Skoči na vsebino

Motorist začetnik (pomoč začetniku pri nabavi vsega od motorja do opreme)


VDaGamma

Priporočene objave

pred 1 minuto, maus pravi:

kaj pa imajo tam :?  ..

po kakšnih cenah :? 

imajo vse, kar jaz rabim :? 

 

Vse imajo, kar rabiš za motor, velika trgovina. Imajo dobre ceno, so tudi izdelki "made for louis" priznanih znamk in zaradi tega je cena sindikalna.

Za začetnika ima louis vse, nenazadnje je največja moto trgovina v Evropi.

Že na vratih ga bodo prebrali al bo usnju ali tekstilu.

585143675_Breznaslova.png.98b5577ea5a248539456b6d8ede555ec.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa... Itak eno greš kupit... Vn iz trgovine prideš s 3x preveč robe in brez tistega kar bi res nujni rabil. 

Sem šel z ženo pogledat v beoeta v TS če imajo tekstilno jakno, tako barvito da jo hojo dobro videli... Prišli smo ven s črno usnjeno jakno... ??? In jaz sem imel še vrečko polno prčkarij... 

 

 

Ps: jooooj kaj pa dojče Polo? 

 

Popravljeno . Popravil smasher
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kar mora vedet je budget. Ce hoce znamko je v yogiju nebo dobil, visokega cenovnega razreda je v louiso zelo malo na zalogi v trgovinah, za nizek budget verjetno brezveze hodi v motolimit ali moto opremo.

Moje mnenje je tudi da se brezveze odloča o tem kakšno opremo naj ima če neve niti kakšen motor bo vozil, najprej motor ko bo to vedel pa iskat opremo glede na motor

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Lojzu se da za začetek pocen obleči. Tud jaz sem se. Dobrih 500 bruseljskih pa sem imel čelado, jakno, hlače in čevlje. Niso pa to bile premium znamke... 

Za prvo sezono je bilo čist dobro. 

Malo spremljaš kdaj imajo akcije. Sicer pa zdaj imajo skor vse trgovine neke posezonske popuste v Sloveniji in tujini.

GIYF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No je pa treba nekaj vediti: kot povsod ju tudi pri opremi relacija cena-kvaliteta-varnost. Priznane firme vlagajo v razvoj in produkte testirajo in to stane. Ne rečem da je poceni roba nujno slaba, ampak da se rokavice ali jakna razpade ali se ščitniki "preselijo" tja, kjer nič ne koristijo ali da čelada ne opravi svoje funkcije zaščite pa ne vem, če je vredno ugodnega nakupa. 

Verjetno je še najboljši nakup v času posezonskih razprodaj in v kolikor ni ravno opreme po želji dotičnega, biti fleksibilen glede barv in grafik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!