Skoči na vsebino

PRAVI POPUSTI


Saint

Priporočene objave

Jaz tega ne razumem povsem. Celo leto popusti? Zakaj pa? Ne morejo robe prodat? Ali je le fajn finta za privlačit kupce? Če je tako, potem je edino pametno, da slovenski trgovci (no, razen tistih, ki so že v fazi "celoletnih" popustov in nasvet že upoštevajo) dvignejo cene, pol pa celo leto -20 do -30 % skonto. Pa bodo vsi veseli...

Resno, za popust mora biti razlog, recimo off sezona, preveč blaga, v štartu napačno nastavljena cena, morda količinski popust. Če vsak dobi popust v vseh primerih, potem itak lahko rečemo, da je kar splošna cena nižja...Je pa res, da če bi bila taka tudi napisana (in brez "-xx% off"), bi večina brihtnih rekla, da je baraba, ker ne da popusta ...neverending story... :headbang:

Zakaj se sploh sekirat zakaj nekdo da nekdo pa ne?

Trije ti recejo, da popusta ni.Basta.Zakaj pa ne?To je njihova stvar.

Cetrti ti ponuja popust.Njegova stvar.Tebe samo zanima, ali je ponujeni izdelek enakovreden tistemu pri ostalih treh.Recimo da ugotovis da je.

Kje bos kupil?(Pa ne mislim na razliko 2 eurov).

Zakaj bi kupil recimo Xeno v Louisu (razen, ko je mogoce v akciji), ce je cenejsa v Tc-ju?

In zakaj bi kupil stojalo v TC-ju, ce je v Louisu cenejse?

Res je, da nasemu egu godi tudi to, da nas v trgovini sprejmejo kot stare znance, sam, ce samo zato kupis stvar pri njih, ki je 50-100 eur drazja kot drugje, kaj si potem...?

Svaka cast prijaznim prodajalcem (v tujini in pri nas), vendar je koncna cena na zalostn obicajno tisti faktor, ki doloci, kje bom kaj kupil(pa spet ne govorim samo o parih evrih).

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se sploh sekirat zakaj nekdo da nekdo pa ne?

Trije ti recejo, da popusta ni.Basta.Zakaj pa ne?To je njihova stvar.

Cetrti ti ponuja popust.Njegova stvar.Tebe samo zanima, ali je ponujeni izdelek enakovreden tistemu pri ostalih treh.Recimo da ugotovis da je.

Kje bos kupil?(Pa ne mislim na razliko 2 eurov).

Zakaj bi kupil recimo Xeno v Louisu (razen, ko je mogoce v akciji), ce je cenejsa v Tc-ju?

In zakaj bi kupil stojalo v TC-ju, ce je v Louisu cenejse?

Res je, da nasemu egu godi tudi to, da nas v trgovini sprejmejo kot stare znance, sam, ce samo zato kupis stvar pri njih, ki je 50-100 eur drazja kot drugje, kaj si potem...?

Svaka cast prijaznim prodajalcem (v tujini in pri nas), vendar je koncna cena na zalostn obicajno tisti faktor, ki doloci, kje bom kaj kupil(pa spet ne govorim samo o parih evrih).

Lp!

Flight

Evo, s tem se pa povsem strinjam. Pomembna je končna cena, ki jo plačaš, pa četudi je ista navedena že na izdelku (in jo torej dobiš pred ekstra popusta...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

OK NISEM NAŠEL KAM BI TO DAL PA PIŠEM SEM, MOGOČE PA NEBI BILO NORO ODPRETI NOVO TEMO KAMOR BI PISALI O RAZNIH AKCIJAH TRGOVIN.

kratek prevod za ne-nemce!

totalna razprodaja opreme, ki se je lažje umazala (tako piše) pri požaru

VSE MORA VEN - popusti od 30 do 70%

v akciji 1100 kosov čelad, 800 kosov tekstil in leder oblačil, rokavice, 200 parov škornjev, givi kufri, avspuhi,...

začetek četrtek 5. julij do sobote 14. julij, vsak dan, tudi v soboto 8.7. od 10 do 17 ure.

Poškodovani in znižani so tudi motorji ducati, honda in triumph.

aja še to - trgovina je v Lipnici ob izvozu iz AC, torej cca 10-15 km od šentilja po AC ali stari cesti proti Grazu. če pa je res kaj pametnega v akciji poročam v četrtek ko gremo pogledat gor!

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj si norrr če je to res pa peš letim gor po čelado za pol cene naprimer al pa kakega ducatija, te gre honda že danes od hiše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY iz kere smeri pa se odpravlas gor?

če prav vem velenje (KeC), slov. bistrica, MB,.... ker kec menda vozi je on naslov za vprašat č je še kaj fraj ker gremo z avtom da bomo meli robo kam dat če bomo kaj kupili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trasa je prava ampak je avto žal že polno zaseden. Moja visokost, Pervy, wind in vapotek gremo kliniko obrat. Če bodo kašne dučeje prodajali po pol cene mogoče tudi kupimo :whistle:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trasa je prava ampak je avto žal že polno zaseden. Moja visokost, Pervy, wind in vapotek gremo kliniko obrat. Če bodo kašne dučeje prodajali po pol cene mogoče tudi kupimo :whistle:

Dej mi kako malenkost kupte :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

For you. Veš da. :winkiss:

pol bi pa samo proso ce bote meli kako minutko viska....ce majo kake dele za cbr 600 fs 2001 letnik...izpuh,sipco,pokrov sedeza,...drugo zadno plastiko ko je luc not....

da ne bi zastonj gor hodo....

pa se pol bote lahko napisali kake so kaj cene ko se vrnete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......totalna razprodaja opreme, ki se je lažje umazala (tako piše) pri požaru

VSE MORA VEN - popusti od 30 do 70%.......

Hvala, Pervy !!!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK NISEM NAŠEL KAM BI TO DAL PA PIŠEM SEM, MOGOČE PA NEBI BILO NORO ODPRETI NOVO TEMO KAMOR BI PISALI O RAZNIH AKCIJAH TRGOVIN.

kratek prevod za ne-nemce!

totalna razprodaja opreme, ki se je lažje umazala (tako piše) pri požaru

VSE MORA VEN - popusti od 30 do 70%

v akciji 1100 kosov čelad, 800 kosov tekstil in leder oblačil, rokavice, 200 parov škornjev, givi kufri, avspuhi,...

začetek četrtek 5. julij do sobote 14. julij, vsak dan, tudi v soboto 8.7. od 10 do 17 ure.

Poškodovani in znižani so tudi motorji ducati, honda in triumph.

aja še to - trgovina je v Lipnici ob izvozu iz AC, torej cca 10-15 km od šentilja po AC ali stari cesti proti Grazu. če pa je res kaj pametnega v akciji poročam v četrtek ko gremo pogledat gor!

kak pa je odprta trgovina?

imaš ti problem z očmi.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... sem misla, da je samo v soboto od 10. do 17. za med tednom pa sem misla, da je drugač odprto.

sori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre jutr kdo gor, pa ima še kaj prostora... se priporočam. v tem primeru lepo prosim, če me pokliče na telefon (ki je naveden v profilu), ker ne bom več dosegljiva na računalniku.

hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo prosim pove ker nikjer ne najdem kakšne znamke opreme se sploh prodajajo? vidim samo znamke motorjev, glede čelad in opreme pa nič :trance_33_sleep: ker ne bi rad zastonj gor hodo pa tam videl probiker kombinezone. no saj če prodajajo ducatije, bi že lahko meli kaj spodobnega. dainese pa neke v tej smeri. iščem pa tut čelade in sicer shark, shoei, x-liter upam da imajo kaj od tega :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mo preden se tisti bolj oddaljeni zaženee gor počakajte da mi danes preverimo zadevo ker motorrad klinika je včasih malo na hece. ko so bili še na stari lokaciji so imeli večkrat take "akcije" ampak potem si ugotovil da je v akciji najbolj nemogoča roba, ki se že par let ne proda, recimo prastari dainese kombinezon (sicer še nov) v belo-roza-fluroscento rumeni barvi :SS, pripadajoči škornji, škornji številk 36 in 46, itd..... :headbang:

bomo vidli kaj imajo zdaj če je res gorelo, drugače smo iz njihovih "akcij" vedno prišli praznih rok :alien1:

od firm vem da imajo ogromno ducati original robe, pa razne honda repsol cote in jakne itd....

skratka počakajte na raport, ki sledi danes zvečer :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa velja, da za to naše žrtvovanje pobiramo prostovoljne prispevke za nabavo hladnih hmeljevih napitkov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!