Skoči na vsebino

PRAVI POPUSTI


Saint

Priporočene objave

-Motorad klinik- v Lipnici (oziroma pred njo), ima racing škornje (alipinestars, dainese,..) vse po 70 EUR, mislim da stari modeli pa še teh je bolj malo ostalo ker jih so jih že ful prodali po polovični ceni, mi je danes povedal prodajalec. Za ženske je pa še kar nekaj številk na izbiro.

Imajo pa še 30 - 70 % popuste na (lanske, predlanske) kombinezone pa 30 - 50% popuste na čelade.

Npr.: dvodelni kombinezon Wintex Imola za 300 EUR (Bruto)

lp, Ico

Kje se pride do te Motoradklinik trgovine v Lipnici??Sem ze enkrat iskal omenjeno zadevo, neuspesno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Motorad klinik- v Lipnici (oziroma pred njo), ima racing škornje (alipinestars, dainese,..) vse po 70 EUR, mislim da stari modeli pa še teh je bolj malo ostalo ker jih so jih že ful prodali po polovični ceni, mi je danes povedal prodajalec. Za ženske je pa še kar nekaj številk na izbiro.

Imajo pa še 30 - 70 % popuste na (lanske, predlanske) kombinezone pa 30 - 50% popuste na čelade.

Npr.: dvodelni kombinezon Wintex Imola za 300 EUR (Bruto)

lp, Ico

Kje se pride do te Motoradklinik trgovine v Lipnici??Sem ze enkrat iskal omenjeno zadevo, neuspesno.

stara cesta od sentilja proti grazu; 3.krozisce (ce se ne motim) levo (hala-rimski muzej flavia solva je viden diagonalno levo z glavne smeri proti grazu)...... kot receno,v tem kroziscu levo proti leibnitzu..... cca.2-3 km na desni strani vizavi bencinske je motorradklinik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Ja a bojo se dolg trajale?

A pozim so tud?

Al trajajo dokler jim ne poidejo posiljke?

Sem bil u osterajhu, pa nisem najdu kej pametnega...dobr, res ne kupujem jajca za 5 jurjev, ampak sm hotel nekaj boljšega a'la Dainese al pa Alpinestars (mi je pač všeč, če mam lepe pa kul stvari na sebi...)...pa mi tisto, kar je bilo na lageru ni blo všeč sploh, pa niti cene za omenjeno niso bogve kaj nizke (razen tistih ta skretastih modelov). Zdej mal pri nas preverjam, kaj se še da dobit pa s kolk popusta. Upam, da mi uspe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil u osterajhu, pa nisem najdu kej pametnega...dobr, res ne kupujem jajca za 5 jurjev, ampak sm hotel nekaj boljšega a'la Dainese al pa Alpinestars (mi je pač všeč, če mam lepe pa kul stvari na sebi...)...pa mi tisto, kar je bilo na lageru ni blo všeč sploh, pa niti cene za omenjeno niso bogve kaj nizke (razen tistih ta skretastih modelov). Zdej mal pri nas preverjam, kaj se še da dobit pa s kolk popusta. Upam, da mi uspe  :OK:

Ka pa kej luise v Gradzu?A si bil gor mogoč? :o

Na njihovi strani sem vidu da majo kar neki popusta.

Pa me zanima a je že kdo kupvalu gor in kako je najbolš da greš kupvat?

Al pa druge trgovine :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa kej luise v Gradzu?A si bil gor mogoč? :o

Na njihovi strani sem vidu da majo kar neki popusta.

Pa me zanima a je že kdo kupvalu gor in kako je najbolš da greš kupvat?

Al pa druge trgovine :hmm:

Sm bil na Dunaju. Mal daleč, ampak sem se odločo pa je. Je pa tak, Dainese se še kaj dobi ceneje ko pri nas, Alpinestars majo pa popolnoma iste cene, razen popust je 5% večji (20%) kot pri nas. Pa ni vrag, da ne stisneš še teh 5% posto prodajalca, če kupuješ kaj konkretnega (ne ravno ledvični pas :lol1: ), ne? Ostale znamke so pa verjetno cenejše gor, ampak nisem gledal...U Luisu pa HG boš sigurno našel kaj ugodno, sam če ti bo prav pa všeč pa da te boli k.... za firmo...

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a bojo se dolg trajale?

A pozim so tud?

Al trajajo dokler jim ne poidejo posiljke?

dokler ne poidejo zaloge saj je drugo leto nova kolekcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a bojo se dolg trajale?

A pozim so tud?

Al trajajo dokler jim ne poidejo posiljke?

V trstu so zadnji dve leti razprodaje trajale tudi cez zimo, sklepam, da je tudi drugje podobna situacija. Lahko pa se enostavno odpravis na Imot v Munchen in bos garant dobil veliko ugodnih stvari na enem mestu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je to v trstu? ve kdo za kaj pametnega v gorici, udinah, trstu? zanimam se bol za dainese pa shark

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a ta IMOT to je sejem al kako??kok je vstopnina kej točno je to???mal več prosm povejte...tnx

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sorry k nism takoj vidu...drgač pa tnx :)

dejte povedat če bodo januarja tud razprodaje na moto opremo pa če bojo kok velke popuste pa kje lahko pričakujemo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoče kdo telefonsko od Kermavnerja??

Me zanima, če majo tut oni kakšne akcije ob zaključku leta.

Hvala za odgovor!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Upam, da ta tema ne jezi preveč moderatorje.

Kot že naslov sam pove, bi se šlo v tej temi vse okoli popustov, predvsem, kateri moto trgovci devajo vedno popust ko kaj kupiš pri njih, kateri imajo kartice ugodnosti (kako jih pridobiti) in podobne zadeve okoli popustov pri opremi.

Konkretno mene zanima, kje bi ujagal čelado n84 za čim manj € :? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa ta tvoja N84 :P

Evo, tukaj je ponudba, sicer je verjetno to starejsi model?(bo Kompi verjetno bolj tocno vedel?)

Dodati moras se postnino;ce bi kupil nad 200eur bi ti poslali zastonj, ce pa nad 300 pa dajo se 50 eur popusta- pri meni je bilo oboje, cakal od placila do zastonj dostave iz Italije - do vrat 12 dni...(letos marca)

Aja, pa pomni, servis in garancijo imas zastonj, ampak v trgovini, kjer si kupil!

Strani pa na forum verjetno ne smem dati... :krneki:

Prezzo listino Euro 154,35/prejsnja cena

Euro 95,75 IVA compresa/akcijska

Taglia scegli..LSXLXXL

[attachmentid=94615]

Eh, pa zamocu "uredi".

Se to: jaz bi raje kupil pri nas, sploh glede na vsesplosno zadovoljstvo glede servisa, samo ni slo drugace

(letos nakup motorja in celotne opreme za dva) in je bil vsak euro dobrodosel :?

Ti pa se lahko na obroke zmenis?

Lp!

Flight

post-11539-1175111136.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvotno ni popustov v Slo. trgovinah razen na določene artikle v določenem

obdobju in to vsaka ima zase različno visok popust! :BUA:

Popusti so pri nas določeni po trgovinskem zakonu, tako da so v zimskem času, ko je

tudi OFF SEZONA :BUA:

Različne ugodnosti so pa po tvojem prvem velikem nakupu pri določeni trgovini! :BUA:

1. Npr. Kupiš pri njih motor in imaš 20% pri vsakem "v večnost" naslednjem nakupu,

pa tudi, če gre samo za podkapo, nalepko, ....ect. :(

2. Npr. ali si pa z določeno trgovino v poslovnem stiku in imaš tudi določen popust :OK:

Zato pa imamo ITA in AUT in GER in ...ect. Kjer obstajajo trgovine, ki dajo popust samo, da

ti na čelu piše strank, kadar koli (OFF or IN SEZON)! :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvotno ni popustov v Slo. trgovinah razen na določene artikle v določenem

obdobju in to vsaka ima zase različno visok popust! :BUA:

Popusti so pri nas določeni po trgovinskem zakonu, tako da so v zimskem času, ko je

tudi OFF SEZONA :BUA:

Različne ugodnosti so pa po tvojem prvem velikem nakupu pri določeni trgovini! :BUA:

1. Npr. Kupiš pri njih motor in imaš 20% pri vsakem "v večnost" naslednjem nakupu,

pa tudi, če gre samo za podkapo, nalepko, ....ect. :(

2. Npr. ali si pa z določeno trgovino v poslovnem stiku in imaš tudi določen popust :OK:

Zato pa imamo ITA in AUT in GER in ...ect. Kjer obstajajo trgovine, ki dajo popust samo, da

ti na čelu piše strank, kadar koli (OFF or IN SEZON)! :OK:

lp

Jaz tega ne razumem povsem. Celo leto popusti? Zakaj pa? Ne morejo robe prodat? Ali je le fajn finta za privlačit kupce? Če je tako, potem je edino pametno, da slovenski trgovci (no, razen tistih, ki so že v fazi "celoletnih" popustov in nasvet že upoštevajo) dvignejo cene, pol pa celo leto -20 do -30 % skonto. Pa bodo vsi veseli...

Resno, za popust mora biti razlog, recimo off sezona, preveč blaga, v štartu napačno nastavljena cena, morda količinski popust. Če vsak dobi popust v vseh primerih, potem itak lahko rečemo, da je kar splošna cena nižja...Je pa res, da če bi bila taka tudi napisana (in brez "-xx% off"), bi večina brihtnih rekla, da je baraba, ker ne da popusta ...neverending story... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tega ne razumem povsem. Celo leto popusti? Zakaj pa? Ne morejo robe prodat? Ali je le fajn finta za privlačit kupce?

Kaj ti ni razumljivo? Popusti, v tujini? Ali pri nas? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti ni razumljivo? Popusti, v tujini? Ali pri nas? :?

Zakaj bi bili oz. zakaj se jih pričakuje - popuste namreč? Ali - s kakšnim razlogom?

(in odgovor "Zato, da jaz ceneje skoz' pridem" ni odgovor na "zakaj"...)

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!