Skoči na vsebino

Leovince ZX - problemi


KaMiKaZe

Priporočene objave

ja pa ce tak avspuh se ne obstaja!!!ker ge se v tovarni niso naredili in bi mo on dau verjetno kaksnega drugega(od ditech alpa od gilere)in pol nebi biw to taprav avspuh!!!! :slap: ¸

zato nvem kaj bi naredu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ce tak avspuh se ne obstaja!!!ker ge se v tovarni niso naredili in bi mo on dau verjetno kaksnega drugega(od ditech alpa od gilere)in pol nebi biw to taprav avspuh!!!! :slap: ¸

zato nvem kaj bi naredu!!!

ma od gilere bod ziher da ne, pa tud drugac bi te mogu prasat kako mas (factory, ditech ..)

moj nasvet: pejdi do milceta in mu reci da bi rad ZX-a in bo on zrihtu skor ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko pravs da izpuh ni taprav če ga imam jest na motorju. Greš u pvg rečš za aprilio sr 50 r in dubiš newem kaj kompliciras :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp fantje jst si bom tole omislu za SpeedFighta 2 LC kr sm koncnu zbral kesh a ne pa me zanima kaj mi se manka pa kaj ne bi blo vredu aja pa na en offtopic odgovarjam zx pa rr je velka razlika cist tko :) rr je bol odprt se prav da ce fliknes 70cc kit gor a ne:) bos mal vec izcuzal vn k iz zx a:) ce mi ne verjamete pa probite sm jst enga modela nism vidu na 70 cc kit met gor zx a kvecem rr in druge:)hvala za odgovore

post-16050-1181473961_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Zdravo!

Imam gilero stalker, letnik 2001, in me zanima, kakšne ima ta skuter original valjčke? Koliko so težki? Zaenkrat mi skuter laufa zelo dobro, nikoli nism prerihtavu, razen dal sem vse blokade ven. Zdej me zanima, ker mam občutek, da se motor vrti na zelo viskoh obratih, kaj bi bilo, če bi dal malo težje valčke gor? Na čem bi se poznalo in ali se mi splača dat težje valčke not?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

zdravo. sem bral vaše dosedanje teme ampak nisem zaznal taknega problema kot ga imam jaz xD

kupil sem ZXa, dal blokado ven iz avspuha, menjal valčke in vzmeti v sklopki ki so prišli zdraven.. pobral sem še blokado v variomatu ven, in končna je kar v redu (80-85 kmh).. vendar mi pri speljavanju dela probleme.. enkrat povlelče odlično, drugič pa sploh ne povleče.. tudi ko grem v ovinek, ko spustim gas in ga potem spet dam ne povleče.. bi bilo morda za menjati še povratno vzmet ali je kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povratno vzmet daj tršo in na skuterist.si forum se prijavi, tu ni noben več.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Dve strani sem prebral...vec se mi ne da...na gileri stalker je gianeli...koliko gramske valjcke da cim bolj vlece?svecka ngk br8???kateri zracni filter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!