Skoči na vsebino

PRAVI POPUSTI


Saint

Priporočene objave

Včeraj videl v Salomonovem oglasniku ... 10% popusta za vse Ducati motorje na zalogi pri Zornik-u na Bledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri šternovih v Kranju dobite popust na: dodatno opremo, rez.dele za Yamaho, opravljeno storitev-delo. Nudijo od 3%-30%! :D

Do kdaj?

Do 31.12.2002! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje pred trgovino Pignolio parkirat motorja tako, da ni pri roki tatovom (nimam še verige).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok!

Parkiraš prav pred trgovino in motor imaš ves čas na očeh. Saj tudi trgovina ni bogve kako velika. Večji del stvari imajo v ločenem skladišču. Ne spomnim se, če sem že napisal: Imajo predvsem Dainese oblačila in rokavice ter Arai in Shoei čelade. Pa Givijev program plus še nekaj robe - škornji, rokavice, majice ipd.

Če se ti pa ne mudi, počakaj na prodajni Intermot, ki je v začetku leta. Vsaj mene so tako svetovali. Še kaj se da o tem prebrati na motosvetu.

Pa ne preveč šparat pri robi. Ko te bo pralo, tako kot je nas, ko smo se vračali s Hvara (skoraj cel čas od Sinja do Ljubljane, kakih 400km) ti bo žal vsakega evra, ki si ga prišparal tako, da si kupil za odtenek slabšo opremo. To je bila moja prva, tako dolga tura. In bila je zelo poučna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........Pignolo?

khmmm....za shoei celado so hoteli 540eur....v trstu sem jo pa dobil (isto) za 470eur...zdj pa preracunajte razliko....je pa res da so imeli v Pignolu nosilce za kufer od givija ,za motor ki je bil v prodaji sele 5 mesecev...

in se nekaj....tudi ce vam bo uspelo presvercat robo cez in potrdit IVO(racun)na italijanski strani,pazite de ne bo znesek vecji kot cca500EUR,ker se da zgodit,da vam italijan kopira racun in ga potem poslje nasim....pol pa cez nekaj casa dobiste na dom pozdrave od carine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Motorad klinik- v Lipnici (oziroma pred njo), ima racing škornje (alipinestars, dainese,..) vse po 70 EUR, mislim da stari modeli pa še teh je bolj malo ostalo ker jih so jih že ful prodali po polovični ceni, mi je danes povedal prodajalec. Za ženske je pa še kar nekaj številk na izbiro.

Imajo pa še 30 - 70 % popuste na (lanske, predlanske) kombinezone pa 30 - 50% popuste na čelade.

Npr.: dvodelni kombinezon Wintex Imola za 300 EUR (Bruto)

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Motorad klinik- v Lipnici (oziroma pred njo), ima racing škornje (alipinestars, dainese,..) vse po 70 EUR, mislim da stari modeli pa še teh je bolj malo ostalo ker jih so jih že ful prodali po polovični ceni, mi je danes povedal prodajalec. Za ženske je pa še kar nekaj številk na izbiro.

Imajo pa še 30 - 70 % popuste na (lanske, predlanske) kombinezone pa 30 - 50% popuste na čelade.

Npr.: dvodelni kombinezon Wintex Imola za 300 EUR (Bruto)

lp, Ico

Ktere firme čelad majo?? Pa kakšne številke?? Pa kakšne so približno cene??

Jaz bi rabil za punco čelado, mala številka. Pa nevem če se mi splača gor pelat pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Motorad klinik- v Lipnici (oziroma pred njo), ima racing škornje (alipinestars, dainese,..) vse po 70 EUR, mislim da stari modeli pa še teh je bolj malo ostalo ker jih so jih že ful prodali po polovični ceni, mi je danes povedal prodajalec. Za ženske je pa še kar nekaj številk na izbiro.

Imajo pa še 30 - 70 % popuste na (lanske, predlanske) kombinezone pa 30 - 50% popuste na čelade.

Npr.: dvodelni kombinezon Wintex Imola za 300 EUR (Bruto)

lp, Ico

Ktere firme čelad majo?? Pa kakšne številke?? Pa kakšne so približno cene??

Jaz bi rabil za punco čelado, mala številka. Pa nevem če se mi splača gor pelat pogledat.

Čelade na popustu so SHOEI XR-800. Ketere številke še imajo pa točno ne vem, samo velikih sigurno ne ker mi ni bila nobena prav. L mi je na žalost malo premala. Imajo torej L in ziher še M za S pa nisem prepričan.

Ker mi ni bila nobena prav se v cene ravno nisem poglablal, na tisti ki sem jo imel na glavi je pisalo 30 % cena pa nekaj čez 300 EUR (bila je poslikana), na neposlikane pa je 50 % popusta.

Mislim pa da je 30 % ali 50 % popusta na napisano ceno, tak je bilo vsaj ko sem kupil kombinezon. Najprej je pisalo 759 ki je bilo prečrtano in zraven pripisano 519 in na to še 40 %, tako da sem plačal nekaj čez 300 EUR.

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje pred trgovino Pignolio parkirat motorja tako, da ni pri roki tatovom (nimam še verige).

Pred trgovino parkiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........Pignolo?

khmmm....za shoei celado so hoteli 540eur....v trstu sem jo pa dobil (isto) za 470eur...zdj pa preracunajte razliko....je pa res da so imeli v Pignolu nosilce za kufer od givija ,za motor ki je bil v prodaji sele 5 mesecev...

in se nekaj....tudi ce vam bo uspelo presvercat robo cez in potrdit IVO(racun)na italijanski strani,pazite de ne bo znesek vecji kot cca500EUR,ker se da zgodit,da vam italijan kopira racun in ga potem poslje nasim....pol pa cez nekaj casa dobiste na dom pozdrave od carine...

Če znaš cenkat ti da lastnica trgovine ful popust. Moja čelada je bila začetna cena 400 EUR (SHOEI), na koncu smo zglihali na 245 EUR. Moraš znat :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Rabil bi si kupit dva stranska kovčka givi ali kapa s pritrdilno ploščo. A bi to tudi dobil na sejmu v Padovi ? Drugače grem s klubom konc februarja na IMOT v Munchen, pa tam nimajo ravno toliko te opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam prejšnji teden situacija taka:

Jakne imajo predvsem od Dainesa (ničpopustov press)

Čelade imajo predvsem od AGV-ja (ničpopustov press)

Ostalo je pa bl tko... no se da kej sicer zmenit sam ne znajo nič razen Italjanščine, pa če vse je neki,... tko hudo mejhno.

lp

Rudib

Evo še nekaj:

V Trstu so odprli novo moto trgovino (še nisem bila) zraven avtobusne postaje in imajo vse za cestake.

Pa še Moto Charli v Trstu nasproti stadiona - bolj mala zadeva, ampak se da kaj najdit.

Vsi, ki se vam ne mudi. Počakajte na sejem v Padovi, ki je konec januarja. Tam dobite vse od moto opreme do rezervnih delov, skratka kar želite. Z Italijani se da tam vse zdilat, tako da če znate dobro težit dobite robo tudi za 80% ceneje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam prejšnji teden situacija taka:

Jakne imajo predvsem od Dainesa (ničpopustov press)

Čelade imajo predvsem od AGV-ja (ničpopustov press)

Ostalo je pa bl tko... no se da kej sicer zmenit sam ne znajo nič razen Italjanščine, pa če vse je neki,... tko hudo mejhno.

lp

Rudib

Kje točno si bil?

Je pa res, da če ne znaš italijansko, se bolj malo kaj zmeniš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tuki čist usi kupujete u tujin? kaj pa kej rokavice. so kej znižane pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za rokavice vem, da so bile lani na IMOTu poceni, tko da som se kar grebli za njih. Ne vem kako bo pa letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj je ta IMOT pa kje :oops:

"MS" Pa še marsikdo je organiziral mislim da 1. ali pa 2. februarja izlet v Munchen na IMOT. Tiste 4 jurje ali nekaj podobnega kolikor sem dal za vožnjo se mi je hitro povrnilo. Rokavice najboljpoceni verzija (brez kevlarja samo doadtno ojačeno s kakšnim koščkom usnja oz. plastike so bile mislim da od 5 eur naprej Usnjene hlače sicer ne goveje usnje sem si kupil za 50 EUR in IXS jakno za 80 EUR. Skratka če si prvi dan gor je bilo glede tega kar dobro poskrbljeno. Kakšnih delov za motorje pa nisem zasledil v prodaji (saj množično ne). sem spadajo razni kufri šipce nosilci roolbari in podobno. Za nakup take robe smo se ustavili v centru mesta kjer so bile na kupu mislim da vse tri oz 4 motoristične štacune. Luis, HG in še dve ne vem kateri. tudi v tistih dveh se je dalo kaj dobiti malo ceneje ampak tako poceni kot na sejmu pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud ni zdel ravno ne vem kako ugodno v italiji!

Sva bla z enim frendom oktobra v Gorici in Trstu. Sej on je potem neki kupil, jaz sm pa kr pri nas, je bla končna cena kr podobna,ker so bli pri na s posezonski popusti!

Je pa tako da imaš dol veliko več izbire,sam nažalost nisem nič tapravega najdu :? In ker sem mel že v LJ neki ogledano,sem potem v Sloveniji kupil italijansko robo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem slišal je letos sejem IMOT šele 23. 2. 2003 v Munchnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot do ke je hudo preprosta, pelješ se po obvoznici nad Trstom, dol pa zaviješ na prvem odcepu za stadion, potem pa samo naravnost po cesti in nekje 50-100 m od priključka na cesto je na levi strani trgovina (direkt na sporti supermarketa , men se zdi, da je La Familia al nekaj takega). Tip ni znal besede angleško, na srečo pa je moja boljša polovica razturala italjansko. :) :) :)

lp

Rudi Bernik

Bil tam prejšnji teden situacija taka:

Jakne imajo predvsem od Dainesa (ničpopustov press)

Čelade imajo predvsem od AGV-ja (ničpopustov press)

Ostalo je pa bl tko... no se da kej sicer zmenit sam ne znajo nič razen Italjanščine, pa če vse je neki,... tko hudo mejhno.

lp

Rudib

Kje točno si bil?

Je pa res, da če ne znaš italijansko, se bolj malo kaj zmeniš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot do ke je hudo preprosta, pelješ se po obvoznici nad Trstom, dol pa zaviješ na prvem odcepu za stadion, potem pa samo naravnost po cesti in nekje 50-100 m od priključka na cesto je na levi strani trgovina (direkt na sporti supermarketa , men se zdi, da je La Familia al nekaj takega). Tip ni znal besede angleško, na srečo pa je moja boljša polovica razturala italjansko. :) :) :)

lp

Rudi Bernik

Ti priporočam, da raje naslednjič zaviješ do italijanske Gorice in se ustaviš v Moto Shop Pignolo, ker imajo dosti večjo izbiro in nižje cene. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Glede AUNERA - GRAZ: bil sem prepričan, da se popusti začnejo od jutri dalje (6.12.2002 -->), zdaj pa sem dobil informacijo, da baje od 14.12. dalje?! Ve kdo kaj več o tem?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede AUNERA - GRAZ: bil sem prepričan, da se popusti začnejo od jutri dalje (6.12.2002 -->), zdaj pa sem dobil informacijo, da baje od 14.12. dalje?! Ve kdo kaj več o tem?????

A mogoce kej ves kolko % naj bi bila roba znizana, predvsem kombenizioni.....

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auner ima predvsem opremo za enduro in off-road (MX).cestnih enodelnih/racing-kombinezonov nima ne spljoh; vsaj na zalogi ne,kolikor vem (se nikdar nisem kaj takega tam videl).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!