pravi:

Namesto, da bi nam bil za zgled, nas ščuvaš naj kažemo s prstom na starejšega škilavega strica :hmm:

Citiral sem zapis, kjer je bilo navedeno, da se je vinjeta poškodovala pred uporabo. Pa se menda ni pred, ampak med oziroma pri uporabi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, 3nity said:

Če ne bi bila nalepka škart, se to ne bi zgodilo.

Vinjeta MORA biti mehansko obcutljiva!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!