Skoči na vsebino

Leovince ZX - problemi


KaMiKaZe

Priporočene objave

pol grama ali gram lažje. če ne potegne dobro iz mesta in ima luknjo pr 60-70 in ti s težavo prede preko te hitrosti, ko pa enkrat pride pa gre v redu, potem boš to težavo najverjetneje rešil z lažjimi valjčki. za hitrost pa ni nujno da bo nižja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol grama ali gram lažje. če ne potegne dobro iz mesta in ima luknjo pr 60-70 in ti s težavo prede preko te hitrosti, ko pa enkrat pride pa gre v redu, potem boš to težavo najverjetneje rešil z lažjimi valjčki. za hitrost pa ni nujno da bo nižja.

aha tnx

kaj federce na kuplonge morm tudi mejat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol grama ali gram lažje. če ne potegne dobro iz mesta in ima luknjo pr 60-70 in ti s težavo prede preko te hitrosti, ko pa enkrat pride pa gre v redu, potem boš to težavo najverjetneje rešil z lažjimi valjčki. za hitrost pa ni nujno da bo nižja.

jaz mam lukno pr 0-10 in potem pr 30-55 vse drugo vleče ko raketa(ja ke pa te, raketa ja) heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš samo do 10 potem lahko probaš s tršimi fedrcami na sklopki.

aha, keko te prijejo tote fedrce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so federce na centrifugalni sklopki, ki dopuščajo, da se sklopka "razširi" oz. popusti oz. prime pri določenih obratih. Trše kot so pri višjih obratih bo skuter speljal. Ponavadi so 3 ali pa tudi 2. Odvisno od sklopke. Za tem delom sklopke je še velik feder, ki stiska jermen.....

Na dirkah imajo skuterji močne fedrce gor, da skuter spelje pri visokih obratih.....-če se prav spomnim je to tam nekje pri 8000rpm. Tvojemu skuterju pa to nebi bilo všeč... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa menjaš tudi fedro v variomatu. Jast sem zamenjal to in zdaj nima lukenj, razen, če je mašina segreta se na začetku opazi ena manjša, ampak ni omembe vredna. Dobiš pa dve, eno trdo srebrno in eno še tršo zlato. Obe dobiš od Polinija za okol 4 prešerne. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....hvala za pomoč, samo zavedajte se da sn jaz amater glede skuterov, lahko kdo pove bol enostavno!!??? pa točno kaj naj menjam in kaj naj kupim in keko stane vse glede leo zx!?

tnx :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

živjo!

mene pa zanima kuk gre runner brez blokad in zx avspuhom?

k frendi gre neki čez 100

pa ma letnik 2000

jest mam pa 2004

pa mi gre z originalnim avspuhom (blokade so še gor) 85

kuk mi bo šu brez blokad

in kuk pridobim na hitrosti z zx om :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po tem kar so mi ostali povedali in po lastnih iskušnjah, ti ne bo dal veliko končne. Dau ti bo pospeske in pa glas. Končno pa lahko potem dobiš tako da daš težje valčke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dal ZX-a gor boš pridobil 10-15km/h v končni hitrosti. Moral še boš dati lažje valčke, da bodo pospeški bolši, ker če boš pustil original valčke bodo pospeški zelo slabi :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja glej jz tudi sem meu original Runner 50LC, brez blokad, in sm kupu v italiji ZX in isto sm dobu fedrčke in valčke od Typhona. Fedrčke sm dal gor valčke pa sm kupu za Runnerja malo lažje (se mi zdi 4,1g) in je šou super. potegnu dobro, pospeške dobre, na končne 95km/h po števcu od Runnerja seveda .) . ampak sm bil zelo zadovoljen. če ti kaj zgublja obrate, pa je lahko jermen za zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zamina ce je bi blo kej narobe z avspuhum ce das gor MHR repliko k jo mislm dt gor k eni govorijo d nej bi biu zx slb na 70kitu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

živjo!

mam sledeč problem. kupu sm zx za mojo gilero zdravn sm pa dubu valčke pa fedrce sam valčki niso bli tapravi pa mi je serviser dau not sm fedrce problem je pa v tem da na začetku sekundo ali dve ne gre nikamor pol se mu pa strga kva bi to lahko blo? not mam pa še original valčke

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!