Skoči na vsebino

PRAVI POPUSTI


Saint

Priporočene objave

veš kaj... dej mi poglej za kovčke... od 42 litrov naprej... prosim. pa če bo kaj, bi šla jutri gor.

aja... pa kappa al pa givi more bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC kdaj se boste vrnili iz Klinike?

Jaz se bom danes ob cca. 15.30h podal v Liebnitz pa me zanima ali bo do takrat že izdelano poročilo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa velja, da za to naše žrtvovanje pobiramo prostovoljne prispevke za nabavo hladnih hmeljevih napitkov. :whistle:

Ti sam ne pozab za mojo majčko pogledat B) O:-) .

Aja, pa za jopce, pa kombi, pa škornje,l ahko tut rokavice :lol1:

Sej vem, da sm zahtevna :whistle: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil daneb ob 8.55 v Lipnici pred trgovino, odprla se je ob 9, tako da sem bil noter med prvimi. Pomoje bo tisto kar je boljše že danes razprodano, sam sem kupil kar sem imel namen se pa res splača dobra akcija (moja Arai čelada je bila 40% znižana, tudi atejeve hlače 40%, rokavice 30%, tako da sma opravila dober nakup. Zelo zadovoljen). Najlepše od vsega pa mi je bilo, ko je na poti iz trgovine mimo prihrumel Ducati 1098 s Termignoni v katerega sem se danes do konca zaljubil. zvok je nor :kva2: , v trgovini videl tudi MV Agusto F4 1000, tako da sem noro vesel odšel domov :) Ampak kot pravim, je kar nekaj ljudi, ni ravno pretirane gužve, ampak dobre stvari hitro grejo... hvala Pervy da si objavil to z akcijo :worship: aja pa ko si pisal o neki stari robi, moja čelada je tudi na arai strani in ni noben star model...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC kdaj se boste vrnili iz Klinike?

Jaz se bom danes ob cca. 15.30h podal v Liebnitz pa me zanima ali bo do takrat že izdelano poročilo B)

Ne še :(, večinoma smo službeni in bomo štartali malo prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prakar sem se vrnil iz klinike,

robe je veliko, vendar cene niso glih tako ugodne kot sena veliko piše (čelade ne upoštevam).

kupil sem si ene rokavice in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo kupil kakšno želvo? Koliko so ble kaj znižane? sem gledal da je dainese s ceno 84€ že v osnovi bila cenejša kot v sloveniji... seveda pa na to ceno še popust, zanima me koliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil čelado danes na Kliniki v Laibnitzu HJC Fs10 Infinity znižana iz 300 na 200ojrov.

Drugače pa robe kar nekaj, recimo Spyke, Ducati konbinezoni -30%, tudi Sidi enako, Triumph roba -35%, Suomy čelade vse -50%, nekaj Nolank -30%, Arai -35%. Pa Shubertk tudi nekaj. No kar se čelad tiče se na nekaterih vidi malo umazanije, druge so kot da ni bilo nič, recimo moja je pa bila original zapakirana v škatli (nitko nikad dirao :naughty: ). Ko boste kupovali dobro preverite če ima čelada vse sestavne dele, ker sem opazil da na nekaterih manjka recmo podbradni ščitnik za veter, pa nosni ščitnik,... je pač nekdo rabil zadevo :devil:

Se najde kar nekaj robe, samo mislim da so(bodo) najbolj iskane številke hitro pošle. Tak da kdo ima namen kaj kupit, čimprej gor. Pa če kdo ne zna nemško, in bi rad kaj povprašal/se pozanimal, ne se bat, ima djevojko gori koja govori i malo slovenski... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem nekoliko razočaran, no ja, če bi želel jakno za 400-500 EUR in jo dobil 35% ceneje, bi bilo OK. Givi kljub popustu drag, Schubert tko tko, na kratko nisem kupil nič.....

Bom pa za kazen moral šraufat eno omaro iz IkeA (tudi Fight Club me ni izučil). Izlet lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa ponudba,če sploh,motorjev naprimer Honda,cena..?

Je kaj od cross opreme..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil čelado danes na Kliniki v Laibnitzu HJC Fs10 Infinity znižana iz 300 na 200ojrov.

Drugače pa robe kar nekaj, recimo Spyke, Ducati konbinezoni -30%, tudi Sidi enako, Triumph roba -35%, Suomy čelade vse -50%, nekaj Nolank -30%, Arai -35%. Pa Shubertk tudi nekaj. No kar se čelad tiče se na nekaterih vidi malo umazanije, druge so kot da ni bilo nič, recimo moja je pa bila original zapakirana v škatli (nitko nikad dirao :naughty: ). Ko boste kupovali dobro preverite če ima čelada vse sestavne dele, ker sem opazil da na nekaterih manjka recmo podbradni ščitnik za veter, pa nosni ščitnik,... je pač nekdo rabil zadevo :devil:

Se najde kar nekaj robe, samo mislim da so(bodo) najbolj iskane številke hitro pošle. Tak da kdo ima namen kaj kupit, čimprej gor. Pa če kdo ne zna nemško, in bi rad kaj povprašal/se pozanimal, ne se bat, ima djevojko gori koja govori i malo slovenski... :yea1:

popravek: arai 40% :D drugače pa jaz nisem dobil zraven podbradnega ščitnika za veter in nosnega ščitnika? a to serijsko spada k moji čeladi? arai condor voltage red

Kakšna je pa ponudba,če sploh,motorjev naprimer Honda,cena..?

Je kaj od cross opreme..?

cross opreme je bilo kar nekaj

Je možno čelade tudi preizkusit?.

am mislim da ne, nisem pa prepričan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo nazaj, žal smo bili včeraj malce pozni tako da nisem zvečer še hodil na motosvet.

Torej. Kar veliko zadev imajo znižano. Obutve je bolj malo, X-litek nimajo, Araike pa so dobrih 30% znižane. Oprema je v zelo dobrem stanju. Tu pa tam se kakšne sajice poznajo ampak nič takšnega da se ne bo dal očistit. Najbolj se po moje splača kupovat recimo Ducatijeve pa Triumphove izdelke ki so znižani nekje od 30-40%. Tu mislim predvsem na recimo oblačila pa dodatke.

Imajo nekaj kovčkov (Givi). Pogrešali pa smo recimo kakšne soft bage in takšne zadeve. Par tank torb in to je vse.

Če je še kakšno specifično vprašanje kar izvolite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa se splača kupit givi-jev kovček ali je isto kot pri nas (cena)?

itak da se splača ti sam šibi gor, pa še kake švic gate ti bojo šenkal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo nazaj, žal smo bili včeraj malce pozni tako da nisem zvečer še hodil na motosvet.

Torej. Kar veliko zadev imajo znižano. Obutve je bolj malo, X-litek nimajo, Araike pa so dobrih 30% znižane. Oprema je v zelo dobrem stanju. Tu pa tam se kakšne sajice poznajo ampak nič takšnega da se ne bo dal očistit. Najbolj se po moje splača kupovat recimo Ducatijeve pa Triumphove izdelke ki so znižani nekje od 30-40%. Tu mislim predvsem na recimo oblačila pa dodatke.

Imajo nekaj kovčkov (Givi). Pogrešali pa smo recimo kakšne soft bage in takšne zadeve. Par tank torb in to je vse.

Če je še kakšno specifično vprašanje kar izvolite.

Neki je blo govora, da so tudi motorji znižani? (sej nebom kupu sam firbec me matra) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene za kufre so bile okoli 300-400€, pač odvisno od velikosti potem pa je na to še popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Araike pa so dobrih 30% znižane.

40%... :whistle: vsaj jaz sem jo dobil 40% ceneje, čeprav je ena prodajalka rekla -30% ampak je potem na blagajni zračunal -40% :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tudi jaz capljala po kliniki in odpeketala z dolgim nosom.

V glavnem oblačil za ženske(jakne, hlače…) skorajda ni bilo. No, ena jaknica mi je bila kul…na mojo žalost št. 34(36?)….pa škornji… št. 43 :doze:

Vprašanje, če so dali vso robo že prvi dan v prodajo…po moje jo šibajo postopoma in zna biti te preostale dni kaj več izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ducatijeve opreme majo nekaj na izbiro če te to zanima.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ne grem nikamor, ker me glih jakne zanimajo :glare:

Kot sem napisala, zna biti danes in jutri kaj več robe.

Vzami vso zadevščino kot izlet in pojdi pokukat....morda se pa le kaj najde. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!