Skoči na vsebino

Nahrbtnik za na motor


Prix

Priporočene objave

Fajn je, da ma ruzak (pač običen) une trakove za čez pas pa za čez prsa za zapet, da ruzaka ob nagibanju ne premetava sem in tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše so uni vojaški,ker so relativno veliki in imajo pas za okoli pasa in preko prs in tank torba za na zadnji sedež pa gasa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše so uni vojaški,ker so relativno veliki in imajo pas za okoli pasa in preko prs in tank torba za na zadnji sedež pa gasa....

Se strinjam, sam mam od milteca 40L pa je supr...Široke naramnce in za čez pas, včasih ga dam kr na rep motorja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja kakšna varijanta, posebno oblikovan nahrbtnik, da ga dobim čez grbo in ne bo preveč moteč?

Ma jebeš ruzak!

Če nimaš striktnega cestaka si omisli tole (spodaj......!) (2x pripeto spodaj, zgoraj, 2x ob strani, pa še štrumpantelj preko vsega)

Ogromno spraviš noter, ne spremenijo se vozne lastnosti, če želiš pa čez oboje narediš "nadgradnjo".

Če ti je premalo, namontiraš še tank torbo, pa greš lahko na dolgo rajžo brez da si preširok, okoren in neroden za v promet...... Ne verjamem pa, da ti bo tole všeč. Zadeva primerna za "soliste"

post-4472-0-28873500-1348255944_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tole je mal prevec za mojo Hondo, je pa dobra ideja, verjetn spravis vraga in pol not :) Sam sem imel v mislih kak ličen ruzak tolk da spravim not dežni kombinezon, pa še kako malenkost... Sem danes naletel na tole spodaj, probu in kupu :grim

post-38331-0-12648100-1348259897_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebeš ruzak!

Če nimaš striktnega cestaka si omisli tole (spodaj......!) (2x pripeto spodaj, zgoraj, 2x ob strani, pa še štrumpantelj preko vsega)

Ogromno spraviš noter, ne spremenijo se vozne lastnosti, če želiš pa čez oboje narediš "nadgradnjo".

Če ti je premalo, namontiraš še tank torbo, pa greš lahko na dolgo rajžo brez da si preširok, okoren in neroden za v promet...... Ne verjamem pa, da ti bo tole všeč. Zadeva primerna za "soliste"

No tkole nekak zgleda moj ko je osedlan, pa kljub temu da mam stiritaktnega cestaka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moj nahrbtnik je fuč in bo treba kupiti novega. Všeč mi je Kriega R20. Mi lahko kdo lahko priporoča trgovino v bližini Slovenije, da lahko preverim v živo kakšen je,  ali pa bo potrebno naročiti po spletu?

 

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nahrbtnik je fuč in bo treba kupiti novega. Všeč mi je Kriega R20. Mi lahko kdo lahko priporoča trgovino v bližini Slovenije, da lahko preverim v živo kakšen je,  ali pa bo potrebno naročiti po spletu?

 

 

Na prvi strani njivove uradne strani imaš seznam držav v katerih imajo trgovine. Najbližje sta ti Italija ali Madžarska. Sam sem njivoto torbo za orodje naročil iz VB, Zen Overland. So imeli najnižjo poštnino od vseh trgovcev iz VB, samo £4.  

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam meni se tak rzuak en zni nič posebnega( ?) res da tudi jst iščem že nekaj časa pametn nou ruzak, ampak pred leti so bili Protest, Marins Arts, Scott in še kakšne druge firme na takem nivuju,(po mojem nenju) za 30 do 50€,  zdej pa neka kriza z kvalitetnimi ruzaki po dostopnih cenah nikjer ne najdem nič pametnega.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil, komaj čakam :kva2:

 

Ko ga boš dobil ga malo poslikaj :photo:  in opiši kako ti kaj odgovarja na hrbtu če boš imel čas  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suntrace14

 

glede na to da po tujih moto cajtengih berem vse najboljše o Kriega ruzakih, tud mene zanima vtis iz prve roke iz domačih logov, kako se tole obnese,paše,zgleda, tko vtis iz prve roke.

 

Da vem kaj božičku napisat da prinese :D

 

Tko da čakamo revizijo tvojega nakupa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Dopustno obdobje se bliža in bolj ko računam, bolj vidim da mi vsa krama za cca 14 morja in potepanja ne bo šla v 30+10 kriega torbe, zato rabim en ruzak. Sem danes malo testiral 35-40L hribovskega, pa mi ni najbolj sedlo. Predvsem me moti da pride precej nizko in potem moti pri sedenju, pa še zadaj v torbe se vse nekaj čudno zatika, polno je trakcev ki plapolajo in po pol ure sem bil že precej sit zadeve.

Potem sem probal en navadn ruzak, precej manjši, tam okoli 20L, velikost je bla super, nič moteče, problem je ker nima za zapet okol prsi pa čez bauh in ga začne premetavat v ovinkih.

Trenutno mam ogledane tele 3:

1. +cena,+velikost (oz majhnost); - samo en ta velik žep

https://www.louis.eu/artikel/held-backpack-black-neon/10025297?list=176207352&filter_article_number=10025297

2.+integrirana vreča za čelado, + raztegljivost; - spet samo 1 ta velik žep

https://www.louis.eu/artikel/moto-detail-backpack-casual/10027858?list=176207352&filter_article_number=10027858

3. +2 ločena velika žepa; - skrbi me velikost, čeprav od oka sede precej višje kot tist k sm ga testiru dons, pa tudi tako širok ni spodaj

https://www.louis.eu/artikel/moto-detail-backpack-travel/10027857?list=176207352&filter_article_number=10027857

Načeloma bi ga rabil samo za pot od doma do apartmaja do apartmaja, potem pa ga za enodneve izlete od tam nebi vsak dan sabo vlačil.

Komentarji in priporočila dobrodošli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 27 minutami, a79 pravi:

Si kaj nabavil?

 

Ja št. 2.

1. je bil na otip zelo "cheap stuff", ampak za 20€ kokr je na razprodaji boljšga pomoje ne boš dobu. Za polno ceno se ne splača.

Velik plus je bil zame ker res dobro sedi na hrbtu (precej visoko).

2. že na pogled bolj resen ruzak. Vse podloženo (naramnice, pasovi, extra hrbtna opora), naramnice se šponajo z 2 zankama, tko da naprej jih odšponaš in čist izi navlečeš nase v polni opremi, pol pa sam potegneš te 2 zanke in zašponaš do tam kt ti paše. Obratno pol ko ga hočeš snet.

Za vse trakce so tudi že extra obroči naštimani tko da nič ne opleta in niti rabiš karkoli krajšat, ali pa povezovat.

Velik plus je tudi možnost povečanja volumna in pa da je v stock nastavitvah na dnu zelo ozek in ne moti pri sedenju.

3. Zelo podoben 2., itak je iz iste linije sam drug model. Ta je precej velik (zame prevelik za to kar rabim), in na dnu precej širok in se mi je v tazadnje torbe zatikal non stop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam že 9 let ruzak od Dakine in je zadeva noro kvalitetna. Uporabljam bolj ali manj vsak vikend, notri običajno rinem več kot gre, pa se komaj kaj poznajo znaki uporabe. Ni počil še noben šiv, zadrga, ni nobene obloge ki bi se začela luščit, skratka me je zadeva popolnoma presenetila med vsem škartom ki se danes prodaja.

 

Večinoma ga sicer uporabljam bolj casual, za službo/vikend migracije, je pa čisto kul za motor ker ima spodnje paske in hitro nastavljive naramnice da ga našponaš/popustiš. Imam sicer nek cca 20l model ki vidim da ni več v prodaji, ampak če imajo kvaliteto še na istem nivoju kot je bila definitivno priporočam ogled.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tega iz  Louisa od Helda. Za 20eur po mojem ne dobiš boljšega. Ima dovolj prostorov in žepov, poleg je tudi dežno pregrinjalo. Fiksiraš si ga okoli pasu in prsi tak da je fiksen in ne "pleše" med ovinki. Uporabljam ga tudi ko sem na beciklu in s familijo na izletih. Tak da kar se mene tiče ti ga priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!